"Sluší se, aby žena žila pod botou muže" (Turecké přísloví)

Němečtí muslimové povoláváni k džihádu

Autor: -bj- | Publikováno: 14.4.2010 | Rubrika: Aktuality
Ilustrace

Německojazyčná islámistická propaganda na internetu v posledních letech značně zintenzívnila. Nedávno se na světové síti objevily další videoklipy v němčině povolávající muslimy z Německa k mudžahedínskému džihádu v Afghánistánu.

Na videích je dokumentováno, že němečtí okupanti údajně stojí za mnoha krvavými masakry v Afghánistánu spolu s ostatními spojeneckými křižáckými národy. Dále obsahují klipy z výcvikových táborů, kde se formuje německý oddíl Talibánu a ideologická prohlášení vyzývající německé muslimy k připojení se ozbrojenému odboji. „V každém případě zvítězíme! Je jen otázkou, zda i vy na tom budete mít svůj podíl!“ vyhlašuje na videu Němec Abdel Fattah.

V Afghánistánu údajně již působí německojazyčný oddíl Talibánu bojující proti spojeneckým vojskům. Německé bezpečnostní orgány rovněž v minulých letech zaznamenaly desítky osob, které z Německa vycestovaly do Pákistánu a Afghánistánu a účastnily se tam bojové přípravy v teroristických výcvikových táborech.

Zejména z multikulturních částí metropolí Berlína, Bonnu, Hamburku a dalších odcestovalo nemálo občanů cizineckého původu i s rodinami do těchto destinací. Německým orgánům jsou však rovněž známi i rodilí Němci konvertovavší na islám, kteří do citlivých oblastí Pákistánu a Afghánistánu odcestovali.

zdroj

4697 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnoceníPřihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

Zasílání upozornění
Články autora
Průzkum
U imigrantské kriminality pachatele radši zatajovat? V případě ubití francouzského řidiče MHD imigranty média striktně neuvádí, že šlo o imigranty. Váš názor?
Hlasovat můžete kliknutím na odpověď