reklama
"Sluší se, aby žena žila pod botou muže" (Turecké přísloví)

Obrovská panika v USA. Rusko disponuje kosmickou technologií, kterou Američané nemají

Autor: Juraj Polacek | Publikováno: 2.8.2020 | Rubrika: Analýzy
Ilustrace

Za uplynulé dni sa stali hlavnou témou kozmických diskusií podivné aktivity ruských satelitov. Západ je presvedčený, že ide o testy protidružicových zbraní Paniku v Pentagone však vzbudil nielen neuveriteľný pokrok ruskej navigácie, ale aj záhadný spôsob pohonu ruských satelitov. Kozmická navigácia na obežnej dráhe je mimoriadne náročná na presnosť a každá zmena obežnej dráhy je vykúpená obrovským množstvom paliva.
 
 
Podľa videa ruská družica Kosmos 2542 vypustená v novembri minulého roka, 6.decembra "porodila" satelit Kosmos 2543. Koncom januára začali OBE družice prenasledovať špionážny satelit amerického supertajného projektu "Keyhole"
 
V júni, keď už obidve ruské družice mali byť neschopné pohybu po naháňačke s americkým satelitom, začali prenasledovať ruskú družicu Kosmos 2535, priblížili sa k nej na 100m a vyrovnali s ňou rýchlosť s rozdielom maximálne 0,1m/s. To sú manévrovacie schopnosti doslova z ríše snov.
 
 
Posledným klincom do rakvy americkej technologickej nadradenosti bolo vystrelenie objektu 45915 zo satelitu 2543 rýchlosťou až 700km/h. Projektil bol vystrelený smerom k zemi, ale pri navigačných schopnostiach, ktoré Rusi predviedli, demonštroval nemožnosť akejkoľvek obrany na orbite.
 
Preto USA iniciovali rozhovory o vesmírnej bezpečnosti s RF, ktoré sa konali vo Viedni a trvali neuveriteľných 13 hodín. Autor videa tvrdí, že keď sa Anglosas pokúša dohovoriť, znamená to, že je v koncoch. Znamená to de facto verejné priznanie vojensko-priemyselného komplexu USA, že vo vesmíre jeho dominancia skončila.
 
Špionážne satelity projektu "keyhole" (kľúčová dierka) majú pre armádu USA mimoriadny strategický význam. Sú drahé približne ako lietadlové lode. Majú veľkosť asi ako trolejbus a je to v podstate neoklieštená verzia Hubblovho teleskopu obrátená smerom na zem. Je ich viac, pravdepodobne 4.
 
Ruské sputniky nútia satelit Keyhole na orbite neustále manévrovať a tak si americká družica rýchlo míňa svoje drahocenné palivo. Takže, nielenže znemožňujú jeho funkciu, ale zároveň prudko znižujú jeho životnosť.
 
Prosím podpořte nás i v této těžké době bránit Českou republiku před invazi uprchlíků z Afriky a šířením islámu!
 

Jak nás můžete podpořit?

Finančním darem:

Předem moc děkujeme. Společně zvítězíme a ubráníme se!

 

Klíčová slova: USA  | Rusko  | válka


reklama
1197 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnoceníPřihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

Zasílání upozornění
Čtěte také

Eurabia.cz

Imigranti požadují být uznáni za národnostní menšinyA nejzavilejší obhájkyní invaze muslimských uprchlíků do Evropy se stává Langšádlová z TOP 09V Berlíně Evropskou unii pokládají za nástroj německé dominancePan Milfait z Žatce se hrdě hlásí k tomu, že škodí antiislámistům kde může. Neznáte ho?Švédové se definitivně zbláznili. Zločinci jim vraždí děti a oni místo toho řeší gender

ePortal.cz

Prosíme o pomoc. Buď se budeme bránit, nebo náš svět zanikneRasismus je zpátky a sílí

euPortal.cz

Celá Francie s výjimkou západu země je vystavena postupujícímu radikálnímu islámuEuroarmáda: Muslimští hrdlořezové poslaní na vlastní lidi? Nová bezpečnostní strategie EU

FreeGlobe.cz

Italská mafie vyměkla. Bere i homosexuály a syn jednoho z šéfů je...Kolik zatím stála válka proti terorismu peněz i životů?

Nezdravi.cz

Co je podstatou stárnutí? Je to cílená autodestrukce? Proč se to vyvinulo? Jak ho zpomalit, anti-aging? Tímto si můžete prodloužit životVeganka tvrdí, vejce jsou pro vaše zdraví horší než kouření. Takto to prý zjistila

euServer.cz

Nová ruská ústava Kalousek ví stejně dobře jak to ví generál Flynn, že hnutí Blak Lives Matter je jen dočasnou zástěrkou toho, co má přijít po něm. Což je nová barevná revoluce fašistického střihu

ParlamentniListy.cz

Vypadněte z ČT! Václav Moravec ztratil nervy. Ruply mu jako nikdyNaši herci? Hrůza. Co leze z těch škol... Slavný Čech o umělcích
Články autora
Průzkum
U imigrantské kriminality pachatele radši zatajovat? V případě ubití francouzského řidiče MHD imigranty média striktně neuvádí, že šlo o imigranty. Váš názor?
Hlasovat můžete kliknutím na odpověď