"Sluší se, aby žena žila pod botou muže" (Turecké přísloví)

EU a NATO ve skutečnosti tiše podporují islamistické Turecko v jeho dobyvačnosti a teroru

Autor: Ivan David | Publikováno: 19.4.2020 | Rubrika: Analýzy
Ilustrace

Jsou – obecně – dva typy lidí. Lidé pěstující život a lidé pěstující smrt. Jedni sázejí, druzí ničí. Olivovníky rodí až po desítkách let... Kurdové z Afrínu myslí na budoucnost a chtějí zůstat ve své zemi, přestože ji momentálně okupují s Tureckem spřátelení džihádisté, kteří ničí prastaré olivové háje. Symbol obživy tamních lidí, kteří museli utéct na samý okraj provincie Afrín, kde je ale i tak neustále ostřelují turecké, v Evropě a USA zakoupené zbraně. Ti, kteří zůstali, jsou unášeni, mučeni za účelem vymáhání výkupného, ženy mizí beze stopy a Afrín se mění v pustinu. Ti, kteří uprchli včas, sází, chrání a prodávají olivovníky a další ovocné stromy a zeleninu. 
 
 
 
 
Pak jsou tu další, kteří olivovníky, staré stovky a tisíce let, vysázené nejen v Afrínu, ale i v Řecku před generacemi, ničí a pálí. Je součástí sebezničující politiky EU, že právě tito ničitelé jsou Evropou preferovaní. O Kurdech se už ani nemluví, abychom se náhodou nedotkli našeho váženého spojence v NATO Turecka. Tedy toho, kdo nás zaplavuje hordami těch druhých. 
 
 
V důsledku turecké invaze do severosyrské oblasti Afrín před dvěma lety muselo uprchnout přes sto tisíc lidí. Většina z nich žije v oblasti Shehba. Pěstování oliv má v Afrínu dlouhou tradici a mnoho vnitřně vysídlených lidí začalo pěstovat olivy také v Shehbě. Sdružení rodin z Afrínu postavilo skleníky pro pěstování olivovníků a zeleniny. Díky produkci sazenic rodiny financují své obživy. Sazenice se prodávají levně a podporují zemědělství v oblasti Shehba. Mezi sazenice patří zelenina a ovoce, jako jsou olivy, ořechy, fíky, lilky, hrozny, rajčata, okurky a papriky.
 
Autor je europoslanec za hnutí SPD.
 
Prosím podpořte nás i v této těžké době bránit Českou republiku před invazi uprchlíků z Afriky a šířením islámu!
 
Předem moc děkujeme. Společně zvítězíme a ubráníme se!
 
Číslo účtu: 2700168305 / 2010, Fio banka a.s., Variabilní symbol: 003
Ze zahraničí: IBAN: CZ2320100000002700168305, BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX
 

 

 

Klíčová slova: EU  | USA  | Turci  | terorismus  | válka
1064 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnoceníPřihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

Zasílání upozornění
Články autora
Průzkum
U imigrantské kriminality pachatele radši zatajovat? V případě ubití francouzského řidiče MHD imigranty média striktně neuvádí, že šlo o imigranty. Váš názor?
Hlasovat můžete kliknutím na odpověď