"Sluší se, aby žena žila pod botou muže" (Turecké přísloví)

Uprchlíci v Řecku zničili tisíce symbolu míru - stromu Olivovníků. Je to vzkaz co nás od nich čeká?

Autor: Jaroslav Štefec | Publikováno: 10.4.2020 | Rubrika: Analýzy
Ilustrace

To, co se aktuálně děje na řecko-tureckých hranicích, stejně jako to, že imigranti převážně z afrických zemí začali v Řecku ničit kulturní dědictví nejen hostitelské země, ale vlastně celé evropské civilizace, je naprosto šumafuk jak českým mainstreamovým médiím přetékajícím koronavirem až do úplného zblbnutí čtenářů, tak především šéfům EU, kteří místo podpory Řecka a rázných opatření řeší, jestli ČR a další země V4 přijmou dostatečný počet těchto "kulturních obohacovačů". Asi abychom si to také mohli pořádně "užít".
 
EU také řeší, zda jsme nerozvolnili příliš protivirová opatření. A kárá nás za to ústy její šéfky Ursuly Von der Leyenové, která poté, co totálně zničila německý Bundeswehr, dostala zřejmě mandát uskutečnit totéž i s celou Evropskou unií. Otázka zní, od koho. A celé je to obvzláště pikantní na pozadí "mohutné materiální a finanční podpory", které se ze strany EU dostalo Itálii nebo Španělsku.
 
Největší prasárna, které se imigranti v Řecku dopouštějí, je ovšem ničení olivovníků. Stromů, minimálně tou "naší" půlkou světa, která sama sebe nazývá "civilizovaný demokratický Západ", chápaných jako symbol míru a spolupráce. Staletých stromů, které začínají plodit nejdříve po 20 letech, ale skutečně využitelné jsou nejdříve 60 let po vysazení. Na Lesbu jich migranti zničili "jen tak z plezíru" několik tisíc. Jen proto, aby se mohli vysmívat policii a místním obyvatelům, pro které jsou tyto stromy významným zdrojem obživy.
 
Jako Evropan a člověk, který má rád Řecko a má k němu osobní vztah zásadně protestuji proti přezíravému postoji vedení EU, politického vedení ČR a našich "nezávislých" médií k dění v Řecku, a proti jejich přístupu k řešení řecké krize, která přerůstá v otevřenou válku. Když ve vesnici hoří, všichni se snaží požár lokalizovat a co nejrychleji uhasit. Jen blbec může chtít likvidovat oheň roznášením žhavých uhlíků do okolních domů. Takoví zpravidla velmi rychle dostanou přes ... dejme tomu ústa, a už si ve vsi ani neškrtnou.
 
Chraňme naši zem před vlivem podobných blbců. EU je pouhou servisní organizací, která má členským zemím pomáhat, ne z nás dělat bezprávné otroky a z malých členských zemí chudé kolonie velkých a bohatých. Připomínejme to našim poslancům, i europoslancům, "našim lidem u nich". A až přijde čas, suďme je po ovoci, ne po slovech.
 
Co bych vzkázal Řekům? I přes obtížnou dobu máte podporu naprosté většiny soudných lidí v naší zemi. Bráníte nejen svou zemi, ale chráníte kořeny celé evropské civilizace. Vím, že to je těžké vysvětlovat například mladým lidem, kteří neznají dějiny Evropy a mnozí z nich vůbec netuší, že byli nějací apoštolové, natož proč psali pastýřské listy řecky. Přesto většina z nich vidí, že v Evropě se děje něco špatného. Jak říká klasik, počítej s nejlepším, ale připrav se na nejhorší. Nebojte se pro svou obranu nasadit armádu. My se budeme snažit tu svou dát co nejrychleji dohromady natolik, abychom vám (i nám) mohli pomoci. Za Prahu se dnes nebojuje u Bagramu, ale na Lesbu. Nevidět to může skutečně jen ... hlupák.
 
PS pro češtinářské blbce za klávesami redakčních počítačů: naučte se skloňovat cizí slova. Emigranti neničí olivovníky "na Lesbosu", ale "na Lesbu".
 
A na úplný závěr: Tuto úvahu věnuji památce Paní Novinářky, dámy a ženy s velkým srdcem, Terezy Spencerové.
 
Prosím podpořte nás i v této těžké době bránit Českou republiku před invazi uprchlíků z Afriky a šířením islámu!
 
Předem moc děkujeme. Společně zvítězíme a ubráníme se!
 
Číslo účtu: 2700168305 / 2010, Fio banka a.s., Variabilní symbol: 003
Ze zahraničí: IBAN: CZ2320100000002700168305, BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX
 

 

 

 

Klíčová slova: multikulturalismus  | islamizace  | imigrace  | přistěhovalectví  | Řecko
1634 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnoceníPřihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

Zasílání upozornění
Čtěte také

Eurabia.cz

Oslavný projev europoslankyně hnutí ANO Charanzové na adresu nové německé vůdkyně EU říšeDnešní Západ je jako kdysi SSSR. Věda se musí podřídit ideologickým dogmatům a falšuje seImigranti ve Francii ubili řidiče MHD(Multi)kulturní vložka: Azylant v Německu znásilnil 83-letouŠílený: Turecká tajná služba má prsty v červnových imigrantských násilnostech ve Vídni!

ePortal.cz

Dva Milošové, ale jednoho zvolilo 2,8 milionů a druhého 8144 voličůSluníčkáři chtějí vyvolat anarchii a urychlují svou revoluci a totální převzetí moci. Buď se budeme bránit, nebo náš svět zanikne

euPortal.cz

Trikolora vs. hnutí SPD. Ostatně soudím, že opustit civilizační smrtí nasáklý bruselský protektorát je naším nejvyšším národním zájmemSluníčkářům vadí filmy Forrest Gump, Jih proti severu či Indiana Jones… Tomuto šílenství se musíme postavit

FreeGlobe.cz

Italská mafie vyměkla. Bere i homosexuály a syn jednoho z šéfů je...Kolik zatím stála válka proti terorismu peněz i životů?

Nezdravi.cz

Co je podstatou stárnutí? Je to cílená autodestrukce? Proč se to vyvinulo? Jak ho zpomalit, anti-aging? Tímto si můžete prodloužit životVeganka tvrdí, vejce jsou pro vaše zdraví horší než kouření. Takto to prý zjistila

euServer.cz

Koněvobijci a churchillobijci vyvolávají dojem fašistů. Na které straně stály za okupace a protektorátu rodiny pana Hřiba, Koláře a Novotného?Evropská komise vypracovala další dokument, jenž počítá s rozmísťováním migrantů do členských zemí, které bude možno provádět i bez jejich souhlasu. Solidaritu si v EU prostě rozvracet nedáme

ParlamentniListy.cz

„Řvali, že jsem zabil 14 lidí.“ Kajínek odtajnil detaily svého útěku. A také mluvil o podivné neshodě útvarů v Praze a v PlzniProhra Trumpa? To by byl konec civilizace. USA by z pozadí řídili tito... Nenávidí bílé, židy a Ameriku. Ze slov Bena Kurase mrazí
Články autora
Průzkum
Je ANTIFA teroristickou? Po dramatických nepokojích v USA chce Trump zapsat ANTIFA do seznamu teroristických skupin. Co vy na to?
Hlasovat můžete kliknutím na odpověď