"Sluší se, aby žena žila pod botou muže" (Turecké přísloví)

Rakousko: už žádné azylové centrum

Autor: -bj- | Publikováno: 19.3.2010 | Rubrika: Aktuality
Ilustrace

Rozladění nad masívní imigrací, nepřizpůsobivostí imigrantů a vysokou zátěží, která z azylového systému plyne pro daňové poplatníky, již prostoupilo celou rakouskou politickou i nepolitickou veřejnost. Také proto stáhla ministryně vnitra Fekterová svůj návrh na výstavbu třetího centra (azylového) primárního zadržení. Návrh si nezískal podporu, přiznává Fekterová, a krom toho se příliv imigrantů do Rakouska omezil a snížil.

Proti výstavbě azylového centra se vzedmula vlna kritiky a starosta zvolené lokality Eberau o něm neváhal dát občanům se vyslovit. A vyšlo to. Azylové centrum nebude a Fekterová si věci zařídí jinak. Proti výstavbě imigrantského centra primárního zadržení byl vehementně rovněž ministr obrany Darabos.

Zvýšený počet imigrantů proudil do Rakouska i proto, že notorickou imigrantskou fintou pro mnoho mladých imigrantů je, že zničí svoje doklady a tvrdí o sobě, že jsou mladiství, a mají tak nárok na mírnější azylovou proceduru. Napříště by se věk imigrantů měl zjišťovat radiologickými metodami, konstatuje Fekterová.

zdroj

2106 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnoceníPřihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

Zasílání upozornění
Čtěte také

Eurabia.cz

Dienstbier: Česko dokáže přijmout až 15 tisíc uprchlíků. Může je aktivně oslovovat v zemích, odkud přicházejíKadyrov : Macron podněcuje k terorizmu !Arméni zveřejnili svědectví syrského islamisty o výcviku teroristů v TureckuZa podřezaného francouzského učitele před švédským parlamentem "pietně" spálen Korán Erdogan: "S muslimy v Evropě je zacházeno jako se židy v r. 1939!"

ePortal.cz

Motivace některých dnes hodně slyšitelných kovidových alarmistů je velmi sporná, ne-li rovnou cynicky sobeckáKoronavirus v přímém přenosu

euPortal.cz

Stigma ‚bílého privilegia‘ a ‚toxické maskulinity‘ poškozuje kluky z bílé pracující třídyProsím, pomozte

FreeGlobe.cz

Italská mafie vyměkla. Bere i homosexuály a syn jednoho z šéfů je...Kolik zatím stála válka proti terorismu peněz i životů?

Nezdravi.cz

Co je podstatou stárnutí? Je to cílená autodestrukce? Proč se to vyvinulo? Jak ho zpomalit, anti-aging? Tímto si můžete prodloužit životVeganka tvrdí, vejce jsou pro vaše zdraví horší než kouření. Takto to prý zjistila

euServer.cz

Na východní frontě chaos. Obávám se, že v letošním roce musíme počítat jen s těmi nejhoršími scénáři. Na Východě, na Západě, i u nás domaNepodmíněný příjem? – Cesta do pekel

ParlamentniListy.cz

Docent: Chce dotaci? Ať jde pomoct zdravotnictví! Že kvůli covidu zdechneme hlady? Tak se podívejte„Nelegální noční srazy pejskařů. Dobře, že jim vláda zatla tipec!“ I toto zní ze Sněmovny
Články autora
Průzkum
U imigrantské kriminality pachatele radši zatajovat? V případě ubití francouzského řidiče MHD imigranty média striktně neuvádí, že šlo o imigranty. Váš názor?
Hlasovat můžete kliknutím na odpověď