"Sluší se, aby žena žila pod botou muže" (Turecké přísloví)

Premiérka: Imigranti šikanují Dánky

Autor: -bj- | Publikováno: 12.10.2020 | Rubrika: Aktuality
Ilustrace

Imigranti. Jak rádo by se jim přiřkávalo zářných pozitiv. Ale i dánská premiérka se už dávno vrátila zpátky na zem. Imigranti totiž detronizují prestižní výdobytek skandinávské společnosti – emancipaci žen. «Dívky jsou šikanovány jen proto, že jsou Dánky», vytočila se dánská premiérka Mette Frederiksenová.

«Každý pátý mladý muž nezápadního původu byl odsouzen ve věku mladším než 21 let. Zdaleka ne všichni. Ale i to je příliš. (Tito) mladí muži připravují jiné o svobodu, ničí budoucnost dětem, útočí na bachaře – a za sebou nechávají dlouhou kriminální stopu. A není to vůbec žádný nový problém. Přetrvává již léta. Urážejí a šikanují mladé ženy, protože nejsou Dánky. Nebo je podrobují sociální kontrole, protože se stávají příliš dánskými. Nicméně těmto členům gangů a mladým zločincům může být zakázán vstup do barů a nočních podniků až na 2 roky. Protože v Dánsku musíte být bezpečni všude – ať už na diskotéce, na sídlišti, nebo na nádraží», bědovala nad stavem proimigrované kolébky emancipace dánská premiérka Frederiksenová.

zdroj :

https://nyheteridag.se/danska-statsministern-s-lovar-harda-tag-mot-icke-vastliga-unga-man-som-trakasserar-unga-danskor/

https://www.fdesouche.com/2020/10/11/danemark-la-premiere-ministre-danoise-fustige-les-jeunes-hommes-dorigine-non-occidentale-qui-creent-linsecurite-dans-le-pays-des-filles-sont-harcelees-parce-quelles-sont-danoises/

https://lesobservateurs.ch/2020/10/12/danemark-la-premiere-ministre-fustige-les-jeunes-hommes-dorigine-non-occidentale-qui-creent-linsecurite-dans-le-pays-des-filles-sont-harcelees-parce-qu/

https://www.facebook.com/mettefrederiksen.dk/photos/a.175998657718/10158560911102719/?type=3&theater

https://www.eurabia.cz/Articles/44425-danske-premierce-se-uz-zajida-saria.aspx

Přátele vidíte proti čemu my zde na webu bojujeme? Proč potřebujeme i Vaší pomoc?
 
Prosím podpořte nás i v této těžké době bránit Českou republiku před invazi uprchlíků z Afriky a šířením islámu! Jak nás můžete podpořit?

Finančním darem:

Číslo účtu: 2700168305 / 2010, Fio banka a.s., Variabilní symbol: 003
Ze zahraničí: IBAN: CZ2320100000002700168305, BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX
 

Předem moc děkujeme. Společně zvítězíme a ubráníme se!

 

1237 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnoceníPřihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

Zasílání upozornění
Čtěte také
Články autora
Průzkum
Měla by se ČR vymezit vůči uprchlickému islámizmu? Francouzská vláda vyhlásila boj proti islamistickému separatizmu, Rakousko proti politickému islámu. Měla by se do této linie sšikovat i ČR?
Hlasovat můžete kliknutím na odpověď