"Sluší se, aby žena žila pod botou muže" (Turecké přísloví)

Jobbik: Oprátku pro-lisabonským vlastizrádcům!

Autor: -bj- | Publikováno: 19.3.2010 | Rubrika: Aktuality
Ilustrace

Účtovat se již začíná a kácet se bude v hodně blízkém lese. Tak vypadá dnešní pohled do Maďarska na tamní vnitropolitickou scénu, kde podobně jako v Holandsku, zaznamenává raketový nárůst ryzí pravice. V Maďarsku je reprezentována Hnutím za lepší Maďarsko, zkráceně Jobbik, kterému průzkumy indikují až 20 % (!) hlasů v nastávajících dubnových parlamentních volbách. Tendence stoupající.

Že to Jobbik levici nedaruje, je nabíledni již z jeho předvolebních mítinků, kde proponenti jako Sándor Pörzse hřímají slogany jako: Dosavadní amorální zkorumpovaná levicově-liberální elita přivedla Maďarsko zu grund. Jakmile se dostaneme k moci, vsadíme tyto zločince a zrádce národa za mříže a půjde jim o krk! Tito pro-lisabonští paraziti a vlastizrádci, se po léta dopouštěli svým jednáním nepřímé genocidy na maďarském národu a zasluhují oprátku! Bouřlivý potlesk.

Z programových trháků Jobbiku lze dále jmenovat zamezení výprodeje národního majetku, zavedení trestu smrti, navázání výplaty sociálních dávek na výkon veřejně prospěšných prací, udělení maďarského občanství maďarským menšinám v zahraničí apod.

Vládnoucí levicová skvadra v dnešní fázi již může Jobbik sotva zakázat a rozpustit, neboť by musela „zakázat“ podstatnou část maďarského národa, a dala by tak jen zapravdu obviněním z nepřímé genocidy na svou adresu.

Zahraniční média Jobbik kritizují a zároveň označují za jednu z největších ryze pravicových stran v celém Evropském svazu vůbec. Zároveň se zahraniční pozorovatelé shodují v tom, že nůžky mezi pravicí a levicí se prakticky ve všech zemích rozevírají. Vyhraněně pravicové strany mají dnes po celé Evropě největší žně po socialistických vládách, které jim de facto svojí populistickou alibistickou politikou vytvořily prostor a nabudily voličskou veřejnost.

zdroj

6010 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnocení

Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

Zasílání upozornění
Čtěte také

Eurabia.cz

Norové jsou v šoku. Statistiky úřadů potvrdily vysokou kriminalitu muslimských uprchlíkůŽIDÉ A KŘESŤANŠTÍ SIONISTÉ: VŘELÉ DĺKY PREZIDENTU TRUMPOVI A JEHO ADMINSTRATIVĚTotální selhání českých bezpečnostních složek v Ostravě? Jak by nás ubránili pří útoku islámských teroristů?!I Norsko pláče nad imigračním výdělkemImigranti vyhrožovali v bruselské basilice

ePortal.cz

Čtenáři a přátelé Eportalu, podpořte nás prosím, nebo ukončíme činnostProdej kovů ze státních hmotných rezerv je naším bezpečnostním ohrožením.

euPortal.cz

Rapidně zdražují potraviny a zdražují kvůli tomu i restauraceIslamofobie je jedinou přirozenou reakcí lidí nemuslimského vyznání na četbu Koránu

FreeGlobe.cz

Italská mafie vyměkla. Bere i homosexuály a syn jednoho z šéfů je...Kolik zatím stála válka proti terorismu peněz i životů?

Nezdravi.cz

Co je podstatou stárnutí? Je to cílená autodestrukce? Proč se to vyvinulo? Jak ho zpomalit, anti-aging? Tímto si můžete prodloužit životVeganka tvrdí, vejce jsou pro vaše zdraví horší než kouření. Takto to prý zjistila

euServer.cz

Mám pro premiéra Babiše dvě zprávyTa nejhrubší protiruská propaganda v České televizi... Aneb právo Krymu na odtržení od Ukrajiny

ParlamentniListy.cz

Lže a manipuluje Milion chvilek? Počty účastníků prý nesedí. Petr Štěpánek přináší zajímavý důkaz z dřívějškaRadši se věnujte zákonům! Faltýnek po včerejším Václaváku udeřil na opozici. A „vysvlékl“ Fialu
Články autora
Průzkum
Je třeba vytvořit Evropskou armádu proti imigrační invazi? Italský expremiér Silvio Berlusconi vyzval k vytvoření Evropské armády proti imigrační invazi z Afriky. Souhlasíte?
Hlasovat můžete kliknutím na odpověď