"Sluší se, aby žena žila pod botou muže" (Turecké přísloví)

Šíření coronaviru uprchlíky české vládě nevadí, ale do českých občanů by klidně stříleli

Autor: Lukáš Lhoťan | Publikováno: 24.2.2020 | Rubrika: Analýzy
Ilustrace

Česká vláda, a další evropské vlády, nechtějí zasahovat proti uprchlíkům jenž mohou šířit tu nebezpečnou nemoc, ale klidně budou střílet do Čechů a dalších Evropanů. :-( Epidemie velmi nebezpečného coronaviru může v Evropě začít již brzy se dostávat mimo kontrolu a může vést k obrovské epidemií a to vše díky proudícím uprchlíkům přes Balkán i z Afriky. Při faktu, že největší úmrtnost je u toho viru v případě starších lidí může dojít k obrovské smrtící epidemií, kterou by evropské země nezvládly a prostě by se jen čekalo, až nakažení zemřou či se uzdraví.

A za to vše můžeme poděkovat neziskovkám jenž podporují ilegální imigraci a uprchlíky na jejich cestě do Evropy. Také neschopná EU a některé evropské vlády (tvořené vítači uprchlíků a socialisty) se tváři stále, že je vše v pořádku, přitom je evidentní, že již není otázkou jestli nákaza k nám dorazí, ale je pouze otázka kdy se tak stane.   

Nebudu Vás zatěžovat přílišně dlouhým textem. Pouze vám dám pár prostých faktů. Jedna z migračních tras ilegálů do Evropy je přes Iran, Turecko do Řecka a dále směr západní Evropa. Uprchlíci tam proudi nekontrolovaně a vytvářejí lokálně větší tábory, kde je katastrofální hygiena a tyto tábory reálně nejsou pod kontrolou vlád a tak se uprchlíci mohou pohybovat prakticky bez kontroly po celé Evropě.

 
Dále je jasné, že již v takovém Iranu je epidemie a tamní vláda ji nejen nezvládla, ale také ji dlouho tajila, takže nakažení uprchlíci již mohou být na území Turecka či možná i Řecka. Tedy již je praktický nemožné zabránit šíření této nebezpečné nemoci po trase cesty uprchlíků ...
 
O nemoci se více dovíte zde a zde
 

A teď si položme tu nejzásadnější otázku: Je možné se pokusit omezit šíření této nebezpečné nemoci nebo šíření aspoň se pokusit dostat pod kontrolu?

 
Odpověď je jednoduchá, ano šlo by to, ale ...
 
Ale vlády by musely přestát brát ohledy na neziskovky a magory co podporují uprchlíky a musely by okamžitě zahájit přípravu opatření. Například by musely:
- Okamžitě ukončit volný pohyb osob a zahájit neprodyšnou ostrahu hranic. A to ve všech směrech, tedy nejefektivnější by bylo, aby každý stát uzavřel svou hranici a ještě k tomu pomoci okrajový evropským zemím posílit jejich hranici (například pro začátek v případě Maďarska, Řecka, Bulharska, Slovenska a Polska).
 
- Veškerý pohyb uprchlíku musí být zastaven i za cenu použití zbraní a mrtvých, dá se totiž očekávat, že s tím jak bude nákaza mezi uprchlíky propukat, tak se budou davy uprchlíku snažit proniknout naší hranici i za pomoci násilí. Zde jim určitě budou opět pomáhat určité neziskovky a aktivisti.
 
- Musí se začít okamžitě připravovat veškeré léčebné prostředky a léky, musí se připravit plány na vytvoření izolovaných míst pro léčku nakažených a pod.
 
A teď vám položí otázku: Máte dojem, že česká vláda (a další evropské vlády) na něčem takovém pracuje? 
 
Místo toho, aby začali pracovat na zastavení pohybu uprchlíků, tak nám český ministr zdravotnictví z hnutí ANO Adam Vojtěch vyhrožuje, že naše směšně malá armáda bude izolovat česká města, kde by se objevila nákaza. Ale to, že táto nákaza může přijít s uprchlíky je ji jedno! Prostě naše starší spoluobčany ti hajzli u moci nechají zemřít jen, aby se nemuselo nic udělat proti do Evropy proudícím uprchlíkům :-(
 
 
O autorovi
 
Lukáš Lhoťan (1980) je nezávislý novinář, bývalý muslim a autor knih Ježíš Kristus a islám, Eurabia a Arménský holocaust. Je absolventem dvou středních škol a v současné době studuje katolickou teologii. Jeho komentáře vycházejí v českých mediích (Konzervativní listy, Parlamentní listy, Reflex apod.) a jsou překládány i do cizích jazyků (angličtina, polština, ruština aj.) Od roku 1998 do roku 2010 byl spolupracovníkem předsedy českých muslimů Muneeba Hassana Alrawiho. Je absolventem poutě do Mekky a vzdělávacích kurzů o islámu saúdskoarabské World Assembly of Muslim Youth.
 
Podílel se na projektu odhalování islámských extremistů v německé spolkové zemi Bavorsko (projekt byl ve spolupráci s bavorskou zemskou kontrarozvědkou Bayerisches Landesamt für Verfassungsschutz). Rovněž absolvoval studijní pobyt v USA The International Visitor Leadership Program (2010). Do svého veřejného zřeknutí se islámu v roce 2012 patřil k mediálně nejznámějším muslimům v České republice a také k propagátorům reformního islámu.
 
Prosím podpořte nás v boji za svobodu proti islamizaci!!
Předem moc děkujeme. Společně zvítězíme a ubráníme se!
 
Číslo účtu: 2700168305 / 2010, Fio banka a.s., Variabilní symbol: 003
Ze zahraničí: IBAN: CZ2320100000002700168305, BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX
 
Případně kupte knihy (o imigraci a islámu) u našeho spolupracovníka a šiřte je mezi přátelí:

 

Klíčová slova: EU  | terorismus  | vlastenectví
5701 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnoceníPřihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

Zasílání upozornění
Čtěte také

Eurabia.cz

Trump: V USA se objevil nový krajně levicový fašizmus!Austrálie odrazila nájezd imigrantůI v Polsku změna ústavy: Žádné adopce dětí homosexuály!Nadnárodní firmy požadují cenzuru internetu na Západě! Brzy to bude jako v Číně ...Video: Černošští vrstevníci mlátí v metru bílou dívku

ePortal.cz

Sluníčkáři chtějí vyvolat anarchii a urychlují svou revoluci a totální převzetí moci. Buď se budeme bránit, nebo náš svět zanikneForum 24 a Hlídací pes. Dva dezinformační weby, které si hrají na arbitra pravdy, peskují ty druhé a jiný názor než svůj označují za fake news. Sami ale fake news pilně šíří

euPortal.cz

"Bojovníci proti rasismu" strhávají a ničí i sochy světců Deset bodů, proč už nepotřebujeme NATO

FreeGlobe.cz

Italská mafie vyměkla. Bere i homosexuály a syn jednoho z šéfů je...Kolik zatím stála válka proti terorismu peněz i životů?

Nezdravi.cz

Co je podstatou stárnutí? Je to cílená autodestrukce? Proč se to vyvinulo? Jak ho zpomalit, anti-aging? Tímto si můžete prodloužit životVeganka tvrdí, vejce jsou pro vaše zdraví horší než kouření. Takto to prý zjistila

euServer.cz

Evropská komise vypracovala další dokument, jenž počítá s rozmísťováním migrantů do členských zemí, které bude možno provádět i bez jejich souhlasu. Solidaritu si v EU prostě rozvracet nedámeEvropská komise vyvíjí iniciativu, která má dosáhnout toho, aby se internetem šířila pravda, pouze pravda a nic než pravda... Splnění tohoto plánu garantuje Věra Jourová

ParlamentniListy.cz

Spacáková revoluce. ČT ovládla parta havlistů a přátel nového lepšího světa. Pavel Černocký má vlastní zkušenost, jak tam probíhají konkurzyOtřes v živém vstupu: Vyklouzla pravda o viru v Karviné. Redaktor koukal. A včera v TV taky „zásah“
Články autora
Průzkum
Je EU anti-demokratickou a hodnou nenávisti? Je EU anti-demokratickou, nebezpečnou a hodna nenávisti, jak to ve svém brexitovo-rozlučkovém projevu v EP uvedl britský poslanec Nigel Farage?
Hlasovat můžete kliknutím na odpověď