"Sluší se, aby žena žila pod botou muže" (Turecké přísloví)

Vyřčeno: Holandsku hrozí multikulturní rozpad!

Autor: -bj- | Publikováno: 16.3.2010 | Rubrika: Aktuality
Ilustrace

Odstupující šéf sociálních demokratů Wouter Bos, který má lví podíl na rozpadu holandské vládní koalice, konstatoval, že zemi hrozí rozpad podél jejích vnitřních nábožensko-etnicko-kulturních hranic. Na podporu nástupnického kandidáta na svůj post Cohena uvedl, že nyní bude zemi zapotřebí vedení, které dokáže rozdrobení Holandska na multikulturní autonomní entity zabránit.

Holandští socialisté mnoho sázeli na to, že pokud se jejich koalice s křesťanskými demokraty rozpadne, mohli by na jejich úkor posílit. Nicméně země se dostala díky svým vnitřním multikulturním pnutím na pokraj své sociální a státní soudržnosti, a na prázdné místo se postavila ryze pravicová Strana za svobodu Geerta Wilderse. Ta má po raketovém nástupu, zapříčiněném polokritickou situací vnitřně se rozpadajícího Holandska, největší šance na vítězství v nadcházejících červnových volbách.

Bylo by dobré, aby tak jak bylo Nizozemí dáváno celé Evropě za příklad v budování multikulturní společnosti, bylo dáváno i nadále. Selhání bláhové multikulturní politiky se na něm zračí dnes přímo exemplárně. Studijní cestu do jinokulturních holandských lokalit lze doporučit každému tuzemskému politikovi. A těm největším xenofilům v ní tak přímo vymáchat držku.

zdroj

3763 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnoceníPřihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

Zasílání upozornění
Články autora
Průzkum
Do moře se zřítil bombardér s jadernými bombami. Co je pravděpodobnější? Čí je? Otestujte si svůj dez/informační čuch, resp. předpojatost: Do moře se zřítil bombardér s jadernými bombami. Co je pravděpodobnější? Čí je?
Hlasovat můžete kliknutím na odpověď