"Sluší se, aby žena žila pod botou muže" (Turecké přísloví)

Babiš nemůže za vše. Současné katastrofální selhání českého státu způsobily všechny vlády po roce 1989

Autor: Jaroslav Štefec | Publikováno: 18.3.2020 | Rubrika: Analýzy
Ilustrace

Házet všechno na současnou vládu, tvrdit že lže o tom či onom, volat po jejím odvolání a pořádat na toto téma "tiskovky s rouškami" za situace, kdy jich tisíce chybí v nemocnicích, to je fakt hodně laciné. Není to zas až tak dlouho, kdy nemocnice pro ochranu vlastního personálu i pacientů povinně udržovaly kvóty bavlněných roušek a respirátorů pro případ epidemie chřipky či jiné nemoci, nebo jen podezření na nakažlivou chorobu. Kdy udržovaly povinně "v chodu" infekční oddělení s odpovídající výbavou a kvalifikovanými doktory (většina z nich je už v důchodu, protože obor "epidemiolog" byl na lékařských fakultách "moudře" rušen a myslím, že poslední baštou jeho výuky je vojenská lékařská fakulta v Hradci).
 
Tohle všechno nezlikvidoval Babiš. Nedal by to, ani kdyby v Čapím hnízdě ve dne v noci seděl a jak uškodit opozici, Miliónu chvilek, divadelníkům, item všem zemím koruny české imrvére vymýšlel. Všechno tohle zničily za uplynulých 30 let PŘEDCHÁZEJÍCÍ vlády penězchtivých bezskrupulózních politických amatérů z ČSSD, ODS, ODA, KDU-ČSL a dalších byvších a na ně personálně navazujících současných stran, jejichž hlavouni teď halasně vyřvávají o neschopnosti vlády zajistit "něco" okamžitě a mávnutím kouzelného proutku.
 
Babiš neví, že lidé šijí roušky ...
 
A víte, co je paradox? Nakonec se ukazuje, že "největším dobrodincem" je Čína, která jako v podstatě jediný výrobce skutečně účinných ochranných prostředků proti koronaviru dodává velmi levně roušky a respirátory do celého světa, protože předchozí vlády připustily likvidaci domácí výroby a kašlaly na nás, kteří zde žijeme. Jako tehdejší "vládnoucí politická elita" teď vyřvávají, jak je Babiš neschopný a snaží se nahnat na strachu lidí a na vlastní neschopnosti politické body.
 
Pro mě jako řadového občana je přitom naprostou záhadou, proč neprotestují proti tomu, že ačkoliv nám Čína dodává roušky jako korunové položky, překupníci je prodávají za stovky a tisíce korun. Kde k nim přišli a proč jejich ceny vláda nereguluje je vůbec nezajímá. Přesně tohle by je ale jako opozici zajímat mělo. Nebo je sice Čína fuj, ale peníze od lobbistů překupníků nesmrdí?
 
A ještě jeden postřeh. Armáda ČR disponuje (pro případ epidemií, biologických útoků a podobně) "supertajnou nemocnicí" v Těchoníně. O kapacitě CELÝCH 150 infekčních lůžek. Už teď je víc než jasné, že v reálném životě je podobné zařízení naprosto pro kočku a že tento "superkontrakt" ministra Tvrdíka (ČSSD) v ceně několika miliard byl jen obří dírou na peníze. Její přínos ke zvládání epidemie Covid-19 je naprosto nulový, stejně jako přínos tak zvané Armády České republiky, pohlcující ročně desítky miliard korun, k zajištění obranyschopnosti naší země. Fakta hovoří naprosto jednoznačně.
 
Autor je bezpečnostní analytik. 
 

Více k tématu:

Web Manipulatoři.cz zahájil lživou kampaň na obranu německé krádeže zdravotnického materiálu okolních zemí

 
Prosím podpořte nás v boji za svobodu proti islamizaci!!
Předem moc děkujeme. Společně zvítězíme a ubráníme se!
 
Číslo účtu: 2700168305 / 2010, Fio banka a.s., Variabilní symbol: 003
Ze zahraničí: IBAN: CZ2320100000002700168305, BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX
 
Případně kupte knihy (o imigraci a islámu) u našeho spolupracovníka a šiřte je mezi přátelí:

 

Klíčová slova: Česká republika  | vlastenectví
2082 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnocení

Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

Zasílání upozornění
Čtěte také
Výklad Koránu

Základy islámu a jejich výklad

Stručný životopis zakladatele islámu

Islám a terorismus

Súmrak európskej civilizácie - Barbari sa zmocňujú Európy
Islám live
Sledujte nás na Youtube
Články autora
Průzkum
Ve Francii vyhlášena rekonkvista. Co vy na to? Pravicový prezidentský kandidát Zemmour vyhlásil ve Francii protiimigrantskou rekonkvistu. Co vy na to?
Hlasovat můžete kliknutím na odpověď
Doporučujeme
Český obránce Vídně proti Turkům roku 1683