"Sluší se, aby žena žila pod botou muže" (Turecké přísloví)

České ministerstvo obrany vyhrožuje expertovi, který upozornil na možné tunelování české armády!

Autor: Jaroslav Štefec | Publikováno: 19.2.2020 | Rubrika: Analýzy
Ilustrace

Přiznám se, že v poslední době poněkud zanedbávám sociální sítě. Má to jediný důvod – velmi intenzivní pracovní vytížení. Přesto jsem si našel čas, abych se vyjádřil k jedné z reakcí na můj poslední příspěvek, v němž jsem možná tak trochu dryáčnicky spojil dohromady dvě kauzy, hýbající aktuálně českým mediálním (a politickým) prostředím.
 
Před pár dny jsem zveřejnil na svém Facebooku úvahu na téma potenciálních souvislostí nákupu „předraženého“ systému placení daně z používání dálnic formou digitálních dálničních známek ministerstvem dopravy a (také) finančně značně „předimenzovaného“ nákupu pasivního sledovacího systému Věra NG Omnipolem vlastněné firmy ERA ministerstvem obrany. Co čert nechtěl, tuto úvahu údajně převzal (a uveřejnil) dezinformační rusofilní web Sputnik.
 
Není to ani první, a doufám že ani poslední médium, které převzalo mé příspěvky z FB. To přebírání ostatně ani nemám možnost ovlivnit. Jenže tohle „převzetí“ má zajímavou dohru. Ne snad v tom, že jsem byl citován v ČR serverem Sputnik (citují mě ostatně i v Bolívii, v Číně a dokonce i v USA), ale v tom, že můj příspěvek byl jako ze Sputniku převzatý článek citován na oficiálním Facebooku ministerstva obrany. Což je ostatně, vzhledem ke kvalitě a hlavně formě „ohýbání“ zveřejňovaných informací, také dezinformační server. Z mého pohledu určitě.
 
Že šlo o příspěvek se silně dehonestujícím komentářem vůči mé osobě momentálně pominu. Můj právník mi sice radí, abych podal žalobu, ale pro mě je to v tenhle moment spíše velice dobrá reklama, za kterou tímto pánům z tiskového odboru MO srdečně děkuji. Způsob komentování článku, plané výhrůžky a snaha otevřít „odsuzující“ diskusi nejen mě, ale i mnoho dalších lidí utvrdila v přesvědčení, že na celé kauze skutečně něco silně páchne.
 
Ten zápach začal navíc výrazně vynikat na pozadí doslova před pár hodinami „provalených“ kauz předraženého servisu vrtulníků Mi-117 a tanků T-72. A pro mě také v očekávání vývoje zatím „neprovalených“ kauz předraženého nákupu protiletadlových raketových systémů velmi krátkého dosahu, za které ČR „dokázala“ cestou ministerstva obrany firmě SAAB zaplatit více než 2,5 x více, než za stejné systémy v lepší konfiguraci zaplatila Argentina, kauzy kolem snahy vytlačit české SW firmy z informačního prostředí MO a nápadu prosadit do resortu obrany nákup německého účetního systému SAP a propojit ho na účetní systém Bundeswehru atd., atd.
 
Tahle zoufalá akce ukazuje, že někteří lidé na MO ze mě mají opravdu vítr a používají všech prostředků, aby mě umlčeli. Přitom ten příspěvek na FB nebyl žádná analýza, spíše tak trochu „konspirativní“ uvažování. Ostatně jsem svou ůvahu v tomto smyslu také uvedl. Vzhledem k hysterické a neadekvátní reakci MO ale začínám mít naprosto neodbytný pocit, že jsem se trefil hodně blízko skutečnosti. Jak v ceně, tak v úvaze o tom, čemu bude celý systém sloužit a proč ho vlastně platíme celý my, občané ČR.
 
Víte, co je na tom největší legrace? Že mě nemůžou zavřít za vyzrazování utajovaných skutečností. Já jen kombinuji veřejné (a občas i ty jen víceméně veřejné) zdroje. A využívám svoje bohaté, těžce vykoupené znalosti prostředí ministerstva obrany, lidí v něm, lidí za jeho kulisami a také lidí, kteří si tyto lidi v pozadí „vodí“ ku prospěchu sebe a svých kamarádů. Nikoliv ku prospěchu obrany naší země a bezpečnosti nás, jejích občanů.
 
Prosím podpořte nás v boji za svobodu proti islamizaci!!
Předem moc děkujeme. Společně zvítězíme a ubráníme se!
 
Číslo účtu: 2700168305 / 2010, Fio banka a.s., Variabilní symbol: 003
Ze zahraničí: IBAN: CZ2320100000002700168305, BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX
 
Případně kupte knihy (o imigraci a islámu) u našeho spolupracovníka a šiřte je mezi přátelí:

 

 

Klíčová slova: Česká republika  | vlastenectví  | pronásledování
1219 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnoceníPřihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

Zasílání upozornění
Čtěte také

Eurabia.cz

Podle Langšádlová z TOP09 je islamistický režim Erdogana nezastupitelným spojencem ČR ...Šílený: Turecká tajná služba má prsty v červnových imigrantských násilnostech ve Vídni!Italové vyřadili z provozu převažečské neziskovce loďNěmecký ministr vnitra Seehofer sedl ilegálům a převaděčům na lep„Pesticid proti bezuzdné imigraci“: Rozruch v Rakousku

ePortal.cz

Sluníčkáři chtějí vyvolat anarchii a urychlují svou revoluci a totální převzetí moci. Buď se budeme bránit, nebo náš svět zanikneObrana hotovosti

euPortal.cz

Hnutie Black Lives Matter podporuje potraty, homosexualitu a je proti rodinePosláním zpravodajských služeb USA je obelhávat nás

FreeGlobe.cz

Italská mafie vyměkla. Bere i homosexuály a syn jednoho z šéfů je...Kolik zatím stála válka proti terorismu peněz i životů?

Nezdravi.cz

Co je podstatou stárnutí? Je to cílená autodestrukce? Proč se to vyvinulo? Jak ho zpomalit, anti-aging? Tímto si můžete prodloužit životVeganka tvrdí, vejce jsou pro vaše zdraví horší než kouření. Takto to prý zjistila

euServer.cz

Koněvobijci a churchillobijci vyvolávají dojem fašistů. Na které straně stály za okupace a protektorátu rodiny pana Hřiba, Koláře a Novotného?Evropská komise vypracovala další dokument, jenž počítá s rozmísťováním migrantů do členských zemí, které bude možno provádět i bez jejich souhlasu. Solidaritu si v EU prostě rozvracet nedáme

ParlamentniListy.cz

Na Nohavicu už nejdu, odplivl si Dominik Hašek. A komentátor padl smíchy: Z toho bude profitovat Hutka. Na jeho koncertě teď bude 13 lidíŠéf Rozumných Hannig: Jedině švejkovina nás zachrání před katastrofou. Ať si Západ dělá bláznivé experimenty, ale bez nás
Články autora
Průzkum
Erdogan Evropě pohrozil kriminalitou imigrantů. Má pravdu? Prezident Erdogan o imigraci do Evropy prohlásil: "Evropané, už nevyjdete v klidu a bezpečně na ulici!" Má pravdu?
Hlasovat můžete kliknutím na odpověď