"Sluší se, aby žena žila pod botou muže" (Turecké přísloví)

Vídeň již čtvrtý den strádá imigrantskými nepokoji

Autor: -bj- | Publikováno: 28.6.2020 | Rubrika: Aktuality
Ilustrace

Pustili si do země Turky a Kurdy a ti tam teď mezi sebou bojují o moc. Blbci nebo zodpovědní politici? Tak na tuto otázku by asi nepřímočařeji odpověděl Švejk.  Imigrantské čtvrti Vídně, zejména Favoriten, se již dlouho podobají turecko-kurdskému pomezí. Resp. tam je díky tvrdosti turecké armády klid, ale ve Vídni zuří již čtvrtým dnem boje.

Vše nanovo začalo ve středu, kdy Kurdi uspořádali demonstraci proti násilí vůči ženám, kterého se údajně předtím dopustili Turci vůči Kurdkám. Od té doby, již čtvrtý den v řadě probíhají demonstrace, které ústí do lítého běsnění mezi Kurdy s jejich levicovými stoupenci na straně jedné a Turky s jejich nacionalistickými Šedými vlky na straně druhé. Policie je v totálním nasazení, Vídeň se podobá bojišti, řev, vandalizmus, za pokřiku Aláhu akbar lítají dělbuchy, dlažebky, flašky, jsou zranění, mj. i v řadách policie, v profláklé imigrantské čtvrti Favoriten byl vyhlášen výjimečný stav.

Vládnoucí socialisticko-zelení politici si nevědí rady, konzervativně pravicoví je vyzývají k zodpovědnosti a zaujetí rázného postoje, krácení azylantských sociálních dávek a zákazu cizineckých demonstrací.

Kancléř Kurz volá po nulové toleranci, „a nasazení všech prostředků k záchraně demokracie a právního státu“! Nechceme, a obzvláště ne ve Vídni, aby se na našich ulicích odehrávalo stejné násilí jako v některých jiných zemích a přenášely se sem konflikty z Turecka.

Bývalý vice-kancléř Strache znovu připomněl svá příkře kritizovaná slova, že „Vídeň se nesmí stát Istanbulem“ a vyzval že „vídeňské ulice musí opět patřit Vídeňanům“ a stávající politickou skvadru k plnění svých zodpovědností a ráznému konání.

Historický vrtoch s tzv. "imigrační politikou" se tak jeví velkým selháním, ostudou, ba vinou před minulými i budoucími generacemi.

O problémech s muslimskými přistěhovali a uprchlíky otevřeně hovoří ve své knize i jistá německá policistka, to co popisuje o Německu je stejné i v Rakousku. A protože Evropský soud rozhodl, že Češi nemají právo odmítat přidělené muslimské uprchlíky a imigranty, tak za pár let můžeme očekávat takovou situaci i u nás :-(
 
 

zdroj+video:

https://www.oe24.at/oesterreich/chronik/wien/Gewalt-Eskalation-bei-Demos-Favoriten-im-Ausnahmezustand/435532351

https://tvthek.orf.at/profile/Wien-heute/70018/Wien-heute/14056698

https://www.krone.at/2180506

https://www.heute.at/s/kurden-demo-in-wien-pyro-knaller-und-erste-wolfsguesse-100089194

https://www.oe24.at/oesterreich/politik/Es-reicht-So-tobt-Strache-nach-Demo-Krawallen-in-Wien/435518472 https://www.vienna.at/news/wien

 

Prosím podpořte nás i v této těžké době bránit Českou republiku před invazi uprchlíků z Afriky a šířením islámu!

 
Předem moc děkujeme. Společně zvítězíme a ubráníme se!
 
Číslo účtu: 2700168305 / 2010, Fio banka a.s., Variabilní symbol: 003
Ze zahraničí: IBAN: CZ2320100000002700168305, BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX
 

 

3526 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnocení

Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

Zasílání upozornění
Čtěte také
Výklad Koránu

Základy islámu a jejich výklad

Stručný životopis zakladatele islámu

Islám a terorismus

Súmrak európskej civilizácie - Barbari sa zmocňujú Európy
Islám live
Sledujte nás na Youtube
Články autora
Průzkum
Měla by Británie vrátit Argentině Malvíny a Rusko Ukrajině Krym? Letos uplyne 40 od britsko-argentinské války o Malvíny (Falklandy). Měla by Británe Malvíny vrátit Argentině, tak jak požaduje vrácení Krymu Ruskem Ukrajině?
Hlasovat můžete kliknutím na odpověď
Doporučujeme
Český obránce Vídně proti Turkům roku 1683