"Sluší se, aby žena žila pod botou muže" (Turecké přísloví)

"Zastavte islamizaci! Braňte naši svobodu!" Podporuji G. Wilderse!

Autor: František Matějka | Publikováno: 23.1.2010 | Rubrika: Evropa
Ilustrace

Holandský politik Geert Wilders je obviněn z vyvolávání nenávisti vůči muslimům a jejich diskriminace a to kvůli některým výrokům zveřejněným v médiích. Přirovnal islám k fašismu a Korán k Hitlerově knize Mein Kampf. Ano, myslím si to také. Zbývá už jen, aby represivní složky a tajné služby zazvonily (v tom lepším případě) na mé antimultikulturalistické dveře?

Nizozemí je poslední země v Evropě, kterou bychom mohli podezírat z toho, že se kdy chovala k přistěhovalcům špatně. Pokud v této zemi začíná otázka islámu pálit stále větší počet lidí, pak by to pro nás mělo sloužit jako závažný důvod k zamyšlení, než názor hodný k odsuzování. Holanďané jsou v mezikulturních vztazích o mnoho dál, než jsme kdy byli my. Přesto máme tendenci je pod tíhou novodobé multikulturalistické masírky poučovat a jejich postoj k islamizaci Evropy odsuzovat.

Před soudní budovou se dnes shromáždili Wildersovi příznivci s transparenty typu "Ano svobodě" či "Soud s Wildersem je politický". V duchu jsem tam s nimi. Jestli totiž soud rozhodne o jakémkoli postihu Wilderse za jeho přesvědčení, pak budeme mít v EU po delší době prvního politického odsouzence. Už jen fakt že kvůli svému názoru před soudem stojí, je pro mě neakceptovatelný.

"Snažím se lidem říci, že tlak islámu na naši západní kulturu, na Evropu a možná i na Spojené státy, dnes bezprostředně ohrožuje vše, na čem v našich životech záleželo. Islamizace ohrožuje naši svobodu slova i naši demokracii, protože islám není jen jedno z mnoha náboženství. Je to nebezpečná, krutá a násilná ideologie, která jednoho dne, jestliže islám, který je už dnes v západní Evropě bohužel velmi silný, dál posílí, zlikviduje vše, na čem nám v naší kultuře záleží," říká mimo jiné Geert Wilders. Mluví z duše. Zcela se také ztotožňuji se závěrečnými slovy jeho filmu Fitna:

"Zastavte islamizaci! Braňte naši svobodu!"

Představa, že spolu všechna náboženství budou vycházet v míru a jejich protagonisté se budou držet za ruce v multikulturalistické Evropě a budou se na sebe usmívat je možná pěkná, ale je to jedna z největších utopií, která nás ve finále bude stát ještě hodně životů a ztrát. Čím dříve islamizaci Evropy zastavíme, tím lépe.

http://frantisekmatejka.blog.idnes.cz/ 

2399 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnoceníPřihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

Zasílání upozornění
Články autora
Průzkum
U imigrantské kriminality pachatele radši zatajovat? V případě ubití francouzského řidiče MHD imigranty média striktně neuvádí, že šlo o imigranty. Váš názor?
Hlasovat můžete kliknutím na odpověď