reklama
"Sluší se, aby žena žila pod botou muže" (Turecké přísloví)

Video: Imigrantská sdružení mají Rakouský stát na háku

Autor: -bj- | Publikováno: 14.8.2020 | Rubrika: Aktuality
Ilustrace

Po červnových několikadenních turecko-kurdských násilnostech ve vídeňské imigrantské čtvrti Favoriten, pracuje vláda na protiopatřeních na plné obrátky. Bylo zřízeno Dokumentační centrum pro sledování imigrantských paralelních společností a šíření v nich extrémizmu a politického islámu, který ministryně pro integraci Raabová nazvala jedem pro soudržnost společnosti.

Zásadním problémem je, že za organizovaností imigrantů stojí politické vlivy zvenčí především z Turecka, které podvracejí soudržnost rakouské společnosti. Socialistickou skvadru spolkové země Vídeň, Rábová obviňuje z "multikulturního romantizmu", který byl ještě donedávna moderní.

Nicméně, jak ministryně Raabová v rozhovoru pro krone.tv přiznává, že imigrantská sdružení se s jejím ministerstvem pro integraci, jakož i s ministerstvem vnitra odmítají vůbec bavit a mají celý rakouský stát na háku. Ministryně Raabová prohlásila, že si to republika nenechá líbit a ve spolupráci s kontrarozvědkou si je pozve na kobereček.

zdroj+video:

https://www.krone.at/2210498

https://www.eurabia.cz/Articles/44232-rakouska-ministryne-politicky-islam-je-pro-spolecnost-jed-.aspx

Prosím podpořte nás i v této těžké době bránit Českou republiku před invazi uprchlíků z Afriky a šířením islámu! Jak nás můžete podpořit?

Finančním darem:

Číslo účtu: 2700168305 / 2010, Fio banka a.s., Variabilní symbol: 003
Ze zahraničí: IBAN: CZ2320100000002700168305, BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX
 

Předem moc děkujeme. Společně zvítězíme a ubráníme se!reklama
1216 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnoceníPřihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

Zasílání upozornění
Články autora
Průzkum
U imigrantské kriminality pachatele radši zatajovat? V případě ubití francouzského řidiče MHD imigranty média striktně neuvádí, že šlo o imigranty. Váš názor?
Hlasovat můžete kliknutím na odpověď