"Sluší se, aby žena žila pod botou muže" (Turecké přísloví)

Jobbik: Oprátku pro-lisabonským vlastizrádcům!

Autor: -bj- | Publikováno: 19.3.2010 | Rubrika: Aktuality
Ilustrace

Účtovat se již začíná a kácet se bude v hodně blízkém lese. Tak vypadá dnešní pohled do Maďarska na tamní vnitropolitickou scénu, kde podobně jako v Holandsku, zaznamenává raketový nárůst ryzí pravice. V Maďarsku je reprezentována Hnutím za lepší Maďarsko, zkráceně Jobbik, kterému průzkumy indikují až 20 % (!) hlasů v nastávajících dubnových parlamentních volbách. Tendence stoupající.

Že to Jobbik levici nedaruje, je nabíledni již z jeho předvolebních mítinků, kde proponenti jako Sándor Pörzse hřímají slogany jako: Dosavadní amorální zkorumpovaná levicově-liberální elita přivedla Maďarsko zu grund. Jakmile se dostaneme k moci, vsadíme tyto zločince a zrádce národa za mříže a půjde jim o krk! Tito pro-lisabonští paraziti a vlastizrádci, se po léta dopouštěli svým jednáním nepřímé genocidy na maďarském národu a zasluhují oprátku! Bouřlivý potlesk.

Z programových trháků Jobbiku lze dále jmenovat zamezení výprodeje národního majetku, zavedení trestu smrti, navázání výplaty sociálních dávek na výkon veřejně prospěšných prací, udělení maďarského občanství maďarským menšinám v zahraničí apod.

Vládnoucí levicová skvadra v dnešní fázi již může Jobbik sotva zakázat a rozpustit, neboť by musela „zakázat“ podstatnou část maďarského národa, a dala by tak jen zapravdu obviněním z nepřímé genocidy na svou adresu.

Zahraniční média Jobbik kritizují a zároveň označují za jednu z největších ryze pravicových stran v celém Evropském svazu vůbec. Zároveň se zahraniční pozorovatelé shodují v tom, že nůžky mezi pravicí a levicí se prakticky ve všech zemích rozevírají. Vyhraněně pravicové strany mají dnes po celé Evropě největší žně po socialistických vládách, které jim de facto svojí populistickou alibistickou politikou vytvořily prostor a nabudily voličskou veřejnost.

zdroj

6903 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnocení

Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

Zasílání upozornění
Čtěte také
Výklad Koránu

Základy islámu a jejich výklad

Stručný životopis zakladatele islámu

Islám a terorismus

Súmrak európskej civilizácie - Barbari sa zmocňujú Európy
Islám live
Sledujte nás na Youtube
Články autora
Průzkum
Kdo bude příp. vinen za rozpoutání války kolem Ukrajiny? Rusko požaduje zastavení rozšiřování NATO. Británie a USA stupňují své výhrůžky a v rámci NATO vysílá zbraně a kontingenty k ruským hranicím. Ukrajina se dovolává pomoci proti "arcinepříteli" Rusku. EU je ve vleku USA a Brtánie. Kdo bude příp. vinen za rozpoutání války kolem Ukrajiny (jak se to teď najednou překrucuje u 2. sv.války)?
Hlasovat můžete kliknutím na odpověď
Doporučujeme
Český obránce Vídně proti Turkům roku 1683