"Sluší se, aby žena žila pod botou muže" (Turecké přísloví)

Kancléř: Neubráníme-li hranice proti imigrantům, v Evropě končíme!

Autor: -bj- | Publikováno: 3.9.2020 | Rubrika: Aktuality
Ilustrace

Katastrofální dopady Merkelové politiky otevření hranic v roce 2015 byly nyní, 5 let poté, předmětem televizní debaty na rakouské TV Krone.

Rakouský kancléř Sebastian Kurz bilancoval, že takový chaos se už nesmí opakovat, a je třeba napříště bránit společnými silami řecko-tureckou hranici. Imigranti jsou zneužíváni jako (hybridní) zbraň (!), a pokud bychom hranici s Erdoganovým Tureckem proti imigrantům neubránili, pak „dobrou noc, Evropo“.

Tomu nasvědčuje s rozšiřujícím se imigrantským islámským vlivem i konec dřívějšího západního stylu života v čím dál více částech zaimigrované Západní Evropy. Končíme... A konec se přibližuje čím dál rychleji...

Kurz rovněž připomenul, že se proti chybné Merkelové politice otevření hranic v roce 2015 stavěl, a že byl ostrakizován jako pravicový radikál a nelida. "Jsem rád, že nyní jsou mnohé země Evropy podobného mínění, a že věci se pohnuly daleko lepším směrem", konstatoval rakouský kancléř.

V debatě mimo jiné táké jasně zaznělo, že hlasy ohledně přijímání tzv. dětí (sirotků) z řeckých táborů jsou spíše populistickými výkřiky.

zdroj:

https://www.krone.at/2221669

https://theworldnews.net/at-news/kurz-grenzen-schutzen-sonst-gute-nacht-europa

Prosím podpořte nás i v této těžké době bránit Českou republiku před invazi uprchlíků z Afriky a šířením islámu! Jak nás můžete podpořit?

Finančním darem:

Předem moc děkujeme. Společně zvítězíme a ubráníme se!

 

2472 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnoceníPřihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

Zasílání upozornění
Články autora
Průzkum
Jsou imigranti hybridní zbraní? Litevská ministryně vnitra Bilotaiteová varovala, že imigranti jsou hybridní zbraní. EK přitakala.
Hlasovat můžete kliknutím na odpověď