"Sluší se, aby žena žila pod botou muže" (Turecké přísloví)

Protiimigantská Národní fronta na postupu

Autor: -bj- | Publikováno: 18.2.2010 | Rubrika: Aktuality
Ilustrace

Opozicí označovaná za krajní pravici, francouzská Národní fronta, očekává podle svého předsedy Jean-Marie Le Pena ale i podle předběžných průzkumů dvojciferný výsledek v březnových regionálních volbách. Strana si získává stále větší okruh voličů zejména svou protiimigrantskou a protiislamizační tématikou, která dnes již hýbe celou Francií. Bez imigrační tématiky dnes není nejen ve Francii politiky.

Le Pen má za to, že imigranté navazují na to nejhorší, co francouzská kultura a společnost skýtá a zároveň si to nejhorší přivážejí ze svých domovských zemí. To pak umocňuje dekadenci Francie. Je zapotřebí vlastenecké revoluce!, vyzývá Le Pen.

Pokud jde o celonárodní diskuzi o zákazu burky, lídr Národní fronty shledává ve francouzské politice dvě tendence, které pošlapávají důstojnost ženy: pornografickou západní a islámskou, vygumovávající její identitu. Národní fronta je ale i proti usnadňování lehkovážných potratů. Je to morbidní kultura, když více usnadňuje potraty než mateřství, konstatuje Jean-Marie.

zdroj, zdroj

2314 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnoceníPřihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

Zasílání upozornění
Články autora
Průzkum
Do moře se zřítil bombardér s jadernými bombami. Co je pravděpodobnější? Čí je? Otestujte si svůj dez/informační čuch, resp. předpojatost: Do moře se zřítil bombardér s jadernými bombami. Co je pravděpodobnější? Čí je?
Hlasovat můžete kliknutím na odpověď