reklama
"Sluší se, aby žena žila pod botou muže" (Turecké přísloví)

Imigranti požadují být uznáni za národnostní menšiny

Autor: -bj- | Publikováno: 12.8.2020 | Rubrika: Aktuality
Ilustrace

Nezřízená imigrace v některých evropských zemích dosáhla již závratných rozměrů, a dávno již překročila „magickou“ hranici 10%. Mohutné imigrantské diaspory nyní začínají vznášet a stupňovat své národnostně-kulturní požadavky a národnostně-politicky atomizovat své hostitelské země.

Rakouská imigrantská strana Sociální Rakousko budoucnosti (SÖZ) požaduje uznání imigrantů podle jejich národností za národnostní menšiny. V tomto smyslu požaduje uznání jejich jazyka a kultury možnosti např. dělání si řidičáku v turečtině (kromě již několik let přetřásaných maturit v turečtině).

Rakouská ministryně Suzanne Raabová to rázně odmítla s tím, že je to absurdní a musí to být jasně odmítnuto, a že cílem imigrace musí být integrace a naučení se německému jazyku.

zdroj:

https://www.tagesstimme.com/2020/08/08/raab-gegen-anerkennung-von-migranten-als-volksgruppen/

https://www.krone.at/2207226

https://www.oe24.at/oesterreich/politik/raab-gegen-anerkennung-von-migranten-als-volksgruppen/441099116

https://orf.at/stories/3176693/

https://heute-nachrichten.eu/politik/raab-gegen-anerkennung-von-migranten-als-volksgruppen/

Prosím podpořte nás i v této těžké době bránit Českou republiku před invazi uprchlíků z Afriky a šířením islámu!

Jak nás můžete podpořit?

Finančním darem:

Číslo účtu: 2700168305 / 2010, Fio banka a.s., Variabilní symbol: 003
Ze zahraničí: IBAN: CZ2320100000002700168305, BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX
 

Předem moc děkujeme. Společně zvítězíme a ubráníme se!

 reklama
1399 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnoceníPřihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

Zasílání upozornění
Čtěte také

Eurabia.cz

NOVINKA: AMERICKÉ VÁLKY - FAKTA A REALITAŘídí vedení EU agenti turecké tajné služby MIT?Dnes to přijde! Bdělí už vyrazili do protiútoku!Studentka šla po Štrasburku v minisukni: dostala od imigrantů pěstíVideo: Ruský turista zmlátil přesilovku barevných zlodějů ve Francií

ePortal.cz

Pomozte nám, prosímJsme hákliví, když si na nás otevřou ústa Čínani a Rusové. Ale když von der Lejnová hovoří o tom, že nám Brusel nařídí přijetí uprchlíků a nemáme na vybranou, kde jsou hrdinové Hřib, Kolář, Novotnej, Vystrčil...

euPortal.cz

Tato věc podle mého názoru dokazuje, že elity Evropské unie prosazují, aby Česká republika i Evropa byla osídlena imigranty...V čele OSN pomatený feminista: Pořád je tu patriarchát. Hrdé stvůry usilují o likvidaci civilizace. Pandemie nerovnosti? Svět vybudovaný muži musí být zničen. Jsou na to v Africe a Asii zvědavi?

FreeGlobe.cz

Italská mafie vyměkla. Bere i homosexuály a syn jednoho z šéfů je...Kolik zatím stála válka proti terorismu peněz i životů?

Nezdravi.cz

Co je podstatou stárnutí? Je to cílená autodestrukce? Proč se to vyvinulo? Jak ho zpomalit, anti-aging? Tímto si můžete prodloužit životVeganka tvrdí, vejce jsou pro vaše zdraví horší než kouření. Takto to prý zjistila

euServer.cz

Už i ta žárovka zčernalaZápadní civilizace prochází inkluzí

ParlamentniListy.cz

Ven z EU! velí Okamura. Slova Leyenové o migrantech a penězích ho vytočilaZkušený doktor: Ten virus musel někdo připravit, pak to uniklo. Šmucler je žvanil, Babišovi chtějí přišít, co není jeho vina
Články autora
Průzkum
U imigrantské kriminality pachatele radši zatajovat? V případě ubití francouzského řidiče MHD imigranty média striktně neuvádí, že šlo o imigranty. Váš názor?
Hlasovat můžete kliknutím na odpověď