"Sluší se, aby žena žila pod botou muže" (Turecké přísloví)

Švédsko končí: Muslimské země zneužily azylovou a imigrační politiku pro expanzi islámu

Autor: -bj- | Publikováno: 1.10.2020 | Rubrika: Aktuality
Ilustrace

Když dva říkají totéž, nemusí to – jak známo - ještě být totéž. Určující pro každého je jeho nejvnitřnější přesvědčení, kterému se cítí být povinován. Demokracie, lidská práva, a konkrétně právo na azyl, pojaly jinak na Západě, a jinak v ostatních částech světa. Získají západní země nové obyvatele nebo islámské země nová území? Zdecimování něvěrečtí Evropani sami otevřeli po staletí dobývanou Evropu, a když jim budeš chvíli kývat, budou tě i živit! To je jasná message západní azylové a imigrační politiky v jiných částech světa. A pro muslimské země je to výzva k jejich nejzákladnějšímu poslání a smyslu jejich existence reflektovaném v preambulích jejich ústav – šíření islámu. Vítězná korouhev islámu musí být vztyčena v pákistánské, turecké, marocké, alžírké, či eritrejské Evropě...

Na tento výsledek multikulturní politiky mirnix-tirnix otevřené Evropy poukazuje stále více varovných hlasů. Pokud jde o Skandinávii, je po léta jedním z těchto varovných hlasů finský profesor Kyösti Tarvainen.

Ten poukazuje na údaje Švédského statistického úřadu, podle kterých se ve velkých aglomeracích blíží poměr původního a imigrovaného obyvatelstva 50/50, a pouze v okrajových mikroregionech jsou rodilí Švédové ještě zastoupeni z více než 80%. Ve své poslední studii již natvrdo počítá s koncem švédského státu jako západně-kulturní země. Dvěma metodami Tarvainen dospívá k roku 2065, kdy při stávajícím trendu již bude většina obyvatel Švédska nešvédského původu, zejména z islámského prostředí.

To nepochybně změní povahu a ustavení země k obrazu jejích nových obyvatel, tedy směrem k šariátu, kteří ji dozajista otevřou dalším svým krajanům (á la např. v Kanadě rozhoduje o imigračních žádostech «nestranný» úředník v turbanu). Takové Švédsko evidentně bude prosazovat «pokrokové» islámské hodnoty a bude hrozbou svým sousedním západním «zpátečníkům ».

Ačkoli prof. Tarvainen opakovaně předestřel nezvratná fakta členům švédského parlamentu, nikdy nedostal odpověď. Dnes je sice čím dál jasnější, že král je asi nahý, ale kdo má odvahu si to připustit ? Kdo provolat ? Který rasista, xenofób, fašista, nenávistník, islámofób a kdoví co ještě..?

zdroj :

https://www.nyatider.nu/forskare-slar-larm-svenskar-i-minoritet-om-45-ar/

https://lesobservateurs.ch/2020/09/27/un-professeur-duniversite-les-musulmans-doivent-quitter-le-pays-les-suedois-ne-seront-plus-majoritaires-en-2065/

https://snaphanen.dk/2020/08/09/svenskere-paa-vej-i-minoritet-med-rekordfart/

https://www.dreuz.info/2013/07/24/la-suede-est-le-meilleur-etat-islamique/

https://jennypiper.blog/2020/09/21/svenskar-kommer-att-vara-i-minoritet-inom-45-ar/

https://www.facebook.com/swebbtv/posts/1245070375827963

https://apcz.umk.pl/czasopisma/index.php/BGSS/article/view/bog-2018-0010/0

Prosím podpořte nás i v této těžké době bránit Českou republiku před invazi uprchlíků z Afriky a šířením islámu! Jak nás můžete podpořit?

Finančním darem:

Číslo účtu: 2700168305 / 2010, Fio banka a.s., Variabilní symbol: 003
Ze zahraničí: IBAN: CZ2320100000002700168305, BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX
 

Předem moc děkujeme. Společně zvítězíme a ubráníme se!

 

2444 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnoceníPřihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

Zasílání upozornění
Články autora
Průzkum
Podpořili byste výstavbu plotu proti imigrantům? Výstavba plotu proti imigrantům má v Polsku jednoznačnou podporu občanů. Podpořili byste takový plot i vy?
Hlasovat můžete kliknutím na odpověď