"Sluší se, aby žena žila pod botou muže" (Turecké přísloví)

Vídeň: desítky tureckých imigrantů řádily v kostele

Autor: -bj- | Publikováno: 31.10.2020 | Rubrika: Aktuality
Ilustrace

Vztyčenou hlavu nad evropské zákony a narostlý hřebínek v souvislosti se mstěním se za karikatury Mohameda ukazují i islamističtí imigranti ve Vídni.

V imigrantské čtvrti Favoriten ve čtvrtek vtrhly do kostela sv. Antonína z Padovy desítky tureckých imigrantů, řádili tam za křiku Aláhu akbar!, kopali do lavic, zpovědnice, svatostánek profanovali. Když už se blížili do prostoru oltáře, přítomný farář se jal volat policii, nicméně mladí imigranti na nic nečeli a zdrhli. Několik z nich policie identifikovala až na Reumannově náměstí, což se neobešlo bez výpadů proti policistům.

Rakousko je touto událostí zasaženo na citlivém místě. Lidé jsou zděšeni a vytočeni. Vládě, podobně jako ve Francii nezbývá než jednat. Ministr vnitra Nehammer pohrozil nulovou tolerancí a tvrdými zásahy proti náboženskému extrémizmu. Svoboda praktikování věrovyznání musí být zachována!, vyhlásil ministr.

No, a toto tedy už není už tak vzdáleno, jako dění ve Francii. A je lépe jednat dříve, než až když nic jiného nezbude …

Stejně tak ministryně pro integraci Raabová je konsternována. Prohlásila, že zdrojem násilí jsou paralelní imigrantské pospolitosti, přičemž extrémizmus a islámizmus je třeba potírat hned v zárodku.

Kostely v zaimigrovaných městech Evropy dnes nejsou bezpečným místem. Musí být zavřeny nebo střeženy policií. K tmu nyní došlo i v imigrantské čtvrti Vídně Favoriten. Ještěže tam zrovna nebyli žádní věřící. Druhé Nice by nebylo vyloučeno... Inu, soud se začne od domu Božího, stojí v Písmu svatém, a je asi co reflektovat...

zdroj:

https://kurier.at/chronik/oesterreich/islamisten-angriff-auf-kirche-in-wien-favoriten/401082495

https://www.oe24.at/oesterreich/chronik/wien/islamisten-angriff-in-favoriten-30-teenies-sollen-kirche-gestuermt-haben/452248503

https://www.krone.at/2264773

https://www.vienna.at/rund-30-jugendliche-stuermten-kirche-in-wien-favoriten/6792484

https://www.youtube.com/watch?v=cl21CEa8KFc

Přátele vidíte proti čemu my zde na webu bojujeme? Proč potřebujeme i Vaší pomoc?

 
Prosím podpořte nás i v této těžké době bránit Českou republiku před invazi uprchlíků z Afriky a šířením islámu! Jak nás můžete podpořit?

Finančním darem:

Číslo účtu: 2700168305 / 2010, Fio banka a.s., Variabilní symbol: 003
Ze zahraničí: IBAN: CZ2320100000002700168305, BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX
 

Předem moc děkujeme. Společně zvítězíme a ubráníme se!

 

1836 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnoceníPřihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

Zasílání upozornění
Články autora
Průzkum
Podpořili byste výstavbu plotu proti imigrantům? Výstavba plotu proti imigrantům má v Polsku jednoznačnou podporu občanů. Podpořili byste takový plot i vy?
Hlasovat můžete kliknutím na odpověď