reklama
"Sluší se, aby žena žila pod botou muže" (Turecké přísloví)

Imigranti: Neustoupit! Jinak hrozí taktika vypálené země celé Evropě!

Autor: -bj- | Publikováno: 17.9.2020 | Rubrika: Aktuality
Ilustrace

Video: Rakousko jako první země vypravila do Řecka materiální pomoc imigrantům z vyhořelého tábora Moria, namísto, aby je tahalo jako Merkel do Evropy. S najatým speciálem Antonov 124 přiletěl i rakouský ministr vnitra Karl Nehammer, který prohlásil, že jako dvojnásobný otec soucítí s údělem imigrantů, ke kterému má však jeho země jasné stanovisko – pomáhat jim na místě.

„Obavy z taktiky-Moria jsou všeobecné. Je o strach, aby nevznikly požáry v dalších táborech, a nepostavily politiku pod tlak. Pokud bychom se žhářským imigrantům poddali, způsobíme celoplošný požár!“ konstatoval (v čase 1:50) Nehammer. „A ten pak ale zažehne celou Evropu!“ dodal jeden Řeků během státní ceremonie předávání pomoci.

zdroj+video:

https://www.krone.at/2231534

https://www.nachrichten.at/politik/aussenpolitik/hilfe-vor-ort-nehammer-auf-kurzbesuch-in-griechenland;art391,3302254

https://www.heute.at/s/nehammer-brachte-hilfsgueter-nach-griechenland-100102413

https://twitter.com/hashtag/Hilfef%C3%BCrGriechenland?src=hash&ref_src=twsrc%5Etfw

https://www.facebook.com/BundesministeriumFuerInneres/photos/a.576249875859125/1678729202277848/?type=3

https://www.eurabia.cz/Articles/44394-rakousky-kancler-nepujdeme-nemeckou-cestou-imigracni-politiky-.aspx

Prosím podpořte nás i v této těžké době bránit Českou republiku před invazi uprchlíků z Afriky a šířením islámu! Jak nás můžete podpořit?

Finančním darem:

Číslo účtu: 2700168305 / 2010, Fio banka a.s., Variabilní symbol: 003
Ze zahraničí: IBAN: CZ2320100000002700168305, BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX
 

Předem moc děkujeme. Společně zvítězíme a ubráníme se

 reklama
927 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnoceníPřihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

Zasílání upozornění
Čtěte také

Eurabia.cz

Vídeňský imigrantský BronxŠvédsko: muslimské spolky prosazují do Ústavy zákaz rouháníImigranti: Neustoupit! Jinak hrozí taktika vypálené země celé Evropě!Portugalskem zmítá džendrFacebook cenzuruje heslo: "Kde se vepřo jí a pivo pije - tam islám nepřežije!"

ePortal.cz

Sebedestrukce západu: Americká kulturní revoluce nás může zničit neméně než před 100 lety revoluce ruskáJak se mohlo stát, že malá země obdařená mimořádnými přírodními krásami i schopnými obyvateli zažila tak dramatický pád? Libanon totiž představuje příklad uskutečněného ideálu multikulturní společnosti

euPortal.cz

Nenávist muslimů k „nevěřícím“ je z hlediska těchto aktivistů v pořádku, nikdo ji muslimům nevyčítá. Podezření z nenávisti k muslimům se ovšem netoleruje. Hovoří se o „předsudečné nenávisti“Dnes je snadné prohlásiti se v souladu s vlastními pocity za osobu opačného pohlaví, případně některého z dalších 57 neopačných pohlaví. I my můžeme respektovat, že se pan Vystrčil cítí být Taiwancem...

FreeGlobe.cz

Italská mafie vyměkla. Bere i homosexuály a syn jednoho z šéfů je...Kolik zatím stála válka proti terorismu peněz i životů?

Nezdravi.cz

Co je podstatou stárnutí? Je to cílená autodestrukce? Proč se to vyvinulo? Jak ho zpomalit, anti-aging? Tímto si můžete prodloužit životVeganka tvrdí, vejce jsou pro vaše zdraví horší než kouření. Takto to prý zjistila

euServer.cz

Západní civilizace prochází inkluzíLukašensko proti Rusům. Proč se před volbami nemá lavírovat

ParlamentniListy.cz

Jáma pekel si přišla pro Věru Jourovou. „Netlačte Facebook, aby mazal,“ chce Dan Vávra. Babišova eurokomisařka se bránilaDějepis není služka propagandy! Kauza Lidice: Archivář bourá Wollnerovi důkaz
Články autora
Průzkum
Záleží Bruselu na životech Východoevropanů? EU mentoruje východní země zatímco k západním je benevolentnější. Záleží podle Vás Bruselu na životech Východoevropanů?
Hlasovat můžete kliknutím na odpověď