reklama
"Sluší se, aby žena žila pod botou muže" (Turecké přísloví)

V Rakousku chtějí zrušit právo na azyl !

Autor: -bj- | Publikováno: 5.8.2020 | Rubrika: Aktuality
Ilustrace

Jednou to přijít muselo. Nabubřelost Západu jej dohnala. Na rozšafné azylové procedury a vydržování imigrantů dochází už nejen společenská trpělivost, ale nyní rovněž i peníze.

Předseda rakouských Svobodných (FPÖ) Herbert Kickl v této souvislosti už zavelel jasně. Je třeba vysadit azylovou proceduru a adekvátně tomu střežit hranice. Jednak kvůli pandemii a jednak nemáme ani zbla poněntí odkud k nám ti imigranti přicházejí, kdo jsou a jaké jsou jejich úmysly.

Potřebujeme nyní každý cent, abychom podpořili hospodářství a zaměstnanost. Vysazení azylu a řádná ostraha hranic je příkazem doby tváří v tvář škodám, které lidovci se zelenými napáchali. Současná ochrana hranic je spíše vítačským servisem ministravnitra Nehammera, který nás takto všechny vystavuje nákaze, uvedl věci na pravou míru šéf Svobodných Kickl.

zdroj:

https://www.krone.at/2205373

https://www.fpoe.at/artikel/asyl-stopp-von-innenminister-nehammer-nur-mogelpackung/

https://www.oe24.at/oesterreich/politik/kickl-fordert-aussetzung-des-asylrechts/440700590

Prosím podpořte nás i v této těžké době bránit Českou republiku před invazi uprchlíků z Afriky a šířením islámu!

Jak nás můžete podpořit?

Finančním darem:

Předem moc děkujeme. Společně zvítězíme a ubráníme se!reklama
1730 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnoceníPřihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

Zasílání upozornění
Čtěte také

Eurabia.cz

NOVINKA: AMERICKÉ VÁLKY - FAKTA A REALITAZlatá generace dostává hustou soduNěmecko jako ženské safari: imigranti si lovili ženyŘídí vedení EU agenti turecké tajné služby MIT?Dnes to přijde! Bdělí už vyrazili do protiútoku!

ePortal.cz

Pomozte nám, prosímJsme hákliví, když si na nás otevřou ústa Čínani a Rusové. Ale když von der Lejnová hovoří o tom, že nám Brusel nařídí přijetí uprchlíků a nemáme na vybranou, kde jsou hrdinové Hřib, Kolář, Novotnej, Vystrčil...

euPortal.cz

Evropu čeká další a mnohem větší vlna migrace. Do pohybu se dá miliarda lidíÚtoky proti bílým lidem se neomezují pouze na USA. Například v Anglii vzniklo nové černošské hnutí, jehož vůdce tvrdí, že cílem je udělat z bílých lidí jejich otroky

FreeGlobe.cz

Italská mafie vyměkla. Bere i homosexuály a syn jednoho z šéfů je...Kolik zatím stála válka proti terorismu peněz i životů?

Nezdravi.cz

Co je podstatou stárnutí? Je to cílená autodestrukce? Proč se to vyvinulo? Jak ho zpomalit, anti-aging? Tímto si můžete prodloužit životVeganka tvrdí, vejce jsou pro vaše zdraví horší než kouření. Takto to prý zjistila

euServer.cz

Už i ta žárovka zčernalaZápadní civilizace prochází inkluzí

ParlamentniListy.cz

Ticho před bouří? Václav Cílek varuje před velkou krizí„Na geny to nesvádějte.“ Řídí dětský domov na Šluknovsku a začal vyprávět. Drogy, gamblerství, násilí a jedna skupina obyvatel
Články autora
Průzkum
U imigrantské kriminality pachatele radši zatajovat? V případě ubití francouzského řidiče MHD imigranty média striktně neuvádí, že šlo o imigranty. Váš názor?
Hlasovat můžete kliknutím na odpověď