"Sluší se, aby žena žila pod botou muže" (Turecké přísloví)

Ve Vídni zasahovala islámská mravnostní policie

Autor: -bj- | Publikováno: 15.8.2020 | Rubrika: Aktuality
Ilustrace

Ve Vídni a Linci již po několik měsíců zasahovala samozvaná čečenská islámská mravnostní policie. Na veřejnosti, ale v sociálních sítích vyhledávala spoře západně oděné čečenské ženy, nebo ty které si do své blízkosti pustily nečečenské muže, a domluvou, vyhrožováním, ale i pronásledováním a bitím se je snažila opět přimět k mravnosti. Pokud to nepomáhalo šikanovala a trestala i jejich blízké příbuzné.

Spolkový kriminální úřad nyní ve spolupráci se speciální jednotkou Cobra zatkl výkonné členy mravnostního komanda, a obvinil je z donucování, ublížení na zdraví a zločinného spolčení.

Jak vidno, v multikulturní společnosti jde spíše než o nějakou harmonii, o atavistický souboj kultur, která kterou eliminuje, zda zanikne kultura imigrantských "nováků" či původních obyvatel. A čím početně vyrovnanější obě entity jsou, tím ostřejší souboj nastává. To jsme chtěli..?!

zdroj:

https://www.krone.at/2210337

Prosím podpořte nás i v této těžké době bránit Českou republiku před invazi uprchlíků z Afriky a šířením islámu! Jak nás můžete podpořit?

Finančním darem:

Číslo účtu: 2700168305 / 2010, Fio banka a.s., Variabilní symbol: 003
Ze zahraničí: IBAN: CZ2320100000002700168305, BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX
 

Předem moc děkujeme. Společně zvítězíme a ubráníme se!

2361 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnoceníPřihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

Zasílání upozornění
Články autora
Průzkum
Jsou imigranti hybridní zbraní? Litevská ministryně vnitra Bilotaiteová varovala, že imigranti jsou hybridní zbraní. EK přitakala.
Hlasovat můžete kliknutím na odpověď