reklama
"Sluší se, aby žena žila pod botou muže" (Turecké přísloví)

Neuznávám tento neislámský soud! Řval pražský muslim při potvrzení rozsudku vězení za podporu terorismu

Autor: Lukáš Lhoťan | Publikováno: 21.5.2020 | Rubrika: Aktuality
Ilustrace

Dnes ve čtvrtek 21. května definitivně potvrdil Vrchní soud v Praze trest vězení pro skupinu tři českých muslimů za podporu a financování islámského terorismu. Dva z odsouzených muslimů ( muž a žena) jsou na útěku, třetí odsouzený byl u soudu přítomný a vyřvával tam, že tento neislámský sou neuznává. Jde o bývalého vyznaného představitele Muslimské obce v Praze a imáma (duchovního) pražské mešity Samera Shehadeha, který byl například propagován jako "umírněný" muslim na společných akcích stoupenců kněze Tomáše Halíka

Pozvánka na společnou akci za účasti Shehadeha a Tomáše Halíka

Shehadeha ve společném diskuzním panelu s Halíkem

 
Několik let byl Shehadeha duchovním (imámem) a kazatelem v pražské mešitě. Pražští muslimové jej zvolili i do vedení Muslimské obce v Praze, kde také několik roků působil a založil tam například první islámský soud v České republice. Toto jeho několikaleté působení bylo možné hlavně díky tomu, že proti němu nezasáhlo samotné vedení Ústředí muslimských obcí v ČR v čele s Muneebem Hasanem Alrawim ...
 
Fotografie - Islámský kongres v Třebíči v roce 2012, přednáší (dnes již bývalý) pražský muslimský duchovní Samer Shehadeh. Zdroj: Kniha Islám a islamismus v České republice 3. vydání.
 
Fotografie - Islámský kongres v Třebíči v roce 2012, přednáší (dnes již bývalý) pražský muslimský duchovní Samer Shehadeh. Zdroj: Kniha Islám a islamismus v České republice 3. vydání.
 
Samer Shehadeh byl mezi českými muslimy znám svými radikálními názory již před 15 lety, kdy například již v roce 2005 veřejně řekl, že schvaluje palestinské sebevražedné atentáty na izraelské děti (podrobnosti v knize Islám a islamismus v České republice zde).

 

Na celé věci ovšem nejvíce zaráží to, že proti jeho radikálním aktivitám česká kontrarozvědka BIS (bezpečnostní a informační služba) nijak nezasáhla a nechala ho v klidu zde působit a šířit radikální islám. Teprve díky záplavě informací o jeho aktivitách se rozhoupala elitní skupina pracovníku českého ministerstva vnitra, která obešla BIS a na základě shromážděných důkazů zahájila proti tomuto "chráněnci" BIS trestní řízení. Protože jsem již víc jak 10 let bombardoval české úřady všemi zjištěnými skutečnostmi o šíření radikálního islámu v českých mešitách, je možné, že některé z mnou zjištěných a předaných informaci pomohly policistům v jejich práci.

Fotografie - Ukázka stránky z propagační brožurky o aktivitách Svazu muslimských studentů a mládeže, na fotografiích je zachycen například muslimský duchovní Samer Shehadeh či konvertita Lukáš Větrovec. Brožurka popisuje průběh Islámského kongresu v roce 2008. Zdroj: Kniha Islám a islamismus v České republice 3. vydání.

Fotografie - Ukázka stránky z propagační brožurky o aktivitách Svazu muslimských studentů a mládeže, na fotografiích je zachycen například muslimský duchovní Samer Shehadeh či konvertita Lukáš Větrovec. Brožurka popisuje průběh Islámského kongresu v roce 2008. Zdroj: Kniha Islám a islamismus v České republice 3. vydání.

Zde vám dávám ukázku, co kázal Samer Shehadeh již v roce 2010 v pražské mešitě:
V úvodu pátečního kázání z 22. října 2010 dokonce označil ty, kteří dodržují české zákony, které jsou v rozporu s islamistickými zákony, za odpadlíky od islámu:
„Bratři a sestry v islámu, Alláh říká ve významu: „Tento Korán uvádí k nejlepší z cest." (17/9). Jednou z věcí, kterou Korán objasňuje je to, že každý, kdo následuje jiný zákoník než ten, se kterým přišel prorok Muhammad (sAs) je nevděčník a odpadlík od víry."
 
„Uposlechnutí satana v tom, co odporuje Božímu zákoníku je ve skutečnosti uctíváním satana. Tento význam Korán a sunna potvrzují v nejednom místě: Alláh říká ve významu: „neuctívají mimo něj nic jiného než sochy ženských jmen. Ve skutečnosti však neuctívají nic jiného než satana..." (4/117). Uctíváním satana je zde myšleno jeho následování v tom, co odporuje Božímu zákoníku," pokračoval Shehadeh.
 
To tedy znamená, že ten, kdo se neřídí podle práva šáría, je odpadlíkem. Připoměňme jen, že například právo šáría odpadlíky od víry trestá smrtí.
 
Nejsmutnější je, že na radikální názory Samera Shehadeha jsem upozorňoval opakovaně nejen české úřady, ale i veřejně v rozhovorech, mých knihách a pod. Muslimové kvůli tomu na mne podali i trestní oznámení a Samer Shehadeha si zde v klidu prováděl svou trestnou činnost, radikalizoval české muslimy a shromažďoval finance na podporu islámského terorismu přímo BIS před očima.  
 
Položím čtenáři jednoduchou otázku: Kolik podobných muslimských radikálu v České republice dále v klidu působí? A o kolika z nich BIS ví či neví?
 
Velice nerad to říkám, ale já s kolegy jenž mne podporují, jsem v současnosti jediným kdo se zde snaží monitorovat islámský extremismus v České republice a upozorňovat na něj úřady a veřejnost. A k tomu všemu potřebuji i Vaši pomoc, protože tuto činnost prostě nejde dělat zdarma a dotace či granty vám na ně taký nikdo nedá, protože děláte činnost, která je v rozporu s multikulturní a proislámskou politikou české státní správy, Evropské unie ...
 
Podpořit nás můžete buďto nákupem knih a hrnků v našem e-shopu www.LukasLhotan.cz nebo finančním darem:
Číslo účtu: 2700168305 / 2010, Fio banka a.s., Variabilní symbol: 003
Ze zahraničí: IBAN: CZ2320100000002700168305, BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX
 
Předem moc děkujeme. Společně zvítězíme a ubráníme se!
 
O autorovi
 
Lukáš Lhoťan (1980) je nezávislý novinář, bývalý muslim a autor knih Ježíš Kristus a islám, Eurabia a Arménský holocaust. Je absolventem dvou středních škol a v současné době studuje katolickou teologii. Jeho komentáře vycházejí v českých mediích (Konzervativní listy, Parlamentní listy, Reflex apod.) a jsou překládány i do cizích jazyků (angličtina, polština, ruština aj.) Od roku 1998 do roku 2010 byl spolupracovníkem předsedy českých muslimů Muneeba Hassana Alrawiho. Je absolventem poutě do Mekky a vzdělávacích kurzů o islámu saúdskoarabské World Assembly of Muslim Youth.
 
Podílel se na projektu odhalování islámských extremistů v německé spolkové zemi Bavorsko (projekt byl ve spolupráci s bavorskou zemskou kontrarozvědkou Bayerisches Landesamt für Verfassungsschutz). Rovněž absolvoval studijní pobyt v USA The International Visitor Leadership Program (2010). Do svého veřejného zřeknutí se islámu v roce 2012 patřil k mediálně nejznámějším muslimům v České republice a také k propagátorům reformního islámu.

 

Klíčová slova: Česká republika  | terorismus  | džihád


reklama
2356 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnoceníPřihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

Zasílání upozornění
Čtěte také

Eurabia.cz

Demonstrace v USA. Černí zločinci terorizují poctivé černochy ve jménu boje proti rasismuTo je již zvrácené sebemrskačství! Běloši poníženě prosí černochy o odpuštěníGenerál Blaško jde proti hnutí SPD a muslimové v Teplicích se radují ...Video: Policejní brutalita ruského režimu zasáhla australské novinářeMartin Konvička: Volby do senátu v Teplicích - Podporuji kandidáta SPD!

ePortal.cz

V případě, že by se nepodařilo déle sehnat více peněz, činnost Eportalu bude ukončenaMusíme si zvyknout na to, že budeme často posíláni do karantén nejrůznějšího typu. Budeme-li protestovat, budou to karantény horšího typu

euPortal.cz

Naše vlast: Jsme katolickou, ne protestantskou zemí. Záplava lží a krvavé šrámy. Selhání po ListopaduIslámské svolávání k modlitbám tlampači se asi stane trvalým rysem Británie

FreeGlobe.cz

Italská mafie vyměkla. Bere i homosexuály a syn jednoho z šéfů je...Kolik zatím stála válka proti terorismu peněz i životů?

Nezdravi.cz

Co je podstatou stárnutí? Je to cílená autodestrukce? Proč se to vyvinulo? Jak ho zpomalit, anti-aging? Tímto si můžete prodloužit životVeganka tvrdí, vejce jsou pro vaše zdraví horší než kouření. Takto to prý zjistila

euServer.cz

Uvažoval jste o tomhle někdy, pane Kalousku, Schwarzenbergu, Fialo, Vystrčile, Rakušane, Bartoši, Farský, Bartošku a páni další ze stejně jedovaté líhně? Proč se Nálezy Ústavního soudu o Colloredo–Mansfeldech staly Stalingradem protektorátních restituentů

ParlamentniListy.cz

Nesmíte říkat „blázen“, ale „člověk s duševním onemocněním“, káže zástupkyně ombudsmana Šimůnková. A má i další nápady, ze kterých si někteří smíchy poprskali monitorIvan Bartoš prozradil, jaké sprosťárny a výhrůžky mu lidé píší. Green Deal není strašák, ale šance, která se už nebude opakovat
Články autora
Průzkum
Je EU anti-demokratickou a hodnou nenávisti? Je EU anti-demokratickou, nebezpečnou a hodna nenávisti, jak to ve svém brexitovo-rozlučkovém projevu v EP uvedl britský poslanec Nigel Farage?
Hlasovat můžete kliknutím na odpověď