"Sluší se, aby žena žila pod botou muže" (Turecké přísloví)

Slovenská poslankyně: Vy ultraliberáli, vy ste tí, ktorí šírite nenávisť a ktorí vnášate rozbroje do našej spoločnosti

Autor: Redakce | Publikováno: 1.3.2020 | Rubrika: Co píší jinde
Ilustrace

Projev poslankyně MUDr. Natálie Grausové v slovenském parlamentu: Vážený pán predseda slovenského parlamentu, kolegyne, kolegovia, alebo kolegovia, kolegyne, ja už neviem teraz, lebo za chvíľočku to bude trestné keď to nejakým spôsobom povie človek ináč. Ja neviem kde ste prišli k mojim rasistickým výrazom liberasti a ultraliberáli, pretože ja som nepoužila žiaden rasistický výraz. A ak je podľa vás slovo beloch prejavom rasizmu, tak potom už neviem kde sme, v akom, kde sme, kde sa nachádzame v akom boľševickom, vy ste jednoducho potomkovia boľševikov.

V akých pomeroch sa to nachádzame, keď už povedať slovo beloch a protibelošský rasizmus, keď už toto je vyjadrenie rasizmu, prejavu rasizmu z mojej strany. Tomuto ja naozaj nerozumiem. Ako rozmýšľate, kde ste, či ste tak hlúpi, či ste takí fanatici alebo či ste tak dobre za to platení a plný nenávisti. A preto vám chcem znova zopakovať, že vy ultraliberáli, vy ste tí skutoční fašisti. Vy ste tí skutoční rasisti, vy ste extrémisti, vy hanobíte národy, hanobíte Slovákov, hanobíte Rusov, hanobíte slovanské národy. Vy ste tí hanobitelia národov. Vy umlčiavate pravdu, keď vám nesedí do vášho krámu, keď sa nezhoduje s vašimi chorými myšlienkami a názormi.

Vy ultraliberáli, vy ste tí, ktorí šírite nenávisť, hlavne na Slovensku a ktorí vnášate rozbroje do našej spoločnosti. Vy ste schopní vyvolať aj občiansku vojnu keď vám to bude, keď vám to príde vhod, vy ste schopní vyvolať na Slovensku aj Majdan, keď vám to bude hrať do karát. Vy, ultraliberáli pracujete na rozložení rodín, národov a v konečnom dôsledku aj na zničení civilizácie a budovanie anticivilizácie k súčasnej civilizácii doteraz ktorá bola. A vy ultraliberáli svojimi perverznými náukami przníte deti, okrádate ich o detstvo a nevinnosť a vy v svojej podstate ničíte ľudské duše. Ďakujem. (Potlesk.)

Ďakujem. Protislovenský zahraničný agent Dostál, platený od zahraničných oligarchov, vy ste ma spomínali chybne, ste ma citovali, pretože ja som povedala, že Istambulský dohovor je produktom neomarxistickej ideológie, ktorá ovládla tzv. vyspelé multikultúrne, liberálne demokracie západu. Táto liberálna demokracia západu prechádza teraz do fašistickej totality, v ktorej ste aj prívržencom.

Slovenský parlament 25.2.2020

Poznámka redakce Eurabia:
Paní poslankyně (dnes již vlastně exposlankyně, protože její mandát skončil v sobotu, když se konaly na Slovensku volby) v slovenském parlamentu nepřímo citovala informace z knihy Súmrak európskej civilizácie - Barbari sa zmocňujú Európy. Jde o dílo slovenského spisovatele Pavla Fendeka, který rozpracoval unikátní analýzu ideologií multikulturalismu a neomarxismu. Jde o unikátní knihu, která v současné obě nemá na českém a slovenském knižním trhu konkurenci a seznamuje čtenáře s tím, proč masová migrace muslimů do Evropy vedení Eu nevadí, ale i to jak vedení EU chce masovou migraci muslimů a Afričanů využít k likvidaci evropských národů a to vše v rámci politiky liberální demokracie. Taktéž propagace různých sexuálních zvláštností má soužít k rozvracení tradiční lidské rodiny a podpoře různých úchyláren s cílem vytvořit z mladých lidí "údernou pěst" vládnoucích neomarxistických elit EU.
 
 
 

Pokračování a podrobnosti zde.

Prosím podpořte nás v boji za svobodu proti islamizaci!!
Předem moc děkujeme. Společně zvítězíme a ubráníme se!
 
Číslo účtu: 2700168305 / 2010, Fio banka a.s., Variabilní symbol: 003
Ze zahraničí: IBAN: CZ2320100000002700168305, BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX
 
Případně kupte knihy (o imigraci a islámu) u našeho spolupracovníka a šiřte je mezi přátelí:

 

 

Klíčová slova: multikulturalismus  | politická korektnost  | vlastenectví
1013 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnoceníPřihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

Zasílání upozornění
Čtěte také

Eurabia.cz

Demonstrace v USA. Černí zločinci terorizují poctivé černochy ve jménu boje proti rasismuTo je již zvrácené sebemrskačství! Běloši poníženě prosí černochy o odpuštěníGenerál Blaško jde proti hnutí SPD a muslimové v Teplicích se radují ...Video: Policejní brutalita ruského režimu zasáhla australské novinářeMartin Konvička: Volby do senátu v Teplicích - Podporuji kandidáta SPD!

ePortal.cz

V případě, že by se nepodařilo déle sehnat více peněz, činnost Eportalu bude ukončenaMusíme si zvyknout na to, že budeme často posíláni do karantén nejrůznějšího typu. Budeme-li protestovat, budou to karantény horšího typu

euPortal.cz

Kdo připravil drancování amerických měst?Naše vlast: Jsme katolickou, ne protestantskou zemí. Záplava lží a krvavé šrámy. Selhání po Listopadu

FreeGlobe.cz

Italská mafie vyměkla. Bere i homosexuály a syn jednoho z šéfů je...Kolik zatím stála válka proti terorismu peněz i životů?

Nezdravi.cz

Co je podstatou stárnutí? Je to cílená autodestrukce? Proč se to vyvinulo? Jak ho zpomalit, anti-aging? Tímto si můžete prodloužit životVeganka tvrdí, vejce jsou pro vaše zdraví horší než kouření. Takto to prý zjistila

euServer.cz

Uvažoval jste o tomhle někdy, pane Kalousku, Schwarzenbergu, Fialo, Vystrčile, Rakušane, Bartoši, Farský, Bartošku a páni další ze stejně jedovaté líhně? Proč se Nálezy Ústavního soudu o Colloredo–Mansfeldech staly Stalingradem protektorátních restituentů

ParlamentniListy.cz

Rachot ve sněmovně po ustřižení Piráta: Bolševický cenzor Filip! Co si to dovolujete?Prááásk ho. Moravec poprvé k návrhu zrušení jeho pořadu. „Je nej a nej. Cože, méně, ne a ne a ne!"
Články autora
Průzkum
Je ANTIFA teroristickou? Po dramatických nepokojích v USA chce Trump zapsat ANTIFA do seznamu teroristických skupin. Co vy na to?
Hlasovat můžete kliknutím na odpověď