"Sluší se, aby žena žila pod botou muže" (Turecké přísloví)

Zlatá generace dostává hustou sodu

Autor: -bj- | Publikováno: 25.9.2020 | Rubrika: Aktuality
Ilustrace

Dnešní zatá generace dětí a mladých, kteá se narodila do doby nadbytku a nepoznala žádné meze, a namnoze nevěděla už coby, najednou dostává hustou sodu. Na školách a na veřejnosti čelí ostrým a násilným multikulturním konfliktům, ba nepokryté dhimmizaci, a to ještě za přivírání očí úřadů, škol, politiků. Nepochybně, útlak a strádání, které trpí, následně zakalí, prouhloubí, ztransparentní a změní  její vědomí. Buď se zlomí nebo se vzepře a povstane.

Ve švédské Uppsale minulý týden arabský žák s kumpány před ostatními žáky, s odvoláním na Aláha, zmlátil a zkopal švédského šesťáka až musel být převezen do nemocnice. Vše na videu. Arabovi si stěžoval mladší Turek, který Švéda před tím šikanoval a pak obvinil, že mu poškodil sluchátka a chtěl po něm peníze.

Našinec zvyklý, že škola nestála na straně grázlů se zde ale přepočítá. Škola nejenže nechce ani věc rozmazávat a řešit s rodiči, ale ani aby se šířilo video z brutálního dhimmizačního útoku. Zavolala jen matce,, ať si syna vyzvedne v nemocnici. Nejedni rodiče již přehlásili své děti do «švédštějších» škol.

zdroj :

https://samnytt.se/sd-fientlig-rektor-morkar-stampmisshandel-mot-elev-forovaren-kan-vara-tillbaka-i-skolan-redan-nasta-vecka/

https://lesobservateurs.ch/2020/09/22/suede-un-eleve-etranger-tabasse-un-autre-eleve-la-television-publique-tente-dintimider-les-gens-qui-publient-la-video/

https://by-jipp.blogspot.com/2020/09/suede-un-eleve-etranger-tabasse-un.html

https://www.novinky.cz/zahranicni/evropa/clanek/nevhodne-obleceni-prilis-samostatnosti-alsasko-celi-narustu-utoku-na-zeny-40337498#dop

https://www.eurabia.cz/admin/Articles.aspx?action=edit&id=44414

 

Prosím podpořte nás i v této těžké době bránit Českou republiku před invazi uprchlíků z Afriky a šířením islámu! Jak nás můžete podpořit?

Finančním darem:

Číslo účtu: 2700168305 / 2010, Fio banka a.s., Variabilní symbol: 003
Ze zahraničí: IBAN: CZ2320100000002700168305, BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX
 

Předem moc děkujeme. Společně zvítězíme a ubráníme se!

 

2597 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnoceníPřihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

Zasílání upozornění
Články autora
Průzkum
Podpořili byste výstavbu plotu proti imigrantům? Výstavba plotu proti imigrantům má v Polsku jednoznačnou podporu občanů. Podpořili byste takový plot i vy?
Hlasovat můžete kliknutím na odpověď