reklama
"Sluší se, aby žena žila pod botou muže" (Turecké přísloví)

Německý politolog: Imigranti brojí proti naší společnosti a policii!

Autor: -bj- | Publikováno: 27.8.2020 | Rubrika: Aktuality
Ilustrace

Německý vlajkový Die Welt, který si v poslední době více dovoluje pojednávat veřejné dění více racionálně než jen otrocky politkorektně, uveřejnil rozhovor s německým politologem Stefanem Luftem na téma imigrace.

Luft jednoznačně exponuje tutlaný fakt, že imigranti, většinově muslimští, chovají nevraživost a brojí vůči naší západní společnosti a složkám její výkonné i politické moci. Útoky imigrantů na policisty dnes již nikoho nepřekvapí. Agresívní imigranti jsou prostě dnes velkým problémem Německa.

Luft spatřuje příčiny tohoto jednání v silné frustraci imigantů, kdy se nenaplnila jejich očekávání. Je pro ně těžko se zapojit na trhu práce, a dělat zde kariéru je pro ně příliš velké úsilí. Končí tak v ghettech a paralelní společnosti a kriminálním podsvětí.

Přesto politici dál žvaní o pestré multikulturní společnosti aniž by poukázali na rizika takové rozmanité společnosti. Stát by neměl od občanů vyžadovat, aby baštili pestrost aniž by se pozastavovali nad jejími riziky. Spíše by měl být přesvědčivý a značně aktivněji pomáhat překonávat bariéry, byť za cenu zvýšených prostředků jdoucích na imigrantskou integraci, resumuje Stefan Luft.

zdroj:

https://wpolityce.pl/swiat/514548-niemiecki-politolog-o-agresywnych-imigrantach

https://www.welt.de/politik/deutschland/plus212630437/Kriminalitaet-von-Migranten-Sie-sind-mit-irrationalen-Erwartungen-gekommen-die-nicht-erfuellt-worden-sind.html

https://wyborcza.pl/7,75399,26226504,oczekiwania-migrantow-w-niemczech-nie-zostaly-spelnione-to.html?utm_source=facebook.com&utm_medium=SM&utm_campaign=FB_Gazeta_Wyborcza

https://www.hlavnespravy.sk/berlin-od-roku-2015-bolo-2645-procesov-kvoli-islamistickemu-teroru/2277896

https://www.eurabia.cz/admin/Articles.aspx?action=edit&id=44346

Prosím podpořte nás i v této těžké době bránit Českou republiku před invazi uprchlíků z Afriky a šířením islámu! Jak nás můžete podpořit?

Finančním darem:

Číslo účtu: 2700168305 / 2010, Fio banka a.s., Variabilní symbol: 003
Ze zahraničí: IBAN: CZ2320100000002700168305, BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX
 

Předem moc děkujeme. Společně zvítězíme a ubráníme se!reklama
1213 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnoceníPřihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

Zasílání upozornění
Články autora
Průzkum
Záleží Bruselu na životech Východoevropanů? EU mentoruje východní země zatímco k západním je benevolentnější. Záleží podle Vás Bruselu na životech Východoevropanů?
Hlasovat můžete kliknutím na odpověď