reklama
"Sluší se, aby žena žila pod botou muže" (Turecké přísloví)

Arab jenž se stal Čechem volá po novém bijci muslimů!

Autor: Redakce | Publikováno: 6.3.2020 | Rubrika: Co píší jinde
Ilustrace

Česko-jordánsky vysokoškolský učitel a politik z hnutí Trikolóra na svém facebook profilu napsalJe tomu téměř 494 let, co v bitvě u Moháče zahynul český, uherský a chorvatský král Ludvík Jagellonský, jehož oddíly byly poraženy početně silnějším vojskem osmanského sultána Süleymana I. Bitva u Moháče na dlouhou dobu negativně poznamenala evropské dějiny.
 
Osmanští Turci začali ohrožovat Evropu. Evropští panovníci tehdy toto nebezpečí podceňovali a věnovali se raději řešení svých vlastních záležitostí, než aby se dokázali proti tureckému nebezpečí sjednotit. Tento stav trval poměrně dlouho, dokud armáda prince Evžena Savojského neporazila Osmany, což nakonec vedlo k vyhnání Osmanů z Evropy.
 
 
A proč o tom píši?
 
Protože bychom si měli brát poučení z historie. Turecko je odpovědné za genocidy Řeků, Arménů a Asyřanů v osmanském Turecku v letech 1914-1923. Též je odpovědné za násilné vyhnání zbývajících Řeků z Turecka v roce 1964 a za invazi na ostrov Kypr v roce 1974, a vysídlení absolutní většiny řeckého obyvatelstva z jimi ovládaného území. Členství Turecka v NATO, Kurdskou otázku a tureckou podporu islámského teroristického státu, nechávám bez komentáře.
 
V současné době Turecko využívá migrantů, aby destabilizovalo Evropu. Turecko ignoruje mezinárodní právo, podporuje a cíleně řídí migrační vlnu. Turecko organizuje odesílání migrantů na hranici autobusy, aby ztížili práci Řekům a Evropě.
 
Turecko očividně vydírá a ohrožuje Evropu. Nedovolme, aby se historie opakovala. Mějme na paměti historii a poučme se z ní. Je nejvyšší čas, aby se evropští lídři probudili a začali se Tureckem velmi vážně zabývat. Evropa potřebuje nového Evžena Savojského, jelikož Turecko i nadále zůstává nepřítelem Evropy.
 
Proč hájím zájmy České republiky?
Když jsem před téměř 40 lety poprvé vstoupil na půdu země, které dnes s hrdostí říkám můj domov, netušil jsem, že jednoho dne se vzdám svého jordánského občanství a přijmu občanství české.
 
Poté co jsem vystudoval a oženil se, tak mi postupně začalo docházet, že to není jen má žena a děti, které miluji, ale také země, ve které žiji. Čím dál více jsem si začal uvědomovat, co všechno mi naše země dala, a co všechno musel český národ přetrpět, aby došel tam, kde je dnes. Nebyla to rychlá přeměna, ale jednoho dne mi došlo, že s kulturou země odkud pocházím, již nemám nic společného a po zbytek života chci zůstat věrný jen České republice.
 
prof. Ing. Mansoor Maitah, Ph.D. et Ph.D. (1962)
 
Prosím podpořte nás v boji za svobodu proti islamizaci!!
Předem moc děkujeme. Společně zvítězíme a ubráníme se!
 
Číslo účtu: 2700168305 / 2010, Fio banka a.s., Variabilní symbol: 003
Ze zahraničí: IBAN: CZ2320100000002700168305, BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX
 
Případně kupte knihy (o imigraci a islámu) u našeho spolupracovníka a šiřte je mezi přátelí:

 

 

Klíčová slova: Česká republika  | islamizace  | islám  | vlastenectví


reklama
1564 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnoceníPřihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

Zasílání upozornění
Čtěte také

Eurabia.cz

Převážně muslimští imigranti ve Francií mohou být v klidu, ministr zakázal udělat cokoliv, co by jenaštvaloKorona-krize: Ministr připustil ... ZNÁRODŇOVÁNÍ !!!Islamistická armáda NATO útočí na syrské křesťany bránicí své domovy ...V Aušpurku dnes po ránu posekal imigrant zas pár lidí mačetouKde je tu nemocnice? kašlou imigranti na kolemjdoucí pro zábavu

ePortal.cz

O blbostech se jim to vyjednává a předvádí důležitost, natřásá se unijní peří, markýruje se horečná činnost. Ale když jde do tuhého, najednou objevíme jedinou věc, která fakt funguje: národní stát...Koronavirus jako chřipka, neomarxismus jako mor

euPortal.cz

Pandemie, bezdomovci, nelegální (či EU podivně legalizovaní) imigrantiKde je Člověk v tísni, když Evropu straší a v Evropě zabíjí koronavirus?

FreeGlobe.cz

Italská mafie vyměkla. Bere i homosexuály a syn jednoho z šéfů je...Kolik zatím stála válka proti terorismu peněz i životů?

Nezdravi.cz

Co je podstatou stárnutí? Je to cílená autodestrukce? Proč se to vyvinulo? Jak ho zpomalit, anti-aging? Tímto si můžete prodloužit životVeganka tvrdí, vejce jsou pro vaše zdraví horší než kouření. Takto to prý zjistila

euServer.cz

ČT v nejvyšším vzepětí své nestrannosti. Zatím vystoupili herec Mádl, kněz Halík, sportovec Hašek a dramatik Svěrák. Další podobní jsou připraveni...Pomoc Ruska a nepomoc NATO a EU Itálii...

ParlamentniListy.cz

Oni si v ČT myslí, že senioři jsou dementi? ptá se expert. Na toto se máte dívat„Já se chlubil?“ Klaus udeřil na Šídla. Došlo i na Švejnara, ten prý stále nechápe
Články autora
Průzkum
Kdo je největší horzbou pro světový mír? Podle poslední ankety YouGov považují Němci za nejnebezpečnější hrozbu pro světový mír amerického prezidenta Donalda Trumpa. A vy?
Hlasovat můžete kliknutím na odpověď