reklama
"Sluší se, aby žena žila pod botou muže" (Turecké přísloví)

Čestný předseda TOP09 Schwarzenberg šíří desinformace a lži o běloších a černoších v USA

Autor: Redakce | Publikováno: 3.7.2020 | Rubrika: Analýzy
Ilustrace

Když je třeba kopnout si do prezidenta Miloše Zemana za kritiku amerického neomarxistického hnutí Black Lives Matter, tak je českým pravdoláskařům dobrá kdejaká lež a manipulace. Čestný předseda TOP09 Karel Schwarzenberg napsal na svém facebookovém profilu lež o počtu černochů a bělochů zabitých americkou policií. Podle Schwarzenberga "rukou policie tam ale zahyne mnohem více Američanů tmavší pleti než ostatních. Z toho vznikl onen slogan, že černé životy jsou důležité."

Jde o očividnou lež, podle údajů neziskové organizace, sledující násilí ze strany americké policie, z roku 2019, tak bylo americkou policii zabito 588 bělochů a pouze 259 černochů! Tedy tvrzení Schwarzenberg o tom, že je zabito mnohem více černochů je evidentní lež. Naopak je zabito dvakrát více bělochů než černochů ... 

Tabulka s počty zabitých americkou policií, převzato z videa uvedeného níže.
 
Neočekávejte, že bude Schwarzenberg uveden mezi desinformatory na webech českých neziskovek, které údajně bojují proti desinformacím, protože tyto neziskovky jsou jednostrunné a záměrně manipulují - tj. kritizuji a zveřejňuji jen to, co se jim hodí a je v souladu s jejich promultikulturním a proneomarxistickým postojem!
 
Doporučujeme toto video dvou Čechů o násilí a rasismu v USA, stojí opravdu za to si poslechnout, jak se věci mají a nesledovat pouze mediální propagandu medií, která jsou již většinou ovládané neomarxistickými aktivisty a nešíří pravdu, ale jen to, co neomarxisté chtějí a v jaké podobě to chtějí ... 
 

Prosím podpořte nás i v této těžké době bránit Českou republiku před invazi uprchlíků z Afriky a šířením islámu!

 
Předem moc děkujeme. Společně zvítězíme a ubráníme se!
 
Číslo účtu: 2700168305 / 2010, Fio banka a.s., Variabilní symbol: 003
Ze zahraničí: IBAN: CZ2320100000002700168305, BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX
 

 

Klíčová slova: multikulturalismus  | politická korektnost


reklama
1482 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnoceníPřihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

Zasílání upozornění
Články autora
Průzkum
U imigrantské kriminality pachatele radši zatajovat? V případě ubití francouzského řidiče MHD imigranty média striktně neuvádí, že šlo o imigranty. Váš názor?
Hlasovat můžete kliknutím na odpověď