"Sluší se, aby žena žila pod botou muže" (Turecké přísloví)

Wilders není v německém Monschau vítán

Autor: -bj- | Publikováno: 18.3.2010 | Rubrika: Aktuality
Ilustrace

Upozornění! Tento článek vyvolal takové množství komentářů, že není fyzicky možné je všechny zkontrolovat, což je v případě daného tématu žádoucí. Komentáře se tudíž nepřipouští. Omlouváme se Vám a děkujeme za pochopení. Redakce.

Tak pokud jste chtěli už i nad eurabia.cz sprásknout ruce, zadržte. Takto danou zprávu přinesl a uzavřel belgický La Libre (paradoxně jeho název znamená svobodu). Čtenáři eurabia.cz si jej samozřejmě mohou svobodně s gustem okomentovat. Nejen se svobodou projevu to jde v EU totiž stále více z kopce, a kdo ví, jestli ČR ještě zanedlouho ráda nepoutíká z EU s holým zadkem.

A teď tedy ke zprávě, ke které „svobodný“ La Libre byl nucen připojit sebemrskačský komentář výše:

Předseda popřední nizozemské Strany za svobodu Geert Wilders si na tento víkend vyjel do příhraničního německého městečka Monschau. Ubytoval se v jednom hotýlku a – když se to jeho vedení dozvědělo, byla z toho jakási nevole. K nevoli se pak přidala i starostka městečka Ritterová, která posléze pana Wilderse zapudila slovy, že tací, kteří chtějí vnášet do politiky integrace zavilý pravicový populismus a zakazovat Korán a přirovnávat jej k Mein Kampfu, nejsou v Monschau vítáni. Nazdar.

Imigrace, resp. vzrůstající veřejné rozhořčení z její masovosti a její bezostyšné islámské indoktrinace, dnes rozděluje prakticky veškerou západní společnost. Geert Widers reprezentuje tu polovinu holandské veřejnosti, která je pro omezení této imigrace a jejího islamizačního vlivu a pro zachování hodnot národní suverenity a svébytnosti. Volební průzkumy připouštějí jeho možné vítězství v červnových volbách, z čehož levice nejen v Holandsku může puknout. Wilders totiž profituje z jejího historicky fatálního, sebezničujícího omylu multikulturalismu, založeném na naivním pravdoláskovém voluntaristickém dogmatu, že jsou generelně všichni lidé nezištně a bezelstně milí a hodní. Když pak každou chvíli někdo hodlá letět na pekelném stroji přímo ráje a vzít s sebou co nejvíc lidí, je multikulturním povídačkám rychlý konec.

zdroj

2582 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnoceníPřihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

Zasílání upozornění
Články autora
Průzkum
Do moře se zřítil bombardér s jadernými bombami. Co je pravděpodobnější? Čí je? Otestujte si svůj dez/informační čuch, resp. předpojatost: Do moře se zřítil bombardér s jadernými bombami. Co je pravděpodobnější? Čí je?
Hlasovat můžete kliknutím na odpověď