"Sluší se, aby žena žila pod botou muže" (Turecké přísloví)

Maroko: Evangelizace je náboženský terorizmus!

Autor: -bj- | Publikováno: 14.4.2010 | Rubrika: Aktuality
Ilustrace

Na 7000 marockých islámských duchovních se shodlo na tom, že misionářská činnost zahraničních křesťanů v zemi je zavrženíhodným morálním znásilňováním a náboženským terorismem. Výchovu dětí v křesťany vedených sirotčincích přirovnali doslova k únosům. Podpořili tak represívní politiku vlády posledních měsíců vůči zahraničním křesťanům působícím obvykle na humanitární a charitativní bázi v Marockém království.

Tito převážně protestantští křesťané museli v nedávné vlně vyhošťování promptně zemi opustit, neboť za jejich působení došlo k několika konverzím místních obyvatel. Podvracení muslimské víry je totiž v Maroku trestným činem.

Maročtí ulemové konstatovali, že jsou hrdí a plně podporují protievangelizační politiku Jeho Veličenstva marockého krále Mohameda VI. coby Obránce víry, který učinil přítrž pokryteckým prozelytistickým diverzním plánům misijních křesťanských skupin.

Pozoruhodné je to, že vlna vyhošťování kulminovala právě v březnu, kdy se ve španělské Granadě konal první summit mezi EU a Marokem iniciovaný Španělskem. Proti protikřesťanské marocké kampani se na mezinárodní scéně ozvaly jen USA, Holandsko a Francie.

zdroj

5127 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnoceníPřihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

Zasílání upozornění
Články autora
Průzkum
Do moře se zřítil bombardér s jadernými bombami. Co je pravděpodobnější? Čí je? Otestujte si svůj dez/informační čuch, resp. předpojatost: Do moře se zřítil bombardér s jadernými bombami. Co je pravděpodobnější? Čí je?
Hlasovat můžete kliknutím na odpověď