reklama
"Sluší se, aby žena žila pod botou muže" (Turecké přísloví)

EU radikálně otočila a zakáže vstup na své území všem cizincům s výjimkou ilegálních migrantů a uprchlíků ...

Autor: Lukáš Lhoťan | Publikováno: 17.3.2020 | Rubrika: Analýzy
Ilustrace

Evropská unie nejprve ústy své vůdkyně Ursuly von der Leyenové nadávala České republice, Slovensku, Maďarsku a dalším zemím, že si dovolily zavést na hranicích kontroly a nepouštěly nemocné osoby koronavirem k sobě.Teď samé vedení EU udělalo to samé, ovšem s jistou nenápadnou kličkou. Ve výjimce pro vstup na území EU se totiž hovoří, že "Evropská unie dočasně zakáže občanům cizích států vstup do unijních zemí s výjimkou nezbytných případů. V pondělí to navrhla předsedkyně Evropské komise Ursula von der Leyenová." (Citace z Idnes.cz)

Co to ovšem jsou nezbytné případy? Obávám se, že jde o právní kličku jak chce vedení EU zajisti, aby neziskové organizace mohly dále dovážet ilegální migranty z Afriky a islámského světa, například do Itálie či Řecka ...

Situace je vážná

Ve Velké Británií počítaji s miliony nakažených a trváním epidemie několik měsíců: Až 7,9 milionů lidí by mohlo být ve Velké Británii hospitalizováno kvůli nákaze koronavirem. (Novinky.cz )

Frýdek-Místek se stává jedním z center, kde se koronavirus šíří nekontrolovaně mezi lidmi, hrozí mu uzavření armádou a policií? Podle přiznání primátora Frýdku-Místku do města míří armádní jednotka, ale prý (zatím) jen kvůli posílení civilní obrany. (Denik.cz)

Podle Novinky.cz Itálie hlásí už 2158 mrtvých s koronavirem. Chybějí lůžka, sestry jsou vyčerpané. Připravte se tedy na to, že v Itálií teprve asi začné peklo a masová úmrtnost ...

České úřady situaci silně nezvládají a již oficiálně prosí občany, aby nahradili funkci státu a začali sami vyrábět například roušky. Primátor Frýdku-Místku vyzývá: Šijte roušky, pomůžete v boji s pandemií! (Denik.cz)
 
Tak to už není k smíchu. Když před pár dny začali důchodci skupovat potraviny, aby vydrželi co nejdéle bez vycházení, tak jim Babiš vykládal, že zbytečně panikaří a nemají nic skupovat, do obchodu budou přece moci chodit normálně a vše bude, teď jim ten samy Babiš říká, že nikam nemají chodit a vlastně pokud jim nemá kdo nakoupit, tak máji mít zásoby. Vítejte v neschopném Česku ...
 
Stále jsou mezi námi lidé, kteří záměrně ignorují opatření a pokud jsou nakaženi, tak šíří tuto nemoc. V Číně by je už zastřelili nebo poslali do koncentráku na 5 let. (Novinky.cz)
 
A stejně tak jsou i lidé, kteří se snaží prorazit karanténu u Olomouce a chtějí šířit nemoc dál mezi zdravou populací. Prostě omítají respektovat bezpečnostní opatření. Uzavřenou oblast kolem Uničova a Litovle hlídá 160 policistů. Lidé se je snaží obejít (Novinky.cz)
 
Kdo by to byl tušil, že v roce 2020 se budou Češi rvát v eshopech o sovětské dětské protiplynové masky s prošlou dobou ...
 
Zdravotnický materiál které si Evropské země objednali a zaplatili v zahraničí ( převážně Čína a USA ) jsou při tranzitu z německých letišť zabaveny německou policií pro potřebuju Německa !!
Všimli jste si, jak KDU-ČSL, TOP09 a spol. drží hubu vůli tomu, že jejich němečtí bohové dělají tohle?
 
Vláda Andreje Babiše v lednu tvrdila, že všechno je a není čeho se bát, tak proč najednou lékaři žebrají na internetu po lidech roušky, desinfekci a pod.? Na co odvádím ze svého platu takové částky na zdravotnictví, když nám pak musí vše posílat komunistická Čína?
 
Protože vláda Andreje Babiše nesplnila slib a stále nedodala ochranné pomůcky do nemocnic, tak frydecká nemocnice prosí:
Chtěla bych vyzvat lidi, kteří mají doma respirátory ffp3. Prosím neseďte na tom doma a odneste je do nemocnice. Tam jsou potřeba. Ti lékaři a sestry jsou v první linii a nemají se jak chránit. Kdo se o nás postará, když oni onemocní?! Podívejte se jak dopadlo naše porodní oddělení. Zachovejte se prosím slušně a zodpovědně a ukažte charakter. Díky.
 
Čína za krutých prostředku zabránila šíření viru a tak taky dalším úmrtím, ale našeho českého europoslanec netrápí mrtví Evropané, ale dopad na EU kvůli její neschopnosti ... "Největší nebezpečí koronaviru je v podkopávání pozice EU". Niedermayer.
Když komunistům záleží na životech lidí víc než eurokokotum je zle ...
 
"Nemyslím si, že je něco, co bychom zanedbali nebo že bychom nebyli na něco připraveni," reagoval 28. ledna ministr zdravotnictví Adam Vojtěch na dotazy poslance a lékaře Bohuslava Svobody. Sněmovna pak převážně hlasy klubu ANO debatu zamítla.
 
PPF nám dá materiál za 100 milionu, co nám dá pan Soros nebo komise EU??!
 

Zdroje: Idnes.cz - Novinky.cz - Denik.cz - Denik.cz - Novinky.cz - Novinky.cz - Novinky.cz - Aktualne.cz

Více k tématu:
 
Prosím podpořte nás v boji za svobodu proti islamizaci!!
Předem moc děkujeme. Společně zvítězíme a ubráníme se!
 
Číslo účtu: 2700168305 / 2010, Fio banka a.s., Variabilní symbol: 003
Ze zahraničí: IBAN: CZ2320100000002700168305, BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX
 
Případně kupte knihy (o imigraci a islámu) u našeho spolupracovníka a šiřte je mezi přátelí:

 

Klíčová slova: EU  | Česká republika  | imigrace  | přistěhovalectví  | vlastenectví


reklama
2050 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnoceníPřihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

Zasílání upozornění
Čtěte také

Eurabia.cz

Převážně muslimští imigranti ve Francií mohou být v klidu, ministr zakázal udělat cokoliv, co by jenaštvaloKorona-krize: Ministr připustil ... ZNÁRODŇOVÁNÍ !!!Islamistická armáda NATO útočí na syrské křesťany bránicí své domovy ...V Aušpurku dnes po ránu posekal imigrant zas pár lidí mačetouKde je tu nemocnice? kašlou imigranti na kolemjdoucí pro zábavu

ePortal.cz

O blbostech se jim to vyjednává a předvádí důležitost, natřásá se unijní peří, markýruje se horečná činnost. Ale když jde do tuhého, najednou objevíme jedinou věc, která fakt funguje: národní stát...Koronavirus jako chřipka, neomarxismus jako mor

euPortal.cz

Pandemie, bezdomovci, nelegální (či EU podivně legalizovaní) imigrantiKde je Člověk v tísni, když Evropu straší a v Evropě zabíjí koronavirus?

FreeGlobe.cz

Italská mafie vyměkla. Bere i homosexuály a syn jednoho z šéfů je...Kolik zatím stála válka proti terorismu peněz i životů?

Nezdravi.cz

Co je podstatou stárnutí? Je to cílená autodestrukce? Proč se to vyvinulo? Jak ho zpomalit, anti-aging? Tímto si můžete prodloužit životVeganka tvrdí, vejce jsou pro vaše zdraví horší než kouření. Takto to prý zjistila

euServer.cz

ČT v nejvyšším vzepětí své nestrannosti. Zatím vystoupili herec Mádl, kněz Halík, sportovec Hašek a dramatik Svěrák. Další podobní jsou připraveni...Pomoc Ruska a nepomoc NATO a EU Itálii...

ParlamentniListy.cz

Oni si v ČT myslí, že senioři jsou dementi? ptá se expert. Na toto se máte dívat„Já se chlubil?“ Klaus udeřil na Šídla. Došlo i na Švejnara, ten prý stále nechápe
Články autora
Průzkum
Erdogan Evropě pohrozil kriminalitou imigrantů. Má pravdu? Prezident Erdogan o imigraci do Evropy prohlásil: "Evropané, už nevyjdete v klidu a bezpečně na ulici!" Má pravdu?
Hlasovat můžete kliknutím na odpověď