"Sluší se, aby žena žila pod botou muže" (Turecké přísloví)

Městská knihovna Třinec propaguje mezi dětmi a školáky zvrácený transgender a podobné uchylárny

Autor: LH | Publikováno: 17.10.2020 | Rubrika: Aktuality
Ilustrace

Městská knihovna v Třinci se stala centrem debilovatění děti a mládeže. Dětem tam je posouvaná literatura oslavující transgender a podobné ideologické úchylárny. Jeden z rodičů zveřejnil níže uvedenou ukázku z knihy, kterou šíří mezi dětmi městská knihovna Třinec a napsal k tomu:
 
Tento příspěvek chci dát do skupiny Třinec živě, ale administrátor mi nechce povolit sdílení. Tak Vás prosím sdílejte, jak můžete. Vím, že to tady nepatří, ale chtěl bych oznámit co a jaké knihy půjčuje naše Trinecká knihovna. Tato kniha je doporučena dětem k četbě od 6 let. Děkuji za sdílení.
 
 
Tato zvrácena pasáž se nachází v knize pro děti vydané nakladatelstvím Albatros a jmenuje se "Příběhy na dobrou noc pro malé rebelky". Možná důležitou informaci je, že městská knihovna Třinec se dobrovolně stala součásti neomarxistické a LGBT aktivistické skupiny HATE FREE, která podporuje blbnutí dětí myšlenkami LGBT a neomarxismu!
 
Tak tyhle úchylárny se financují nejen z vašich daní, ale hlavně z peněz města Třinec. Město Třinec tak financuje aktivity a propagandu LGBT a neomarxistů ...
 
K tématu doporučujeme:
 
 

2696 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnoceníPřihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

Zasílání upozornění
Články autora
Průzkum
Podpořili byste výstavbu plotu proti imigrantům? Výstavba plotu proti imigrantům má v Polsku jednoznačnou podporu občanů. Podpořili byste takový plot i vy?
Hlasovat můžete kliknutím na odpověď