"Sluší se, aby žena žila pod botou muže" (Turecké přísloví)

Nacházíme se uprostřed 3. světové války a migrace, koronavirus a pod. jsou jejími bitvami

Autor: Misha Julišová | Publikováno: 4.5.2020 | Rubrika: Glosy
Ilustrace

Takže, jak to vidím, máme tu 3. světovou. A jestli budu obviněná z konspirací, tak mi to nevadí. Stejně realita mnohé info, které bylo označeno za šílenou konspiraci, už mnohdy dávno překonala. Jenom náčrt ve zkratce - deep state se v podstatě nachází ve všech zemích. Ve všech zemích se této dravé agresivní agendě postupně podařilo obsadit média, kulturu, většinu politických stran a většinu institucí ba celé vlády. Nejde o žádné tajné spiknutí a "aktéři" se nesetkávají nikde tajně po večerech. Je to obyčejná cesta peněz bezohledných nemorálních podvodníků.
 
A protože globální totalita je vlhkým snem spekulativního kapitálu i snem o neomezené moci jiných podobných bezskrupulentních lotrů, dochází ke vzájemné, mnohdy intuitivní, shodě chování grázlů mnoha levlů a oborů. Něco jako když smečka štve laň. Také spolu neprohodí slovo a přesto každý ví, co má dělat.
 
Korona se k tomu výborně hodí. Nevím, jestli přišla spontánní cestou a výše zmínění se jen aktivně chytili příležitosti své vlhké totalitní sny dokončit nebo jestli ji vypustili sami. Každopádně jsou přesně zorientovaní a nyní již postupují dle svého přirozeného naturelu, tedy pomocí manipulací, lží a podvodů. Někdy mi až připadá, že protagonistům "shůry" v podstatě vyhovují oba názorové "tábory" a postavili je proti sobě tím, že je oba dva informačně rovným dílem podporují i diskreditují zároveň. Jak jinak si vysvětlit, že média i odborníci vypouštějí TAK otřesné "kachny", které jsou zprvu prohlášené za zaručené pravdy, přičemž postupně vyjde FAKTICKY najevo, že šlo o totální nesmysly a pitomosti.
 
Takže shrnutí - džungloidní informační situace, dva znepřátelené názorové tábory, oba dva jsou průběžně podporovány a diskreditovány. To jsou žně pro manipulace nejvyššího kalibru. A pak přijde zázračný lék a zázračná vakcína. A opět cesta peněz, kterou předpokládám nemusím blíže vysvětlovat.
 
A nebo je tu druhá možnost a všechno je to "čisté" a spontánní :-D
 
Prosím podpořte nás i v této těžké době bránit Českou republiku před invazi uprchlíků z Afriky a šířením islámu!
 
Předem moc děkujeme. Společně zvítězíme a ubráníme se!
 
Číslo účtu: 2700168305 / 2010, Fio banka a.s., Variabilní symbol: 003
Ze zahraničí: IBAN: CZ2320100000002700168305, BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX
 
 
 

Klíčová slova: EU  | Česká republika  | válka
1194 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnoceníPřihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

Zasílání upozornění
Články autora
Průzkum
Záleží Bruselu na životech Východoevropanů? EU mentoruje východní země zatímco k západním je benevolentnější. Záleží podle Vás Bruselu na životech Východoevropanů?
Hlasovat můžete kliknutím na odpověď