reklama
"Sluší se, aby žena žila pod botou muže" (Turecké přísloví)

Ministryně: Nechceme tu žádné afghánské čtvrti !

Autor: -bj- | Publikováno: 10.9.2020 | Rubrika: Aktuality
Ilustrace

Rakouská ministryně pro integraci (imigrantů) už ví, zač je imigrace loket. Bordel, kriminalita, rozpad společnosti na paralelní pospolitosti, nedomácí kulturní a politické postuláty, nevraživost k hostitelské zemi…

A zabředání do imigračního marazmu pokračuje: ¼ Rakušanů již tvoří imigranti, přičemž proimigrovanost rakouské společnosti stoupá závratným tempem: o 35% za posledních 10 let. Na vídeňských školách již většina žáků má jinou mateřštinu než němčinu. Deaustrizace v přímém přenosu. Z imigrační vlny 2015 jen 11% žen si našlo práci… Na Rakousko toho začíná být moc.

V této atmosféře se jeví zvolání rakouské ministryně pro integraci (resp. imigraci) Suzanne Raabové jako zoufalství topícího se: „Nechceme v Rakousku žádné čtvrti, kde žijí jen Afghánci, jen Marokánci nebo jen Čečenci. Nechceme zde odizolovaná prostředí, kde se nemluví jazykem naší země. Je třeba učinit maximum, aby se zabránilo narůstání paralelních společností!“

Jen jestli už v Rakousku poněkud pozdě nehoní bycha…

Zdroje: krone.atkurier.atstimmung.cokrone.atbundeskanzleramt.gv.at bundeskanzleramt.gv.at

https://www.eurabia.cz/Articles/44372-dalsi-imigrace-nemame-zapotrebi-rakousko-hlasi-problemy-s-imigraci.aspx

Lukáš Lhoťan doplňuje: Nějak pozdě se jim probudili tihle politici, možná jen se snaží oblbnout rakouské voliče, protože ví, že to již dávno prohráli. Muslimové již dnes tvoří 8 % rakouské populace a rychle rostou. Jsou místa ve Vídni a dalších městech, kde již mají tihle přistěhovalci převahu a mají čtvrtě pod kontrolou. Paní ministryně je buď neinformovaná nebo lže.

Více k problematice se dočtete v knihách:

Eurabia - Mýtus nebo realita budoucnosti?

Súmrak európskej civilizácie - Barbari sa zmocňujú Európy

Prosím podpořte nás i v této těžké době bránit Českou republiku před invazi uprchlíků z Afriky a šířením islámu! Jak nás můžete podpořit?

Finančním darem:

Předem moc děkujeme. Společně zvítězíme a ubráníme se

 reklama
1310 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnoceníPřihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

Zasílání upozornění
Články autora
Průzkum
U imigrantské kriminality pachatele radši zatajovat? V případě ubití francouzského řidiče MHD imigranty média striktně neuvádí, že šlo o imigranty. Váš názor?
Hlasovat můžete kliknutím na odpověď