reklama
"Sluší se, aby žena žila pod botou muže" (Turecké přísloví)

Tuto knihu chtějí v EU zakázat! Běloši mají být v Evropě nahrazeni Afričany a muslimy

Autor: Redakce | Publikováno: 30.8.2020 | Rubrika: Co píší jinde
Ilustrace

Politická esej na téma masová imigrace a národní identity na půdě současné Francie od liberálně smýšlejícího autora Renauda Camuse (hájí například práva homosexuálu), kterého naopak jeho kritici označují za krajního pravičáka. Autor této knihy popisuje jak skrze masovou migraci z mimoevropských zemí dochází k nahrazování původního bělošského obyvatelstva Francie, ale v širším smyslu celé Evropy, masou novách osadníků z Afriky a islámského světa. Ve své domovské Francií patří Renaud Camus mezi politický pronásledované osoby, kdy jej francouzské soudy například odsoudily za označení muslimů jako kolonizátoru Francie, čímž se měl údajně dopustit rasismu a islamofobie.
 
 
Jeho kniha Velká výměna je označována obhájci multikulturalismu jako kniha hlásající konspirační teorií, že evropské společenské elity tajně bojují proti bělošským Evropanům, aby je nahradily neevropskými národy. Obhájci multikulturalismu označují celou podstatu "Velké výměny" za fikci a to i přes fakt, že masový úbytek bělochů v Evropě, a hlavně té západní, nelze již dnes popřít. Stejně jako masový nárůst neevropských přistěhovalců. I to samo o sobě vypovídá o tom, jak moc se obhájci multikulturalismů bojí faktů a informací obsažených v knize Velká výměna. V průzkumu vedeném společností Ifop v prosinci 2018 se 25% Francouzů vyjádřilo souhlas s teorií „Velké výměny“. Nikoho asi nepřekvapí, že je ze strany některých obhájců multikulturalismu a islámu snaha tuto knihu zakázat v rámci Evropské unie.
 
Tato kniha perfektně doplňuje knihu Pavla Fendeka Súmrak európskej civilizácie - Barbari sa zmocňujú Európy i mou knihu Eurabia - Mýtus nebo realita budoucnosti? A stojí za to určitě ji věnovat pozornost a přečíst si ji.
 
Renaud Camus
Narozen roku 1946 ve Francií. Camus získal bakalářský titul v oboru filozofie v roce 1963. Vystudoval také právo na vysoké škole, St Clare's, Oxford (1965–1966) , získal další bakalářský titul na Sorbonnské Universitě v Paříži (1969) ), magistra filozofie na Institutu politických studií v Paříži (1970) a dva Master of Advanced Studies (DES) v politologii (1970) a dějiny práva (1971) na univerzitě Panthéon-Assas .
 
Podrobnosti:
Název: Velká výměna
Autor: Renaud Camus
Vydáno: 2020
Nakladatel: Dauphin
Původní název a rok vydání: Le Grand Remplacement, 2011
Počet stran 312
Jazyk vydání český
Překlad Alan Beguivin
ISBN 978-80-7272-681-3
 
 
 

Klíčová slova: EU  | multikulturalismus  | islamizace  | Francie  | islám  | imigrace  | přistěhovalectví


reklama
3783 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnoceníPřihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

Zasílání upozornění
Čtěte také

Eurabia.cz

NOVINKA: AMERICKÉ VÁLKY - FAKTA A REALITAŘídí vedení EU agenti turecké tajné služby MIT?Dnes to přijde! Bdělí už vyrazili do protiútoku!Studentka šla po Štrasburku v minisukni: dostala od imigrantů pěstíVideo: Ruský turista zmlátil přesilovku barevných zlodějů ve Francií

ePortal.cz

Pomozte nám, prosímJsme hákliví, když si na nás otevřou ústa Čínani a Rusové. Ale když von der Lejnová hovoří o tom, že nám Brusel nařídí přijetí uprchlíků a nemáme na vybranou, kde jsou hrdinové Hřib, Kolář, Novotnej, Vystrčil...

euPortal.cz

Tato věc podle mého názoru dokazuje, že elity Evropské unie prosazují, aby Česká republika i Evropa byla osídlena imigranty...V čele OSN pomatený feminista: Pořád je tu patriarchát. Hrdé stvůry usilují o likvidaci civilizace. Pandemie nerovnosti? Svět vybudovaný muži musí být zničen. Jsou na to v Africe a Asii zvědavi?

FreeGlobe.cz

Italská mafie vyměkla. Bere i homosexuály a syn jednoho z šéfů je...Kolik zatím stála válka proti terorismu peněz i životů?

Nezdravi.cz

Co je podstatou stárnutí? Je to cílená autodestrukce? Proč se to vyvinulo? Jak ho zpomalit, anti-aging? Tímto si můžete prodloužit životVeganka tvrdí, vejce jsou pro vaše zdraví horší než kouření. Takto to prý zjistila

euServer.cz

Už i ta žárovka zčernalaZápadní civilizace prochází inkluzí

ParlamentniListy.cz

Ven z EU! velí Okamura. Slova Leyenové o migrantech a penězích ho vytočilaZkušený doktor: Ten virus musel někdo připravit, pak to uniklo. Šmucler je žvanil, Babišovi chtějí přišít, co není jeho vina
Články autora
Průzkum
Záleží Bruselu na životech Východoevropanů? EU mentoruje východní země zatímco k západním je benevolentnější. Záleží podle Vás Bruselu na životech Východoevropanů?
Hlasovat můžete kliknutím na odpověď