"Sluší se, aby žena žila pod botou muže" (Turecké přísloví)

Bolton: Masová protiislámská demonstrace

Autor: -bj- | Publikováno: 24.3.2010 | Rubrika: Aktuality
Ilustrace

Islamizace západních společností již dávno není plíživá, jak se pro ni užívalo v minulých letech, ale přímo flagrantní a vnucovaná. Některé čtvrti evropských velkoměst se změnily v orientální svět mešit, tržnic, islámských šátků, arabštiny a zejména veřejného života, ignorantsky válcujícího kulturu, společenský řád a mravy, a často i zákony hostitelské země. To vyvolává stále rozhodnější projevy nevole původního evropského neislámského obyvatelstva.

V sobotu se na Britských ostrovech v Boltonu konala masová demonstrace proti islamizaci uspořádaná Anglickou obrannou ligou. Přibližně dva tisíce demonstrantů proti islamizaci bylo konfrontováno protidemonstranty Sjednocené skupiny proti fašismu. Došlo i k násilným šarvátkám, při kterých museli zasahovat policejní těžkooděnci, přičemž padesátka lidí byla zadržena.

zdroj

3726 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnoceníPřihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

Zasílání upozornění
Články autora
Průzkum
Je masová imigrační politika společensky toxická? Po letech tristních zkušeností s imigrační politikou v Evropě se ozývají hlasy veřejnosti i mnohých politiků, že má maligní společensky toxický a státně erozívní dopad. Je společensky toxická?
Hlasovat můžete kliknutím na odpověď