"Sluší se, aby žena žila pod botou muže" (Turecké přísloví)

Imigrace: Francie čelí historicky největšímu nebezpečí

Autor: -bj- | Publikováno: 27.1.2010 | Rubrika: Aktuality
Ilustrace

Před nastávajícími březnovými regionálními volbami mají Francouzi znovu možnost si vyslechnout řízné a neotřelé pohledy na vnitropolitickou i mezinárodně zahraniční politickou situaci a perspektivy své země ze všech koutů politického spektra. Již notoricky v celé západní Evropě hraje prim téma imigrace a islamizace, které vládám přerostlo přes hlavu, a je tak dnes kardinálním tématem pro většinu voličské veřejnosti. Mezi tradičně nejvyostřenější nazírání patří ty ryze pravicové Národní fronty Jeana-Marie Le Pena. Ten při svém volebním tažení minulý týden charakterizoval situaci země jako velmi vážnou.

V důsledku masívní imigrace stojí země tváří v tvář nejvážnější výzvě ve svých posledních dějinách, a Francouzi jsou drženi v nevědomosti, konstatoval poslanec Evropského parlamentu Le Pen. Živelná tsunami imigrace se stala novověkou formou invaze, horší než války, epidemie a hladomory. Sotva imigranti přijdou, už chrlí své požadavky a nároky. Vysoce stimulativní a pro imigranty je ustanovení o znovusjednocení rodin, na základě kterého se za legalizovanými migranty táhne celé rozvětvené příbuzenstvo. Naši vojáci bojují v Afghánistánu za Afghánce, kteří sem migrují, namísto co by měli bojovat doma za svou zemi.

Jean-Marie nevynechal ani Sarkozyho rodinu. Extravagantní jméno Solal, které dal Sarkozyho syn Jean svému potomkovi, komentoval přirovnáním, že nejčastější extravagantní jméno dávané dnes novorozeným ve Francii je Mohamed.

Předseda Národní fronty Le Pen věří, že jeho strana získá v mnoha regionech více než 10 % hlasů bude se tak podílet na další politické formaci a kultivaci země.

zdroj

3947 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnocení

Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

Zasílání upozornění
Čtěte také
Výklad Koránu

Základy islámu a jejich výklad

Stručný životopis zakladatele islámu

Islám a terorismus

Súmrak európskej civilizácie - Barbari sa zmocňujú Európy
Islám live
Sledujte nás na Youtube
Články autora
Průzkum
Má EU diktátorské tendence? Po politkorektní snaze Evropské komise o vytěsnění Vánoc, ji papež upozornil na fašistické, komunistické a vůbec diktátorské tendence. Má EU diktátorské tendence?
Hlasovat můžete kliknutím na odpověď
Doporučujeme
Český obránce Vídně proti Turkům roku 1683