"Sluší se, aby žena žila pod botou muže" (Turecké přísloví)

Je libo vytírání očí, nebo vymývání mozku?

Autor: -bik- | Publikováno: 3.2.2010 | Rubrika: Evropa
Ilustrace

Za zmínku stojí jakým rafinovaným a subtilním způsobem jsou informovány a tahány na vařené nudli naivní masy evropských televizních diváků.

Dnes má již téměř každá televizní stanice ve svém programu pravidelné pořady a seriály, které jsou pevně v rukách nových přistěhovalců do Evropy a určeny ne jen pro ně, ale i k edukaci potemnělého ducha Evropanů usedlých zde již od doby lovců mamutů.

Ať´už ve Francii, Holandsku, Velké Britanii, Švédsku, Dánsku, v Čechách atd. V rakouské televizi je to každonedělní pořad Heimat-fremde Heimat, v německé pořad Cosmos, také v neděli, aby "to všichni viděli “.

Komentátoři jsou cizinci, kteří někdy mluví místní řečí lépe než starousedlíci, někdy jim rozumět není a divák musí osobní fantazií vydedukovat, co chce moderátor vlastně sdělit...

Ať již perfektní řečí, nebo neartikulovanými skřeky, všichni do jednoho se označují za právoplatné obyvatele té či oné země, do které pod různými záminkami před krátkou dobou přišli. Takže jejich řeč zní : "...U nás, ....v našem státě, .....v naší zemi, ...jako Němec, Holanďan, Francouz, mám právo na to a ono,....naši spoluobčané se nám musí přizpůsobit v tom či onom!... V našem státě je potřeba změnit to a to...." A tak dále. Ve většině evropských států jsou již i v parlamentech a mají tedy vliv na to, co se v "jejich“ zemích musí vyřešit v jejich prospěch.

Zůstaňme však u indoktrinace televizní. Ve vysílání pro tzv. migrační menšiny, které se pomalu mění na migrační majoritu, se obvykle roní krokodýlí slzy nad diskriminací, která psychicky sužuje nově přišedší Syřany, Iráčany, Afghánce, Libanonce, Araby, Turky, Afričany atd. - takto tedy novo-Němce, novo-Angličany, novo-Švýcary. Nemohou celé noci spát, neboť starousedlíci na ně shlížejí kosými pohledy, nejdou jim z cesty, neuvolňují jim místo v tramvaji a nezdraví je první. Také jim zakážou stavět pyramidy a minarety, vodit ženy na vodítku a bez náhubku a nosit burku! Mají z toho trauma a komplexy méněcennosti.

Někteří proto z toho důvodu provozují pizzerie pod jmény Pepino, Giuseppe nebo Antonio, i když dostali v Bejrútu nebo v Kosovu jméno Hussein, Ahmed nebo Ali. Příchozí z Guineje nebo z Burkina Faso, pokud přiznají vůbec, odkud přišli, tvrdí potom styku chtivým blondýnkám, že jsou z Brooklinu nebo San Franciska. V těchto pořadech jsou naopak vyzdvihovány a glorifikovány úspěšné výsledky jejich píle a snahy a také úspěšné podrazy a podvody na oficiálních úřadech – kupříkladu: Zakončení povinné školní docházky několika obzvláště nadanými jedinci! Pro ty,k teří toto úskalí nezvládli, alespoň úspěšné zařazení šestnáctiletých do programu sociální pomoci a podpory v nezaměstnanosti až do penzijního věku! Úspěšným zařazením ilegálních přivandrovalců do téhož programu! Získání těchto výhod i pro úřady zamítnuté azylanty, včetně dosažení dalšího trvalého pobytu v zemi za podpory štábů
advokátů ex offo a milosrdné církve (křesťanské)! Zvládnutí verbální komunikace více než 20 slovy! Slavnostního otevření další nové kebabové boudy a 20-30 nových mešit k ní náležejících, a tak dále, a tak dále.

Jistý siřičitý "Němec“ pocházející ze Sýrie, jinak veliký fešák, zvláště pro divačky, které preferují latino typy, i když má poněkud zřetelné uši, ale ty má i princ Charles, zajíci i oslové a nikdo se neodváží tvrdit, že by jim byly na škodu, moderuje pořad Cosmos a v něm se rozhořčoval nad impertinencí Švýcarů, kteří zakázali stavbu mešitních rozhleden. Argumentoval tvrzením, že na těchto eregovaných symbolech neexistují žádné tlampače, které by rušily klid a mír nevěřících spoluobčanů, nýbrž, že muezíni si v nitru mešity jen tak pro sebe šeptem brblají do fousů svolávání svých oveček a vůbec, ale vůbec není jejich vřeštění slyšet z amplionů umístěných venku. A to přece nemůže vést k úleku nevěřících obyvatel v blízkosti mešity, kteří v páté hodině ranní (kdy začne první halekání) vyděšeně vyletí z kanafasu, což u dětí a některých starších může vést dokonce i k inkontinenci. Švýcarští voliči svým zákazem minaretů a dáním přednosti náslechu vábení koček za komínem, propásli jedinečnou příležitost k povznesení jejich kulturního obzoru. Zdarma a 5x denně!

Jenže moderátor-Syroněmec Till Nassif (kterému také patří celé Německo), měl smůlu. Jeho nedělní báchorku slyšel v jeho pořadu i nějaký divák, který má z pekla štěstí, že přebývá v blízkosti trub z Jericha. Proto napsal do TV skromný dotaz, zda je pouze on ta jediná výjimka, která má to štěstí být buzena tlampačem na odpolední směnu už v pět hodin ráno libým švitořením muezzina?! Zjistilo se, že on není tím jediným vyvolencem.

Příští neděli podal Til Nassif na konci svého pořadu pro nové přistěhovalce s imigračním pozadím drobné dementi. S nonšalantním úsměvem řekl, že nějaký televizní čertík (zřejmě obdoba tiskařského šotka) spolkl v jeho komentáři slůvko "fast" (téměř).

Takže to mělo znít: "Na ´fast´ (téměř) žádném minaretu nejsou umístěny ampliony“ (vyřvávající x decibely ranní mobilizaci k modlitbám).

Dodávám - ono to mohlo také znamenat: Na ´fast´ (téměř) žádném minaretu nejsou ampliony neumístěny. Dvojí negace. Ta odpovídá skutečnosti.

Vše je jen otázka interpretační relativity, kterou tak mistrně ovládají všichni demagogičtí bolševickonacioislamističtí kouzelníci slova.

-bik-, leden 2010, Švýcarsko

3354 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnocení

Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

Zasílání upozornění
Čtěte také
Výklad Koránu

Základy islámu a jejich výklad

Stručný životopis zakladatele islámu

Islám a terorismus

Súmrak európskej civilizácie - Barbari sa zmocňujú Európy
Islám live
Sledujte nás na Youtube
Články autora
Průzkum
Má EU diktátorské tendence? Po politkorektní snaze Evropské komise o vytěsnění Vánoc, ji papež upozornil na fašistické, komunistické a vůbec diktátorské tendence. Má EU diktátorské tendence?
Hlasovat můžete kliknutím na odpověď
Doporučujeme
Český obránce Vídně proti Turkům roku 1683