"Sluší se, aby žena žila pod botou muže" (Turecké přísloví)

Walt Heyer - ODVRÁCENÁ TVÁŘ TRANSGENDERU. Nová kniha odhaluje lživost LGBT

Autor: Redakce | Publikováno: 17.10.2020 | Rubrika: Co píší jinde
Ilustrace

Aliance pro rodinu: Když se na nás minulý rok obrátilo několik pedagogů z českých základních škol, že se dětem na prvním stupni dělají přednášky o možnostech transgenderové terapie, nevěřili jsme vlastním uším.😟 Věděli jsme ale hned, že to tak nemůžeme nechat. 
 
Uspořádali jsme proto výživné setkání našich zákonodárců, sexuologů a pedagogů s panem Waltem Heyerem. Walt žil osm let jako trans žena a jako jeden z prvních lidí na světě podstoupil detranzici. Návrat do svého původního pohlaví. Transgenderová terapie jej totiž dostala až na sám pokraj životních sil... Dnes pomáhá stovkám trans lidí, kteří svého rozhodnutí také litují v organizaci Sex Change Regret. 
 
WALT HEYER V ČESKÉ REPUBLICE
Aliance pro rodinu uspořádala v březnu 2020 setkání Walta Heyera s českými poslanci, odborníky z řad sexuologů, psychologů a pedagogů. Pan Heyer je varoval před legislativním rozvolňováním v oblasti transgenderu stejně jako před unáhlenými kroky, které mají ničivé i nezvratné dopady na psychické i fyzické zdraví jednotlivců. Posluchače seznámil i s příběhy dalších lidí, jež také podstoupili tranzici a vyhledali jej s prosbou o pomoc. Stovkám z nich se věnuje v rámci své organizace Sexchange regret. Ze setkání vznikl záznam, který vám přinášíme.
 
 
A nám se podařilo vydat knihu Walta Heyera, která je podložena osobním svědectvím autora a příběhy dalších lidí, kteří ukazují odvrácenou tvář transgenderu. 🤩 Nyní nám kniha dorazila z tiskárny a my jsme opravdu nadšení, že vám ji můžeme nabídnout.
 

1158 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnoceníPřihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

Zasílání upozornění
Články autora
Průzkum
Nechali byste se spíše očkovat vakcínou americkou nebo ruskou? Jakou proti-covidovou vakcínou byste se nechali očkovat?
Hlasovat můžete kliknutím na odpověď