"Sluší se, aby žena žila pod botou muže" (Turecké přísloví)

Slovenský čtenář požaduje brutální mučení kritiků islámu

Autor: Odjinud | Publikováno: 20.5.2010 | Rubrika: Co píší jinde
Ilustrace

„Zatím je muslimů v ČR a SR velmi málo, ale přijde čas, kdy se s kritiky islámu razantně vypořádáme. Než budou zabiti, budou dlouho a brutálně mučeni,“ píše se ve sdělení, které obdržela redakce serveru Media o islámu.

Slovenský čtenář serveru považuje za nevyhnutelnou nemilosrdnou smrt kritiků islámu. Před tím ale mají být dlouze a brutálně mučeni. Také prý nadejde den odplaty, ve který muslimové se všemi kritiky nemilosrdně zúčtují.

Ve svém sdělení dává kritikům islámu přívlastky homosexuálů, asociálů, vrahů a špinavých prasožroutů. Podle něj je islám v České republice a na Slovensku kritizován pouze dočasně, neboť množství muslimů je zde velmi malé. Ve svém příspěvku tvrdí, že ale nadejde čas, kdy se s kritiky islámu muslimové razantně vypořádají. Závěrem deklaruje, že každý muslim na světě bez váhání položí svůj život za to nejcennější co má – za islám, korán a Mohameda. Sděluje to slovenský čtenář s pseudonymem „Petr Slavný“, který v podpisu emailu používá islámské jméno Ahmed Dzibril.

Celý text sdělení si můžete přečíst zde:
komentář slovenského čtenáře

www.mediaoislamu.cz

 

3918 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnoceníPřihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

Zasílání upozornění
Články autora
Průzkum
Do moře se zřítil bombardér s jadernými bombami. Co je pravděpodobnější? Čí je? Otestujte si svůj dez/informační čuch, resp. předpojatost: Do moře se zřítil bombardér s jadernými bombami. Co je pravděpodobnější? Čí je?
Hlasovat můžete kliknutím na odpověď