"Sluší se, aby žena žila pod botou muže" (Turecké přísloví)

Česká média manipuluji s fakty v případě teroru antirasistu v americkém Wisconsinu

Autor: LH | Publikováno: 28.8.2020 | Rubrika: Analýzy
Ilustrace

Takhle česká media manipulují o případu útoků antirasistů na bělochy a normální občany v americkém Wisconsinu. Z jejich textu má člověk dojem, že ti co se brání brutálním útokům antirasistů a členů hnutí BLM (Black Lives Matter) jsou vlastně zločinci a špatní lidé. Jako příklad může sloužit článek na webu Novinky.cz 
 
Americká policie zadržela v souvislosti se středeční střelbou během rasových nepokojů ve městě Kenosha ve Wisconsinu 17letého chlapce, který v ulicích plných rozzuřených lidí střílel z útočné pušky AR-16, což je civilní verze armádní M-16. Ve čtvrtek o tom informovala americká média včetně stanice CNN a agentury Reuters.
 
A jak tomu bylo doopravdy?
1. Občané se útokům antirasistů a BLM bránili legálními civilními karabinami AR15 a ne samopaly, jak tvrdi Novinky.cz Občané se snažili bránit rabování, žhářství a útokům na nevinné lidi ze strany antirasistů a BLM, nejednali tedy bezdůvodně a agresivně jak se snaží prezentovat článek Novinky.cz
 
2. Jeden z ochránců byl napaden antirasisty a BLM zápalnými láhvemi a antirasisté se jej pokoušeli ukopat k smrti. Následně antirassité na ladíka zaútočili dokonce skateboardem a jeden z aktivistů BLM/antirasistů byl vyfocen dokonce se zbraní. Těmto všem útokům se mladý ochránce bránil nakonec střelbou.
 
Podívejte se na fotografie z incidentu:
 
Prosím podpořte nás i v této těžké době bránit Českou republiku před invazi uprchlíků z Afriky a šířením islámu! Jak nás můžete podpořit?

Finančním darem:

Předem moc děkujeme. Společně zvítězíme a ubráníme se!

 

Klíčová slova: politická korektnost  | USA  | pronásledování
1706 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnoceníPřihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

Zasílání upozornění
Články autora
Průzkum
Jsou imigranti hybridní zbraní? Litevská ministryně vnitra Bilotaiteová varovala, že imigranti jsou hybridní zbraní. EK přitakala.
Hlasovat můžete kliknutím na odpověď