reklama
"Sluší se, aby žena žila pod botou muže" (Turecké přísloví)

Jedině vzdělání v problematice islámu nám pomůže islám porazit

Autor: Lukáš Lhoťan | Publikováno: 20.2.2020 | Rubrika: Co píší jinde
Ilustrace

Jsem přesvědčen, že jediný způsob, jak zastavit šíření islámu v České republice, je získat vzdělání v islámské problematice. První československý prezident Tomáš Garrigue Masaryk kladl důraz na vzdělání. I díky němu jsme měli ještě donedávna zákon nařizující mít knihovnu v každé obci. Díky této kulturní politice za naší první republiky se Češi vypracovali mezi nejvzdělanější národy světa. A to nedokázaly zvrátit ani německá okupace a komunistická diktatura.
 
Bohužel dnes a denně vidím mezi českými obyvateli šíření mnoha nesmyslů o islámu. Šíří je nejen obhájci islámu, ale občas i jeho odpůrci.
 
V době, kdy se mnozí ostatní čeští antiislamisté vrhli na politická kolbiště v rámci spolku Blok proti islámu, jsem se proto já sám vrhl na vydávání knih věnujících se do hloubky islámské problematice.
 
Stále více ale cítím snahu některých muslimů a obhájců islámu umlčet k islámu kritické knihy tím, že organizují nátlakové (až mnohdy vysloveně vyděračské) akce proti knihkupectvím prodávajícím tyto publikace. Je tedy zřejmé, že cílem těchto milovníků islámu je dosáhnout toho, aby v knihovnách a knihkupectvích byly dostupné pouze k islámu vstřícné a nekritické knihy.
 
Proto vás, čtenáře těchto řádků, prosím: pomozte mi šířit mezi našimi spoluobčany necenzurované informace o islámu.
 
Za vaši pomoc vám předem děkuji. Jako poděkování vám nabízím slevu 10 %, kterou získáte při zadání slevového kódu KNIHOVNA při objednávce do 1. března 2020.
 
 
Lukáš Lhoťan, nakladatel a islamokritik
 
Prosím podpořte nás v boji za svobodu proti islamizaci!!
Předem moc děkujeme. Společně zvítězíme a ubráníme se!
 
Číslo účtu: 2700168305 / 2010, Fio banka a.s., Variabilní symbol: 003
Ze zahraničí: IBAN: CZ2320100000002700168305, BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX
 
Případně kupte knihy (o imigraci a islámu) u našeho spolupracovníka a šiřte je mezi přátelí:
 

Klíčová slova: islám


reklama
601 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnoceníPřihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

Zasílání upozornění
Čtěte také

Eurabia.cz

Převážně muslimští imigranti ve Francií mohou být v klidu, ministr zakázal udělat cokoliv, co by jenaštvaloKorona-krize: Ministr připustil ... ZNÁRODŇOVÁNÍ !!!Islamistická armáda NATO útočí na syrské křesťany bránicí své domovy ...V Aušpurku dnes po ránu posekal imigrant zas pár lidí mačetouKde je tu nemocnice? kašlou imigranti na kolemjdoucí pro zábavu

ePortal.cz

O blbostech se jim to vyjednává a předvádí důležitost, natřásá se unijní peří, markýruje se horečná činnost. Ale když jde do tuhého, najednou objevíme jedinou věc, která fakt funguje: národní stát...Koronavirus jako chřipka, neomarxismus jako mor

euPortal.cz

Pandemie, bezdomovci, nelegální (či EU podivně legalizovaní) imigrantiKde je Člověk v tísni, když Evropu straší a v Evropě zabíjí koronavirus?

FreeGlobe.cz

Italská mafie vyměkla. Bere i homosexuály a syn jednoho z šéfů je...Kolik zatím stála válka proti terorismu peněz i životů?

Nezdravi.cz

Co je podstatou stárnutí? Je to cílená autodestrukce? Proč se to vyvinulo? Jak ho zpomalit, anti-aging? Tímto si můžete prodloužit životVeganka tvrdí, vejce jsou pro vaše zdraví horší než kouření. Takto to prý zjistila

euServer.cz

ČT v nejvyšším vzepětí své nestrannosti. Zatím vystoupili herec Mádl, kněz Halík, sportovec Hašek a dramatik Svěrák. Další podobní jsou připraveni...Pomoc Ruska a nepomoc NATO a EU Itálii...

ParlamentniListy.cz

Bída v Praze? Ceny bytů se zřítily. Cizinci jsou pryč a vše je jinakPrymula se ohradil: To je pravda jen zčásti! Dávejte pozor, padlo
Články autora
Průzkum
Erdogan Evropě pohrozil kriminalitou imigrantů. Má pravdu? Prezident Erdogan o imigraci do Evropy prohlásil: "Evropané, už nevyjdete v klidu a bezpečně na ulici!" Má pravdu?
Hlasovat můžete kliknutím na odpověď