"Sluší se, aby žena žila pod botou muže" (Turecké přísloví)

Už je to zde! Afroamerický zmetek agresivně napadal obsluhu Českých drah

Autor: LH | Publikováno: 31.7.2020 | Rubrika: Aktuality
Ilustrace

Podle potvrzených zpráv afroamerický pasažér mezinárodního rychlíku z Budapešti do Prahy začal agresivně napadat obsluhu vlakové soupravy Českých drah kvůli tomu, že se mu nelíbil český chléb. Podle svědectví cestujících se choval afroameričana agresivně a hovořil slovensky. Důvodem jeho agresivity byla skutečnost, že se mu nelíbil český chléb, který dostal k jídlu a obsluha mu řekla, že za bílou housku by si musel připlatit, což ho vedlo k agresivitě a obviňováno obsluhy, že je rasistická. Kvůli agresivnímu černochovi měl mezinárodní vlak zhruba hodinu zpoždění.

„Chování cestujícího, jehož rukojmímu se stalo přes tisíc cestujících plně obsazeného expresu, neslo známky snahy o vyvolání rasového konfliktu,“ citují průvodči vlaku na webu Blesk.cz
 
Fotografie agresivního afroameričana pořízená jedním z cestujících
 
Černoch si asi neuvědomil, že už není na připosraném Západě, kde lezou černošským rasistům do análu a tak tvrdě narazil. Personál vlaku přivolal polici ČR, která agresivního afroameričana z vlaku vyhodila, dala mu pokutu 16 000 Kč a nechala ho stát na peróně, zatímco vlak se mohl konečně rozjet směr Praha.
 
Díky agresivnímu a vulgárnímu afroameričanovi ovšem spoustě lidí ujely navazující spoje a osazenstvo vlaku jistě černošskému pasažérovi s vděčnosti za to poděkovali. V odjíždějícím vlaku bylo prý slyšet ječícího černocha na peróně něco o tom, že Češi a Slováci jsou rasisté a pod. Inu zde je ještě svět normální a černošští magoři jsou hned srovnání do lajny, tady jsou si lidé rovni a černá barva kůže není důvodem k zvýhodňování kreténu jako na Západě.
 
Prosím podpořte nás i v této těžké době bránit Českou republiku před invazi uprchlíků z Afriky a šířením islámu!
 

Jak nás můžete podpořit?

Finančním darem:

Předem moc děkujeme. Společně zvítězíme a ubráníme se!

 

Klíčová slova: multikulturalismus  | Česká republika  | pronásledování
8158 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnoceníPřihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

Zasílání upozornění
Články autora
Průzkum
Věříte zprávě o Rusech ve Vrběticích? Českem, ale i zahraničím, zarezonovala zvláštní zpráva o ruském diverzi ve Vrběticích v r.2014. Jak to vidíte Vy?
Hlasovat můžete kliknutím na odpověď