reklama
"Sluší se, aby žena žila pod botou muže" (Turecké přísloví)

NĚMECKÁ NEBO EVROPSKÁ UNIE?

Autor: František Krincvaj | Publikováno: 15.8.2020 | Rubrika: Glosy
Ilustrace

Myšlenka integrace evropských států je ve své podstatě správná. Ale to, co se v Evropské unii děje po tzv. Lisabonské smlouvě, je velice tristní a v nemalé míře to ovlivnilo realizaci Brexitu. Když jsem shlédl záznam z vystoupení německého ministra zahraničních věcí Heiko Maase v německém parlamentu, nechtěl jsem uvěřit vlastnímu sluchu, neboť to byla děsivá slova o násilném přerozdělování migrantů do zemí určených Německem. Pan ministr to chce uskutečnit navzdor logickému odporu v těchto zemích a bez uvážení jejich ekonomických a dalších možností. Jeho proslov mi připomněl známou historickou německou nadutost a nadřazenost, kterou svého času Německo uplatňovalo v celé Evropě. Jedná se snad o návrat k těmto praktikám?

Vzpomenuté prohlášení nelze brát jen jako nějaký banální výrok, protože bylo vysloveno vysokým představitelem Německa v době jejího předsednictví EU. Panu ministrovi bych si dovolil doporučit, aby si vyhrožování nechal jen na doma a nevnášel tento negativní styl a zlozvyk do mezinárodních vztahů. Navíc jeho výroky lze chápat jako nehorázný německý diktát.


Pan ministr si evidentně plete pojmy a dojmy, když upírá svrchovaným zemím právo na to, aby si tyto země samy rozhodovaly o tom, koho k sobě přijmou a koho ne. Žádná země na světě nemá za povinnost přijímat migranty, kteří navíc bývají nositeli bezpečnostních a dalších rizik. Dopad důsledků této tolerované migrace lze vidět v mnohých evropských zemích. Pan ministr také asi nemá správné informace. V ČR žije a pracuje velké množství občanů jiného než českého původu, kteří se dokázali bezproblémově integrovat do české společnosti. Příkladem jsou Ukrajinci, Slováci, Rusové, Bulhaři, Američané, Němci, ale i Vietnamci, kteří přišli ze zcela odlišného kulturního prostředí a další. Takže ČR se neuzavírá přílivu cizinců, ale rozhoduje si o tom sama, politicky korektně, rozumně a svébytně. A máme jen ty nejhorší zkušenosti z podřizování se cizímu diktátu, ať z východu nebo ze západu. Navíc imigranti, kteří mají problém s integrací do nové společnosti nebo se dokonce nechtějí integrovat a respektovat systém země, kam přišli dobrovolně a nikým nezvaní, nemají v těchto zemích co pohledávat. Pro každého politika má být prioritou chránit zájmy své země a jejich občanů, a to i v případě, že to nebude v souladu s mainstreamovou ideologií. To není nacionalismus, ale politická a právní odpovědnost. Abychom si uvědomili, jakou úroveň migrantů k nám západní Evropa chce diktátem přeposlat, uvádím několik následujících příkladů.


Do stavu klinické smrti se dostal a později zemřel 58letý Philippe Monquillote francouzský řidič autobusu z Bayonne jen proto, že vyžadoval u čtyřech černošských cestujících mít nasazenou roušku a platné jízdenky. Zůstala po něm manželka a tři dcery. Policie útočníky zatkla, ale utajovala jejich totožnost několik dní, protože se jednalo o migranty. Přitom tento čtyřlístek měl za sebou už i jinou trestnou činnost. Policie nakonec částečně zveřejnila jejich jména: Mohammed C., Mohammed A., Moussa B. a Sélim Z. Všichni útočníci jsou imigranti. Navíc jeden z nich se ve Francii zdržoval zcela ilegálně. Za vraždu jim hrozí až 30 let vězení. Věk útočníků je 22 až 30 let a všichni jsou muslimové. K útoku na řidiče se posléze přiznali. Ale málokdo z Francouzů věří tomu, že nakonec dostanou vysoké tresty, protože je ve Francii zvykem dávat migrantům nízké tresty nebo svádět jejich odpovědnost za zločin na psychickou nemoc, a tak jim umožnit vyhnout se vězení. A pokud je přece uvězní, pak se propouští předčasně za tzv. „dobré chování“. Je to ukázka neuvěřitelně nezodpovědného přístupu k problémům s migranty. Pravdou je, že vězení muslima nepředělá. Naopak z vězení vyjde s ještě větší nenávistí vůči neislámské společnosti. V městě Bayonne žije asi 50 000 obyvatel, leží u hranic se Španělskem a s migranty mají své dlouhodobé problémy podobně jako i jinde, kde žije větší koncentrace migrantů, kteří velmi často vytváří vlastní sociální substruktury s malou nebo žádnou ochotou se integrovat. Ve Francii v současné době počet těchto bestiálních útoků ze strany migrantů narůstá.


Jiným případem, který výrazně rezonoval v Česku, je 29letý černošský imigrant z Afriky Abdallah Ibrahim Dialla, který neúspěšně žádal o azyl v Německu. Nebyl mu udělen a přesto se mohl i nadále nekontrolovatelně pohybovat po EU v rámci nesmyslného a společensky nebezpečného režimu tzv. „Institutu strpění cizinců“. Do Čech přicestoval ilegálně hned poté, co ho v Německu propustili z drážďanského vězení. Tento imigrant neměl u sebe žádné doklady totožnosti. Tvrzení, že někteří Češi též znásilňují, je v této souvislosti zcela irelevantní, neboť to není důvod k tomu, abychom do naší země nekontrolovaně přijímali imigranty z Afriky či odjinud, kteří se nemíní integrovat, ctít demokratické zákony a hodnoty naší země, jsou pracovně nepoužitelní a jediné, co lze od nich očekávat, je kriminální činnost a zvyšování bezpečnostních a dalších rizik a v případě muslimů i snahu o islamizaci. Máme dostatek vlastních darebáků a nepotřebujeme k nám importovat další, ještě mnohem horší.


Za znásilnění nezletilé šestnáctileté dívky dostal neuvěřitelně nízký trest, jen dva roky vězení a nařízenou ústavní léčbu, protože je údajně schizofrenik. Vyžádány byly dva znalecké posudky. V jednom se tvrdí, že jeho ovládací a rozpoznávací schopnosti v době spáchání skutku byly vymizelé. Druhý posudek z Bohnic se však s prvním neshoduje právě na míře zachování ovládacích a rozpoznávacích schopností v tom, že při jeho nemoci u něho zůstalo alespoň základní povědomí a že se neznásilňuje a nekrade. Nelze také vyloučit, že údajný psychický stav mohl pachatel na doporučení svých ochránců i simulovat.


Zkušenosti jasně ukazují, že s nárůstem počtů nesourodých migrantů narůstají ve společnosti  problémy v soužití s nimi i kriminalita. Dokonce i v tradičně přátelském Švédsku přibývají násilnosti s použitím střelných zbraní a výbušnin. Například takovou problémovou čtvrtí v Malmö je Rosengård, neboť právě zde bydlí migranti. Proto policie v Malmö vytvořila zvláštní útvar pro boj s jejich zvyšující se agresivitou a kriminalitou.


A tyto migranty, povětšinou s násilnou povahou a pracovně téměř nepoužitelné, chce Německo z pozice své síly přesunout k nám a do dalších zemí V4, které si stále ještě zachovaly rozumný přístup k imigrantům a pečlivě zvažují, koho na své území vpustí nebo nevpustí. Tyto země nejsou apriori proti cizím přistěhovalcům, ale z bezpečnostních a dalších rizikových důvodů nechtějí vpustit migranty, o kterých se v podstatě nic neví, kteří se nemíní integrovat do společnosti ani do pracovního procesu, kteří nerespektují demokratický a hodnotový systém naší společnosti, neboť se jedná o příslušníky zcela nekompatibilní kultury často vyznávající násilí. Po pravdě řečeno muslim se ani nemůže plně integrovat do demokratické společnosti, neboť by přestal být pravověrným muslimem. To plyne ze vzájemné hodnotové a ideologické nekompatibility totalitního islámského systému s demokracií. Muslim netouží po demokracii, ale požaduje pořádek ve jménu islámu.


Vládnoucí politická elita zemí, která nesmyslně a bez jakéhokoliv omezení vpouští migranty na svá území, způsobila nejenom nárůst kriminality, ale i řadu dalších problémů v soužití, a to také mimo „no go zóny“. Dnes tyto země žádají od těch, kteří tuto nebezpečnou situaci nepřipustili, aby byli s nimi solidární. Ale solidarita s těmito zeměmi, které si tuto situaci přivodily samy, je synonymem pro hloupost. A já doufám, že naší politici nepřipustí, aby se z nás stali hlupáci, kteří budou akceptovat chybnou azylovou politiku a další nesystémové eurounijní rozhodovací procesy. Tato nesmyslná politika neřeší problémy v zemích, ze kterých migranti přichází, ale pouze zamořuje EU cizorodými migranty a umožňuje přesouvat bídu a další problémy z jejich zemí do Evropy.


Vládnoucí elita nechápe, že zákonitosti nelineárních dynamických systémů jsou neúprosné a že každý nárůst nelinearity vede vždy k nepředvídatelnému vývoji a k destabilizaci. A lidská společnost patří k vysoce nelineárním dynamickým systémům. Migrační krize není jen důsledkem válečné vřavy, jak nás o tom přesvědčují mainstreamová média, ale jedná se o nový proces spojený s narůstajícími a neřešenými problémy v rozvojových zemích, v bývalých koloniích. Počet ekonomických migrantů je veliký a bude se stále zvyšovat. Podle Mezinárodní organizace práce (ILO) až 40% mladých lidí buď nemá práci vůbec, nebo nemají možnost se vymanit z chudoby.


Podle údajů této organizace chce z Afriky emigrovat do Evropy asi 120 milionů Afričanů. Dle odhadu žilo v EU v roce 2014 asi 507 milionů lidí. Takový nárůst migrantů EU nemůže prakticky zvládnout. To by pro Evropu byla fatální katastrofa. Navíc se v drtivé většině jedná o migranty pracovně nepoužitelné a mnozí z nich ani pracovat nechtějí, protože přichází jen zneužívat sociální systém bohatých evropských zemí. To ve svém důsledku znamená enormní nárůst nezaměstnanosti, sociálních, kriminálních, bezpečnostních, zdravotních a dalších rizik. V důsledku obrovské tradiční plodnosti afrických či islámských žen se tato migrační hrozba umocňuje a v případě, že nedojde k systémovému a optimálnímu řešení, pak se systém EU zákonitě začne měnit v nestabilní. 

Prosím podpořte nás i v této těžké době bránit Českou republiku před invazi uprchlíků z Afriky a šířením islámu! Jak nás můžete podpořit?

Finančním darem:

Číslo účtu: 2700168305 / 2010, Fio banka a.s., Variabilní symbol: 003
Ze zahraničí: IBAN: CZ2320100000002700168305, BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX
 

Předem moc děkujeme. Společně zvítězíme a ubráníme se!

Klíčová slova: EU  | Německo


reklama
863 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnoceníPřihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

Zasílání upozornění
Čtěte také

Eurabia.cz

Finská poslankyně EP: EU jedná s Británií jako s vazalem. Postoj Británie by měl inspirovat další země k odchodu z EU! Expremiér: Musíme mít odvahu si přiznat, že máme problém s islámem!Rakouská armáda vyhodila vojenského imámaMuslimka na nádraží v Lyonu hrozila bombouProč americká vláda chrání saudskoarabskou rozvědku, když vyšetřovatele potvrdili její odpovědnost za 11 září?

ePortal.cz

Motivace některých dnes hodně slyšitelných kovidových alarmistů je velmi sporná, ne-li rovnou cynicky sobeckáKoronavirus v přímém přenosu

euPortal.cz

V polovině případů v České republice zločinci za znásilnění a sexuální delikty odejdou od soudu pouze s podmínkou, a to dokonce i v případě sexuálního zneužívání dětí! Marine Le Pen odmítá nový migrační pakt EU jako ‚sebevraždu Evropy‘

FreeGlobe.cz

Italská mafie vyměkla. Bere i homosexuály a syn jednoho z šéfů je...Kolik zatím stála válka proti terorismu peněz i životů?

Nezdravi.cz

Co je podstatou stárnutí? Je to cílená autodestrukce? Proč se to vyvinulo? Jak ho zpomalit, anti-aging? Tímto si můžete prodloužit životVeganka tvrdí, vejce jsou pro vaše zdraví horší než kouření. Takto to prý zjistila

euServer.cz

Na východní frontě chaos. Obávám se, že v letošním roce musíme počítat jen s těmi nejhoršími scénáři. Na Východě, na Západě, i u nás domaNepodmíněný příjem? – Cesta do pekel

ParlamentniListy.cz

Prymula byl symbol, teď už Babiš jen minimalizuje škody. Krizové řízení ale dnes moc nepředvedl, kroutí hlavou politologPodpora Prymulovi od Jiřiny Šiklové: Snaha oddělat schopného člověka, a ještě z Blesku
Články autora
Průzkum
U imigrantské kriminality pachatele radši zatajovat? V případě ubití francouzského řidiče MHD imigranty média striktně neuvádí, že šlo o imigranty. Váš názor?
Hlasovat můžete kliknutím na odpověď