reklama
"Sluší se, aby žena žila pod botou muže" (Turecké přísloví)

V Rakousku dostanou islamisté náramky sledující jejich pohyb

Autor: Ivan David | Publikováno: 16.11.2020 | Rubrika: Aktuality
Ilustrace

Rakousko zavede nepřetržité sledování islamistů pomocí elektronického náramku. Jeho nasazení může nařídit soud. Náramek neustále předává monitorovací službě údaje o pohybu jeho nositele. V případě násilného zásahu – například při přestřižení vyšle nouzový signál, který přivolá zásahovou jednotku policie. Náramky mají být nasazeny všem, kteří se zapojili do teroristických aktivit Islámského státu (ISIL) a po jeho porážce se vrátili do Rakouska. 
 
„Na základě našeho zákonodárství, a sice že příslušnost k teroristické skupině je trestný čin, je možné tyto lidi potrestat již za úmysl připojit se k IS. A je to tak dobře. Když se podíváme na čísla, vidíme, že z více než 300, kteří se pokusili vydat se na cestu nebo se na cestu vydali, asi polovina zemřela v boji a druhá polovina se vrátila do Rakouska. Část je za mřížemi, tedy tam, kam patří, ti ostatní si ale svůj trest již odpykali a jsou tedy na svobodě.“, řekl na tiskové konferenci rakouský kancléř Sebastian Kurz.
 
Ti, kteří si trest odpykali mohou podle něj nadále představovat masivní hrozbu pro bezpečnost, což dokázal dramatickým způsobem atentát z minulého týdne. „Proto jsem rád, že jsme se dohodli na tom, že proti těm, kdo nás ohrožují, budeme rozhodně postupovat, pokud se zdržují na území Rakouska. To znamená v budoucnosti podrobení těchto pachatelů určitým opatřením, i když si svůj trest již odpykali, dokud nebudou uznáni za „deradikalizované“. To znamená, řečeno jednoduše, že stejně jako u pachatelů s duševní poruchou budeme tyto lidi držet zavřené, abychom před nimi chránili obyvatelstvo.“, řekl Kurz.
 
Ti, kteří byli propuštěni z vězení přednedávnem a jsou na svobodě, budou podle kancléře podrobeni elektronickému dohledu, a budou nosit elektronický náramek na ruce nebo na noze.
„To je velký zásah, ale z mého úhlu pohledu je to nezbytný krok, abychom minimalizovali riziko ohrožení našich občanů. Znamená to tedy, že v budoucnosti nepůjde jen o to, aby si tito lidé odpykali trest za svůj čin, ale aby byli pod dohledem i poté. Musíme použít všechny prostředky, abychom chránili naše obyvatelstvo, protože mnozí tito lidé jsou prostě časované bomby.“, řekl rakouský kancléř.
 
Prosím podpořte nás i v této těžké době bránit Českou republiku před invazi uprchlíků z Afriky a šířením islámu! Jak nás můžete podpořit?

Finančním darem:

Číslo účtu: 2700168305 / 2010, Fio banka a.s., Variabilní symbol: 003
Ze zahraničí: IBAN: CZ2320100000002700168305, BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX
 

Předem moc děkujeme. Společně zvítězíme a ubráníme se!

 

Klíčová slova: islamizace  | terorismus  | džihád


reklama
777 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnoceníPřihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

Zasílání upozornění
Čtěte také

Eurabia.cz

Vakcína: AstraZeneca zbabrala testyNová kniha: Idea českého národního státu třetího tisíciletíBrusel vyměk a povolil Maďarsku Sputnik VAfrickým ilegálním imigrantům se nelíbí bezplatné ubytování v hotelích na MallorceEU: Bez očkování proti Covidu vás už nemusí zaměstnat!

ePortal.cz

Vše okolo Kavčích hor je tak strašně jednoduché. Za peníze nás všech tu partička uzurpátorů, kteří si veřejnou televizi zprivatizovali sami pro sebe, provozuje jednobarevnou televizi pouze pro někohoPomozte. Sluníčkáři chtějí vyvolat anarchii a urychlují svou revoluci a totální převzetí moci. Vidíme to v USA a západní Evropě. Buď se budeme bránit, nebo náš svět zanikne

euPortal.cz

Máme tady další sluníčkářský genderový nesmyslInvaze imigrantů pokračuje. Nyní jsou jimi zahlceny Kanárské ostrovy

FreeGlobe.cz

Budou nám taky měřit penisy?Italská mafie vyměkla. Bere i homosexuály a syn jednoho z šéfů je...

Nezdravi.cz

Co je podstatou stárnutí? Je to cílená autodestrukce? Proč se to vyvinulo? Jak ho zpomalit, anti-aging? Tímto si můžete prodloužit životVeganka tvrdí, vejce jsou pro vaše zdraví horší než kouření. Takto to prý zjistila

euServer.cz

Každý, kdo nám bude chtít vnutit migranty, ohrožuje naše životy. Propaganda EU na tom nic nezměníNěmcům jsme nic neukradli, nic jim nedluhujeme. Naopak je to Německo jako nástupnický stát hitlerovské říše, které nám dosud nezaplatilo reparace v původní výši cca 360 miliard

ParlamentniListy.cz

Havlova amnestie vypustila bestii. Brutálně zavraždil matku a její dcery. Nejmladší znásilnil. Za pár let bude na svobodě„Neuvěřitelné, skandální!“ Co bylo odstraněno z archivu ČT? Aktivista Šinágl se bouří: Nezávislou ČT potřebujeme, ale ta dnešní...
Články autora
Průzkum
Nechali byste se spíše očkovat vakcínou americkou nebo ruskou? Jakou proti-covidovou vakcínou byste se nechali očkovat?
Hlasovat můžete kliknutím na odpověď