"Sluší se, aby žena žila pod botou muže" (Turecké přísloví)

Teroristé v Indii zaútočili na turistickou lokalitu. Zabili devět lidí

Autor: Martin Horák | Publikováno: 15.2.2010 | Rubrika: Aktuality
Ilustrace

Výbuch v oblíbené restauraci v západoindickém městě Púna (známém také jako Pune), způsobila bomba nastražená teroristy. Podle nejnovější bilance výbuch zabil nejméně devět lidí včetně jednoho cizince, jehož národnost nebyla zatím zjištěna. Dalších 57 osob bylo zraněno, z toho někteří těžce. Agentura Reuters píše, že restaurace, kde došlo k výbuchu, leží nedaleko židovského centra chasidského hnutí Chabad Lubavič, které také hojně navštěvují cizinci.

K útoku se zatím nikdo nepřihlásil, ale podle nejmenovaného vyšetřovatele se pozornost zaměřila na islámskou radikální organizaci Laškare tajjaba sídlící v Pákistánu, jíž se připisují útoky v Bombaji v listopadu 2008, a domácí militantní skupinu zvanou Indičtí mudžahedíni. - více zde

Komentář MH:
Tak nás multikulti přesvědčují, že existuje mnoho druhů islámu a muslimové jsou různí v různých zemích. Proč mám jenom takový dojem, že existuje v zásadě jen jeden islám a muslimové jsou všude stejní?

1872 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnoceníPřihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

Zasílání upozornění
Články autora
Průzkum
Do moře se zřítil bombardér s jadernými bombami. Co je pravděpodobnější? Čí je? Otestujte si svůj dez/informační čuch, resp. předpojatost: Do moře se zřítil bombardér s jadernými bombami. Co je pravděpodobnější? Čí je?
Hlasovat můžete kliknutím na odpověď