reklama
"Sluší se, aby žena žila pod botou muže" (Turecké přísloví)

Známý odborník na islám Bill Warner vydal další knihu! Politický islám v kostce, úroveň 2

Autor: Redakce | Publikováno: 8.4.2020 | Rubrika: Co píší jinde
Ilustrace

Překladem knihy Dr. Billa Warnera "Politický islám v kostce, úroveň 2" chceme přispět k popularizaci jedinečného díla autora a navázat na první díl, který jsme úspěšně vydali v roce 2016. Dr. Bill Warner je celosvětově uznávaný odborník na politický islám. Založil a vede vzdělávací organizaci Center for the Study of Political Islam (CSPI). Jeho bohaté zkušenosti s vědeckými teoriemi a matematikou se projevují v jedinečném způsobu, jakým analyzuje islámskou doktrínu.
 
Je autorem patnácti knih, přednáší po celém světě, píše články a komentuje současné světové dění.
 
Knihy Billa Warnera vychází ze tří islámských zdrojových textů: koránu, síry (životopis proroka Mohameda) a hadísů (jeho tradic). Pokud budou naše znalosti vycházet z těchto původních textů, bude je možné ověřit a naše porozumění bude mít pevné základy.
 
Korán i všechny ostatní islámské texty jsou napsány tak, aby byly těžko srozumitelné. Autor se vyznačuje tím, že z objemných a nepřehledných knih tvoří knihy stručné a přehledné.
 
Díky knihám Billa Warnera pochopíme, co stojí za událostmi v islámském světě.
 
Věříme, že skrze vzdělávání můžeme zabránit násilnému střetu civilizací.
 
Citace: "Musíme si položit otázku: proč z našich daní platíme univerzity, které neučí o doktríně politického islámu? Můžeme to změnit, pokud se sami začneme vzdělávat."
"Nejsme ve válce s terorismem, jsme ve válce s nevzdělaností. Nepřítelem není islám, islám je pouze doktrína. Nepřítelem je naše pasivní nevědomost, která nás oslabuje."
 
Bill Warner s nakladatelem a spisovatelem Lukášem Lhoťanem
Bill Warner s nakladatelem a spisovatelem Lukášem Lhoťanem
 
V médiích se objevuje řada názorů na islámskou doktrínu, ale žádná fakta. Nikdo totiž nestuduje základní zdroj informací o skutečné povaze islámu - Mohameda a Alláha. Tento samostudijní kurz vychází ze tří islámských zdrojových textů: koránu, síry ( Mohamedova životopisu ) a hadísů ( jeho tradic ). Pokud budou vaše znalosti vycházet z těchto původních textů, budou jednoduše ověřitelné a vaše porozumění tak bude mít pevné základy.
 
Korán i všechny ostatní islámské texty jsou napsány tak,a by byly těžko srozumitelné. Když však umělý jazyk nahradíme jednoduchou mluvou, získáme něco ohromujícího.
 
Díky této knize se zbavíte všech nejasností ohledně islámu. Pochopíte, co stojí za událostmi v islámském světě a co to znamená pro naši civilizaci.
 
Formát knihy 145 x 205 mm, vazba lepená, 100 stran.
 
 

 

Prosím podpořte nás i v této těžké době bránit Českou republiku před invazi uprchlíků z Afriky a šířením islámu!
 
Předem moc děkujeme. Společně zvítězíme a ubráníme se!
 
Číslo účtu: 2700168305 / 2010, Fio banka a.s., Variabilní symbol: 003
Ze zahraničí: IBAN: CZ2320100000002700168305, BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX
 

 

Klíčová slova: Česká republika  | islám


reklama
806 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnoceníPřihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

Zasílání upozornění
Čtěte také

Eurabia.cz

Černý muslimský policista zastřelil v USA nevinou bělošku a nikomu to nevadíTo je již zvrácené sebemrskačství! Běloši poníženě prosí černochy o odpuštěníDemonstrace v USA. Černí zločinci terorizují poctivé černochy ve jménu boje proti rasismuGenerál Blaško jde proti hnutí SPD a muslimové v Teplicích se radují ...Video: Policejní brutalita ruského režimu zasáhla australské novináře

ePortal.cz

V případě, že by se nepodařilo déle sehnat více peněz, činnost Eportalu bude ukončenaMusíme si zvyknout na to, že budeme často posíláni do karantén nejrůznějšího typu. Budeme-li protestovat, budou to karantény horšího typu

euPortal.cz

Je třeba uznat, že se mladá garda protiruských aktivistů, tvořících u nás páteř páté kolony, neobyčejně činí. Není dne, kdy by „modré košile“ nepřišly s novou provokacíBaru v pokrokové Británii asi nevydají licenci na alkohol kvůli blízkosti mešity. Alkohol podněcuje k islamofobii

FreeGlobe.cz

Italská mafie vyměkla. Bere i homosexuály a syn jednoho z šéfů je...Kolik zatím stála válka proti terorismu peněz i životů?

Nezdravi.cz

Co je podstatou stárnutí? Je to cílená autodestrukce? Proč se to vyvinulo? Jak ho zpomalit, anti-aging? Tímto si můžete prodloužit životVeganka tvrdí, vejce jsou pro vaše zdraví horší než kouření. Takto to prý zjistila

euServer.cz

Uvažoval jste o tomhle někdy, pane Kalousku, Schwarzenbergu, Fialo, Vystrčile, Rakušane, Bartoši, Farský, Bartošku a páni další ze stejně jedovaté líhně? Proč se Nálezy Ústavního soudu o Colloredo–Mansfeldech staly Stalingradem protektorátních restituentů

ParlamentniListy.cz

Komárek vpadl do vřavy kolem Lipovské a Xavera: Předposra*ost, hysterie, dětská reakce! Na rozdíl od zaměstnanců ČT znám zákon, takže...Šándor o ricinu: Ostuda. Naše ostuda. Naprosto proti logice. Vymysleli jsme si směšný příběh a kolem něj se vyřádila antiruská kampaň
Články autora
Průzkum
Uskromnili byste se kvůli imigrantům? Německá města kvůli výdajům na vydržování imigrantů nemají dost peněz pro německé občany... Uskromnili byste se kvůli imigrantům?
Hlasovat můžete kliknutím na odpověď