"Sluší se, aby žena žila pod botou muže" (Turecké přísloví)

Působivý antiminaretový plakát Národní fronty

Autor: -bj- | Publikováno: 11.3.2010 | Rubrika: Aktuality
Ilustrace

Ve Francii, kde vrcholí kampaň před komunálními volbami, vyvolal velkou pozornost plakát sekce mladých z ryze pravicové strany Národní fronta poslance Evropského parlamentu Le Pena. Plakát si v ničem nezadá s jeho úspěšným  švýcarským předchůdcem, což mu ovšem vytýkají švýcarští autoři ve sporu o autorství. Na plakátu je obrys mapy Francie v barvách alžírské vlajky a opět silueta s burkou a minarety ve tvaru raket.

Předseda Le Pen hájil plakát s tím, že je namířen proti narůstajícímu mocenskému vlivu Alžírska ve Francii skrze jeho masy imigrantů, jak je to nejvíce vidět na jihofrancouzském Marseille, které je vstupní branou alžírských imigrantů do země a kde se staví francouzská megamešita.

Nevole ve společnosti vůči nepřizpůsobivým imigrantům, kteří se dnes netají s tím, že by Francii rádi viděli islámskou, dosáhla takového rozsahu, že se stala neopominutelným, ba stěžejním volebním tématem. Na protiislámskou notu tak velmi zvučně hraje i vládnoucí UMP prezidenta Sarkozyho.

zdroj

3168 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnoceníPřihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

Zasílání upozornění
Čtěte také

Eurabia.cz

Dienstbier: Česko dokáže přijmout až 15 tisíc uprchlíků. Může je aktivně oslovovat v zemích, odkud přicházejíKadyrov : Macron podněcuje k terorizmu !Arméni zveřejnili svědectví syrského islamisty o výcviku teroristů v TureckuZa podřezaného francouzského učitele před švédským parlamentem "pietně" spálen Korán Erdogan: "S muslimy v Evropě je zacházeno jako se židy v r. 1939!"

ePortal.cz

Motivace některých dnes hodně slyšitelných kovidových alarmistů je velmi sporná, ne-li rovnou cynicky sobeckáKoronavirus v přímém přenosu

euPortal.cz

Stigma ‚bílého privilegia‘ a ‚toxické maskulinity‘ poškozuje kluky z bílé pracující třídyProsím, pomozte

FreeGlobe.cz

Italská mafie vyměkla. Bere i homosexuály a syn jednoho z šéfů je...Kolik zatím stála válka proti terorismu peněz i životů?

Nezdravi.cz

Co je podstatou stárnutí? Je to cílená autodestrukce? Proč se to vyvinulo? Jak ho zpomalit, anti-aging? Tímto si můžete prodloužit životVeganka tvrdí, vejce jsou pro vaše zdraví horší než kouření. Takto to prý zjistila

euServer.cz

Na východní frontě chaos. Obávám se, že v letošním roce musíme počítat jen s těmi nejhoršími scénáři. Na Východě, na Západě, i u nás domaNepodmíněný příjem? – Cesta do pekel

ParlamentniListy.cz

„Nelegální noční srazy pejskařů. Dobře, že jim vláda zatla tipec!“ I toto zní ze Sněmovny„Ráno jsem ten virus vysra*a a už jsem dobrá," odzbrojila nakažená babička lékaře a odjela na kole pro vnoučata
Články autora
Průzkum
Záleží Bruselu na životech Východoevropanů? EU mentoruje východní země zatímco k západním je benevolentnější. Záleží podle Vás Bruselu na životech Východoevropanů?
Hlasovat můžete kliknutím na odpověď