"Sluší se, aby žena žila pod botou muže" (Turecké přísloví)

Ničení kostelů imigranty: Jen vandalizmus nebo protikřesťanská zášť?

Autor: -bj- | Publikováno: 22.9.2020 | Rubrika: Aktuality
Ilustrace

Muslimská imigrace do Evropy přinesla mimo jiných detrimentálních fenoménů i jeden, na který se dříve moc nechtělo poukazovat. Nicméně s jeho markantním nárůstem už ani tuto věc nelze do nekonečna zametat pod koberec.

Jedná se o cílené systematické ničení a vandalizování křížů, hřbitovů a zejména kostelů. Ve Francii tento fenomén narostl za posledních 10 let čtyřnásobně, na cca tisícovku zprofanovaných sakrálních míst za rok. Kostely ve Francii, ale i v Německu, Švédsku a jinde v proimigrované Evropě jsou vykrádány, profanovány, počmárávány nenávistnými islámistickými nápisy, pokáleny i vypalovány. Některé křesťanské obce již postavily dobrovolné hlídky na střežení kostelů (v rámci hnutí „Protège ton église“ – Chraň svůj kostel).

Toto už není pouhý vandalizmus, jak se zpočátku tvrdilo, ale nenávistná protikřesťanská kampaň, která snese srovnání snad je s bolševiky v revolučním Rusku. Ve Francii tato kampaň již přešla k napadání a zabíjení kněží. Tzv. sekulární Evropa neví, zda a jak se mladým protikřesťanským muslimským agresorům bránit.

A nejen to. Samotní mnozí církevní představitelé – spíše než obyčejní věřící – bez jakéhokoli patřičného rozsuzování halucinačně prohlašují kdejakého imigranta za potřebného, namísto coby evangelijně neměli dát podkopat dům svůj lotrům a zlodějům. Proč v této logice neprohlásili za potřebné taky bolševiky?

zdroj:

https://www.wochenblick.at/immer-mehr-kirchenschaendungen-ein-neuer-kreuzzug-im-herzen-von-europa/

https://www.facebook.com/ProtegeTonEglise/

https://www.catholicworldreport.com/2020/09/08/attacks-on-french-churches-back-to-normal-level-after-lockdown-say-young-catholics/

https://www.catholicnewsagency.com/news/we-must-pray-for-their-conversion-young-french-catholics-respond-to-wave-of-desecrations-42828

https://www.youtube.com/watch?v=9DO9nL8l-mI https://www.jihadwatch.org/tag/protege-ton-eglise-protect-your-church

https://catholicherald.co.uk/attacks-on-french-churches-back-to-normal-level-after-lockdown-say-young-catholics/

https://wpolityce.pl/swiat/518253-ogromne-problemy-z-muzulmanami-we-francji https://elobservadorenlinea.com/2019/09/protege-tu-iglesia-el-nuevo-challenge-que-viene-de-francia/

https://www.catholicnewsagency.com/news/will-they-stop-at-burning-an-empty-church-anti-christian-attacks-rise-in-europe-48302

https://www.breitbart.com/europe/2020/01/16/france-police-arrest-man-desecrating-church-quranic-verses/

Prosím podpořte nás i v této těžké době bránit Českou republiku před invazi uprchlíků z Afriky a šířením islámu! Jak nás můžete podpořit?

Finančním darem:

Číslo účtu: 2700168305 / 2010, Fio banka a.s., Variabilní symbol: 003
Ze zahraničí: IBAN: CZ2320100000002700168305, BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX
 

Předem moc děkujeme. Společně zvítězíme a ubráníme se

 

1288 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnoceníPřihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

Zasílání upozornění
Články autora
Průzkum
Podpořili byste výstavbu plotu proti imigrantům? Výstavba plotu proti imigrantům má v Polsku jednoznačnou podporu občanů. Podpořili byste takový plot i vy?
Hlasovat můžete kliknutím na odpověď