"Sluší se, aby žena žila pod botou muže" (Turecké přísloví)

Černý muslimský policista zastřelil v USA nevinou bělošku a nikomu to nevadí

Autor: ZN | Publikováno: 6.6.2020 | Rubrika: Aktuality
Ilustrace

Policisté měli vypnuté osobní kamery. Strážník somálského původu Mohamed Noor vystřelil skrze otevřené okno vozu. Paní hlídku sama zavolala a byla zavražděna když vklidu přicházela k policejnímu autu a to i přesto, že Mohammed Noor viděl, že není ozbrojena.
 
Nepamatuju si, ze by nekdo nekde klecel na podporu tyhle pani, ze by za ni bojovala antifa, ze by plakaly celebrity v televizi nebo ze by belosi vysli do ulic a rabovali, ze by zapalovali auta a zabijeli. prestoze je cernochu v USA jen 13% pachaji nasilne kriminality zhruba 50%. Beloch je policii zastrelen 2x casteji. Dle FBI.
 
Když černoši vraždí bělochy je to pro mnohé sluničkáře, bojovníky proti rasismu a antifu OK
 
Doplnění redakce Eurabia:
Tohle je již fakt zvrácené! Skupina totálně zblblých bělochů v USA natočena, jak nedávno klečí dobrovolně před černochy a prosí je o odpuštění za všechny zločiny rasismu a otroctví, které na černoších spáchali běloši. Tohle je již zvrácené náboženství tento multikulturalismus hlásající dědičnou vinu bělochů!
 

Připomeňme si, že černoši se mezi sebou vraždili a zotročovali dávno před příchodem evropských bělochů do Afriky a nebyli to černoši, ale běloši kdo zrušil otroctví a násilím zákaz otroctví vnutil černochům, muslimům a pod. Kdyby nebylo bělochů, tak se černoši zotročují mezi sebou dodnes!
 
Zde vidíte výsledky socialismu v podání dnešních neomarxistů a multikulturalistů. Přesně tohle je vlhkým snem vládnoucích elit Evropské unie a mnoha zastánců multikulturalismu, kteří rozvíjejí marxistickou teorií o dědičné vině bělochů za všechno zlo světa a toužící zničit evropskou bělošskou civilizaci ...
 
Doporučujeme vám k přečtení knihy spisovatele Pavla Fendeka na téma filozofie a ideologie multikulturalismu a neomarxismu:
 
 
 
Prosím podpořte nás i v této těžké době bránit Českou republiku před invazi uprchlíků z Afriky a šířením islámu!
 
Předem moc děkujeme. Společně zvítězíme a ubráníme se!
 
Číslo účtu: 2700168305 / 2010, Fio banka a.s., Variabilní symbol: 003
Ze zahraničí: IBAN: CZ2320100000002700168305, BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX
 
Případně kupte hrnky či knihy (o imigraci a islámu) u našeho spolupracovníka a šiřte je mezi přátelí:
 
Předem moc děkujeme. Společně zvítězíme a ubráníme se!

 

 

Klíčová slova: USA
14042 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnoceníPřihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

Zasílání upozornění
Články autora
Průzkum
Kdo nejvíc ohrožuje demokracii - USA, Čína nebo Rusko? Podle posledního průzkumu Institutu Latana považují Němci USA za největší hrozbu pro demokracii. A Vy?
Hlasovat můžete kliknutím na odpověď